Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę więcej tego jest/było :P Morandi, Akcent, Edward Maya, David Deejay, Tom Boxer, Antonia, Yarabi...

No właśnie - było! A dodałbym jedynie tego Davida Deejay'a do grona tych, których widuje obecnie. Ale wróćmy do sedna - wciąż nikt mnie nie przekonał, że jest to większość i obawiam się, że będę miał rację. Prawda, że rumuński rynek muzyczny, a zwłaszcza wspomniany popowo-dance'owy, bardzo dobrze się trzymają, ale z amerykańskim równać się nie może. Tak więc Rumunia na Esce większości nie ma i sprawa zakończona... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do tych krajów < mają widocznie lepszych producentów muzycznych niż my w Polsce> (daleko tez mi do poniżania jakiś krajów itp .Sam niegdyś działałem w amnesty international reszty nie będę pisał :P) i mogę mieć takie zdanie i je wyrazić na forum.

 

Ale zauważyłem że to sama w sobie ESKA kreuje modę na piosenki tzn. Wyciąga utwór właśnie z tamtych rejonów FAKT GRA GO SZYBCIEJ i zaraz za nim 4FAN czy VIVA gra za tydzień dwa ten sam utwór. Bardzo rzadko jest odwrotnie. Tylko czasami im naprawdę nie wychodzi i dlatego na ESCE jest takie wielka play lista . To już nawet RMF MAXX tak nie robi. Stawia na Klubowa muzykę tez ale ... Tiesto , Armin van buuren itp.

 

Ale porównując VIVE DE < właściwe 95% utwory z USA > a np. Eska . To już Eska jest lepsza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Muzyczny rynek DANCE przeniósł się z Niemiec na wschód do Krajów bałkańskich.

 

Racja Eska TV jest numerem 1 pod względem nowości oraz jakości nadawania.

 

Niestety właściwie 24h na dobę 1 nurt muzyczny CZYLI POP-DANCE chyba się znudzi nawet osobie która to uwielbia . Belki Graficzne mogli by poprawić ...

 

Już nie wiem dlaczego ale jakoś nie mogę się przekonać do tej stacji ... jak sporo ludzi Atuty i możliwości ma jak największe -FTA Nadaje chyba już z 2 lata PLUS Internetowa transmisja LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie dekodera HD byłem ciekaw Eski ale po kilkudniowym oglądaniu no raczej wyrywkowym stwierdzam że ten kanał nie jest wart statusu extra stacji.Wałkowanie jednego tematu muzycznego chodzi mi o Denc staje się nudne,ale co niektórzy mogą się nie zgadzać .Ja pozostanę przy Rebel TV stacja oferująca dobrą muzykę która przypomina mi kiedy miałem naście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV tak jak Rebel.TV ma niska oglądalność przez to że nie ma jej u wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych. Eski nie ma Cyf. Polsacie i co ciekawe mimo dodania do listy Cyfry Plus nie wszyscy abonenci tej platformy mają ją na liście (chodzi tutaj o abonentów ze starszymi modelami dekoderów Cyfry Plus). Podobno Cyf. Polsat ma od 1 lutego wprowadzić nową listę kanałów i uzupuełnić ją o stacje FTA. Jest kilka kanałów FTA do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to że eska puszcza tylko dance i pop to chyba jest dobrze. To nie jest stacja, którą się ogląda cały czas bo po prostu dość szybko się nudzi. No ale ma ona określony profil i włączając ją wiesz, że zawsze znajdziesz na niej najnowsze hity właśnie z tych dwóch nurtów muzycznych. Więc jak jesteś w nastroju przedimprezowym lub po prostu chcesz posłuchać czegoś pobudzającego włącz eskę. Gorzej jakby eska upodobniła się do 4fun tv i vivy. Mielibyśmy wtedy 3 identyczne stacje muzyczne na których leciałoby to samo a tak jest jakaś różnorodność (niewielka ale jednak). Eska chyba wie co robi utrzymując taki profil od początku istnienia stacji bo gdyby im się to nie opłacało pewnie by go zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj nowy kawałek Kalwi&Remi feat Mr.X -Girls.Fajny przyjemny teledysk,ładne panie i sam utwór też niezły.Pod względem nowości Eska bije konkurencje na głowę.Fajnie dowiedzieć się z telewizji że jest coś nowego. Zwykle najpierw coś pobieram a potem wyczekuje w tv.Eska to zmieniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy teledysk Kalwi remi wczoraj ok. godzinie 12.00 widziałem też na 4 fan TV.

 

Racja ja też przyznaje w Nowościach jest numer 1 choć zdarzają się i to poważne wyjątki :

 

Rihanna feat. David Guetta - Who's That Chick Dzisiaj widziałem 1 raz jako "nowość" w esce i to jakiś Tandetny Remix

"Happiness" Alexandra Jordan też na Vivie był dużo szybciej

Ta nowa Oceania BANG BANG na 4 fanie 2 tygodnie już leci ... na Esce BRAK ..... Wiem można i w 2 stronę ale Eska nie jest jednak taka Idealna.

 

Ale Plus dla Eski w moich oczach za puszczanie Polskich klipów w ciągu dnia "śniadanie do łózka " itp :)

 

A ciekawe Która "muzyczna" stacja puści jako 1 Nowy klip DODY ???????????????????? hihihiihi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety "bang bang" dla większości jest hitem .... i właściwe tylko przez 4 fan TV . Wystarczy zobaczyć liczbę odsłon na YT oraz czas dodania Komentarzy i większości że "znam z 4 fan" Takie alternatywy ...właściwie masowe sprawdzają się. Niestety dla Eski nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...