Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Eska TV czy VIVA Polska są robione pod masowego widza, który nie ma zbyt wysokich wymagań co do muzyki.

Na szczęście ja nim nie jestem, choć przyznam, że parę lat temu jak nie było tylu kanałów muzycznych na satelicie to lubiłem oglądać Vivę, wtedy jednak była zdecydowanie lepsza od dzisiejszej, a Eska tv to jest kanał który jest raczej dla mało wymagającego widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na górnej połowie strzałki nazwa programu, np. "KLIPY NA CZASIE", a na dolnej połowie "TERAZ GRAMY".

Screen z przekazu internetowego (patrz lewy górny róg):

eskatv.th.jpg

Wg mnie jest to jak najbardziej zbędne i nikomu nie potrzebne - nazwę danego programu można przecież zobaczyć w animowanym logu Eska TV. Mam nadzieję, że ten element zniknie tak samo szybko, jak się pojawił, bo zajmuje tylko miejsce na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za klipami " Nie tak super hiper Świerzymi" tylko dobrymi Piosenkami. Wielki Plus dla Eski za ten ruch :) No i brak smsów to wielki plus . Jeszce jakiś weekend tematyczny by się przydał a może pasmo tematyczne ... ?? Np godzina z Nelly /Gagą/ Inną itp. itd. < innych muzyków nie spodziewam się - gdyż stacja ma taki właśnie target>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że puszczają na Esce starsze klipy!!!!

Ile można oglądać w kółko Lady Zgagę, czy Dodę???

Jakieś 10 minut temu leciało WAMDUE PROJECT "KING OF MY CASTLE" :brawo: ( rok 1999) i klip manga, taki jaki w latach swojej świetności puszczała Viva DE i MTV Europe (bo polskich na szczęście jeszcze nie było). Później to już tylko MTV puszczało ten klip wersję UK z taką podstarzałą, liftingową babką.

Strzałka w lewym górnym rogu jest zbyteczna. Po co do [beep]y ona tam jest? Przecież w napisach do klipów jest nazwa programu (różny kolor i nazwa w zależności od programu). Tak ciężko samemu coś wymyśleć, tylko zgapiać od po[beep]adającej Vivy. Głupota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma duży telewizor kineskopowy i niewiem czy to tylko u mnie ale na reklamach w esce tv nie jest pełny obraz jakby był wyciety rozumiem że nadają w 16:9 ale bez przesady niewiem może jak ktoś mam podpięty dekoder z tv hdmi to ma cały obraz ja mam przez euro .

 

A eska tv nadaje FTA ale chyba nie można jej odebrać na dekoderze sd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem do Eska TV maila głównie dotyczącego tej strzałki na ekranie. Dziś popołudniu już ją zdjęli od razu. To się nazywa szybka reakcja! :-)

 

Oto odp. z Eska TV na mojego maila:

"Witam,

 

dziękujemy za wszystkie uwagi. Strzałka z nazwą programu była wprowadzona testowo, a ponieważ reakcja naszych widzów była bardzo jednoznaczna i bardzo żywiołowa, zdecydowaliśmy się nie wprowadzać jej na stałe.

 

pozdrawiam

 

ESKA TV S.A.

ul. Ostrowskiego 30, Wrocław 52 - 238"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...