Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostępność Eski sprawiła że konkurencja lepiej się stara.Viva i 4fun zaczęły pokazywać co będzie grane po aktualnym teledysku,albo oznaczenie nowość.Jeśli chodzi o nowości to kolejną już na Esce jest Natalia Lesz-Radio Active.Teraz Viva jest jak TVP Info w starciu z Polsatem News i Tvn24 -format 4:3 odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się :)

Dla mnie te oznaczenia wiekowe są zbędne, no ale niestety mamy takie prawo i trzeba go przestrzegać.

Dziś rano włączyłem eskę na pół godzinki i leciały prawie same piosenki, których wcześniej nie widziałem (nie wiem czy nowości czy nie, bo rzadko oglądam). Na tym tle eska bije vivę na głowę :) Przełączyłem vivę na moment a tam ... Beyonce czyli... vivowa norma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizja jeszcze nikogo nie wychowała.zajrzałem na strone KRRiT.jest tam informacja. cytuje ..Nadawcy programów telewizyjnych są zobowiązani oznaczać audycje lub inne przekazy nadawane w czasie chronionym (godziny 6.00-23.00).

czyli po godzinie 23 ograniczenia wiekowe nie muszą być nadawane bo dzieci powinny już spać, tak to odbieram

druga sprawa to KRRiT nie wprowadziła obowiązku który dotyczy intensywności świecenia ograniczeń wiekowych , mogą one być nadawane w innej formie np takie jak na canal+ czyli najlepsze , sztuka jest sztuka:) jak w filmie krool:) intensywne znaczki psuja estetykę programu i wyglądają bardzo sztucznie.

co takiego jest w tym teledysku ze jest on od 16lat ?

Wyobraźmy sobie taka sytuacje.. syn pyta się taty mogę oglądać eska .tv?.nie możesz teraz jest teledysk od 15 lat. masz 12 lat, jak będzie teledysk od 10 lat to cię zawołam , teraz jest teledysk od 12 lat, możesz oglądać.teraz jest już teledysk od 15 lat nie możesz oglądać i tak bez końca.

ograniczenia wiekowe nie powinny dotyczyć kanałów muzycznych pod warunkiem ze nie ma tam erotycznych "kawałków".jeśli to prawda że czas chroniony jest do 23 to takie teledyski powinny być po 23 i problem rozwiązany .

eska_srxnxq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Eska TV ograniczenia wiekowe! Hmm? Pewnie konkurencja sie poskarżyła KRRiTV że mają koncesję polską u nich a nie znakują audycji.

VIVA Polska nadaje na licencji czeskiej a tam nie ma takich wymogów. Tylko przy pasmach erotycznych muszą znakować na czerwono.

Eska TV też mogła by nadawać na licencji czeskiej z Polski wg prawa Unii Europejskiej o "TV bez granic". No ale chcą mieć koncesję polska bo wtedy tylko mogliby znaleźć siew naziemnej DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...