Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co takiego jest w tym teledysku ze jest on od 16lat ?

Wyobraźmy sobie taka sytuacje.. syn pyta się taty mogę oglądać eska .tv?.nie możesz teraz jest teledysk od 15 lat. masz 12 lat, jak będzie teledysk od 10 lat to cię zawołam , teraz jest teledysk od 12 lat, możesz oglądać.teraz jest już teledysk od 15 lat nie możesz oglądać i tak bez końca.

Jak zauważyłem rano było oznaczenie od 12 lat,od ok.godz.12 jest 16+,ciekawe co będzie o 20,pewnie tylko dla dorosłych ;)

Swoją drogą to teledyski z roznegliżowanymi panienkami powinny być naprawdę od 16 lat,np. takie Chica Bomb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba.TV dobrze rozwiązała sprawę z oznaczeniami wiekowymi na swojej antenie tzn są one przezroczyste i tak nie przeszkadzają widzowi.

Podobne rozwiązania stosują francuscy nadawcy :-)

Może Eska TV właśnie dlatego ponownie zdjęła te oznaczenia wiekowe bo zamierzają wprowadzić przezroczyste znaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak okrzyczaną ESKA TV można obejrzeć na Philips PVR HD 7201/91 C+? Są tylko kanały zaprogramowane przez C+. Dekoder nie wyszukuje nic więcej.

lista kanałów jest ustalona przez c+. jeśli nie masz tego kanału w tunerze to nic nie zrobisz, możesz jedynie zadzwonić do c+ lub wysłać e-mail z pytaniem kiedy będzie dodany do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos Enrique Iglesias i Nicole. dzisiaj natknąłem się na ich teledysk 'heartbeat'. nie wiem co się stało z jakością audio ale to było wręcz nie do opisania. dźwięk wręcz trzeszczał, był zupełnie w MONO, jakość z odsłuchu to jakieś 64 kbps. ja nie wiem jak można coś takiego dopuścić do emisji.. z jakiego powodu może być takie dramatyczne załamanie jakości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do klipów z neta to mogą albo sobie zgrać z youtube albo pobrać np. w avi i tak w oczekiwaniu na lepszą kopię juz puszczać. Nowy klip E. Iglesiasa FT. Nicole rzeczywiscie jest słabej jakości i wg mnie na pewno to nie jest kopia od wytwórni :-(

 

Ale mogliby poszukać wersji dobrej jakości, bo obecnie w internecie można znaleźć również i teledyski o dobrej jakości, a nie tylko bardzo niskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Viva Polska promowała swoje premiery, a tu dziś na Eska TV światowa premiera! Byłem nieco zaskoczony słowem "światowa", ale wszystko się wyjaśniło, gdy rozpoznałem autora utworu - Robert M - All Day All Night. Niezły ruch ze strony Eski, bo utwory Roberta M ostatnimi czasy są bardzo popularne, więc sukces gwarantowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Robert już wczoraj wypuścił do sieci swój najnowszy klip All day all night a na Esce Tv premiera już w poniedziałek. W czwartek była premiera C-BOOL-Body &Soul a dzisiaj już na Esce Tv. Ciekawe ile przyjdzie czekać na te teledyski na Vivie? Myślę że koniec października początek listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻaL mi bardzo VIVY PL i jej listy Club Charts bo jest do GITU niestety! Wkółko te same lecą i to prawie zero nowości niestety. Eska TV cały czas mnie zadziwia i to na kazdym kroku :-) Pasmo ImprEska normalnie jest jak dawne Club Rotation na VIVIE a Lista Dance Chart Eski też za każdym razem dużo nowosci i ciaglę siec oś na niej dzieje (widz się nie nudzi!)

Ostatnio mi wpadł w ucho kawałek DJ Meg - Only You na Eska TV :-)

W ImprEsce widziałem też nowy klip Shakiry - Loca a tego klipu jeszcze MTV Networks nie puszcza u nas na VIVIE i MTV PL :-)

C-Bool nowy też już leci a Robert M. też widziałem. Czyżby Robet wypiął sięna VIVIE PL i nie dał jej jako pierwszej do emisji premierowego klipu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się zachwycać :roll: . Muzyka tego całego Roberta M niczym się nie różni od innych dance'owych kawałków zalewający światowy rynek.

Tak jakbym się spodziewał twojej reakcji... :wink:

Nom Robert już wczoraj wypuścił do sieci swój najnowszy klip All day all night a na Esce Tv premiera już w poniedziałek. [...]

W poniedziałek? Ale ja już to widziałem dzisiaj...

[...] Czyżby Robet wypiął sięna VIVIE PL i nie dał jej jako pierwszej do emisji premierowego klipu? :-)

Niby dlaczego miałby się "wypiąć"? Nie sądzę, żeby Robert M miał coś przeciwko stacji Viva Polska. Po prostu stacje konkurują między sobą i po raz kolejny pierwsza w premierach była Eska TV. Ach wy i te wasze teorie spiskowe... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...