Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloo411, czy ja wiem... właśnie coś tam leciało "różnorodnego" na Eska TV, m.in.: Skunk Anansie, Muse, Linkin Park, itp. w programie Wojewódzkiego i Figurskiego. zawsze małe coś, poza tym sama audycja wzięta z eski rock nawet mi się podoba (pod warunkiem, że ktoś lubi Wojewódzkiego i Figurskiego). muzyka klubowa zawsze się obroni więc o to bym się nie martwił. bardziej bym się martwił o to, że będą puszczać 20 teledysków w kółko od rana do nocy. podstawa to rozwijać ofertę muzyczną danego gatunku. jeśli tego nie będą robić to zrobi się kicha jak na vivie. nikt cię w sumie nie zmusza do oglądania tego kanału i słuchania takiego gatunku muz. zawsze masz rebel, ja lubię i to i to, dobrze że jest wybór dla każdego. może coś wymyślą konkretnego kiedyś, audycje z polskim rockiem czy np. polskim hip hopem albo z czarną muzą za najlepszych czasów. no ale to marzenia, pewnie nigdy na to się nie zdecydują. a szkoda bo nawet godzina takiej muzy w porze późno wieczorowej raz na klika dni to było coś, taki smakowity kąsek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy VHSRebel niż HDEskaTV :P . A jak minie szał na dany gatunek muzyki to stacje przerzucą się na inne gatunki, które w danym momencie będą na topie.

Każdy słucha to co woli. Nie ma jednak powodów do pisania, że jeśli ktoś słucha np. dance to jest :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lotus, Eska TV nigdy nie będzie porządnym kanałem muzycznym, ponieważ nie są różnorodni :> . Tylko stacja puszczającą różnorodną muzykę może być dobrą stacją. Eska TV woli się skupiać na komercyjnej muzyce dance'owo-popowej, która nie jest wysokich lotów. Ciekawe co się z tym kanałem stanie, gdy szał na tą muzykę minie :lol2:

Ok, twoje zdanie już wszyscy znają, więc może skończ z opowiadaniem o mało ambitnej muzyce i niewielkiej różnorodności, bo dajesz tylko powód do konfliktu, a jak jest i tak każdy widzi po swojemu. Zostaw swoją pogardę dla muzyki popowej (itp.) dla siebie i nie wypisuj już nigdy więcej postów tego typu!

A co do ostatniego zdania z twojego postu - muzyka popularna ma to do siebie, że jest podporządkowana pod masy i to czego słuchają masy to muzyka polularna, więc zawsze będzie starała się dopasować pod gusta widzów (słuchaczy) i szybkiego końca kanałów typu Eska TV raczej bym nie oczekiwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nicker, jak ci się nie podoba co piszę to nie czytaj, proste :> . Poza tym nie widzę, aby ktoś tu z powodu mojej wypowiedzi na temat Eski TV zaczął się kłócić, więc nie wyolbrzymiaj całej sprawy. A wypisywać będę, to co uznam za stosowne i nikt mi tego nie zbroni, ponieważ do tego służy forum. Ponadto moimi wypowiedziami nie łamię regulaminu forum. Ja nie czepiam się tego, co piszesz w swoich postach i nawet jeśli coś mi nie leży w twoich wypowiedziach, to szanuje to nic nie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia to może nie odpowiednie słowo, ale każdy twój post powoduje taką, a nie inna reakcję - i tak w kółko... Poza tym wybacz jeśli cię uraziłem, ale przeczytaj swoje posty z kilku wcześniejszych stron tego wątku - wciąż piszesz o tym samym i niemal to samo (niskie loty, itd.). Nie zarzucam ci, że łamiesz regulamin, ale piszesz tak, a nie inaczej. Poszanuj zdanie innych, a inni uszanują twoje. Piszesz, że się czepiam - po prostu nie mogłem tego ścierpieć kolejny raz - zbyt wiele razy już siedziałem cicho. Teraz wątpię w słuszność mojego "upomnienia", bo jak sądzę i po tym poście nie dojdziemy do zgody, więc zamiast znowu się ze mną nie zgadzać uznaj, że sprawy nie było lub napisz na PW. I jeśli "coś ci nie leży" w moich wypowiedziach to nie widzę powodów, dla których nie miałbyś ich komentować, krytykować, itd. - czy nie do tego służy forum? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV z pewnością może liczyć na wzrost oglądalności. Jednak kluczem do sukcesu jest obecność na liście kanałów przynajmniej jednej większej platformy. Wówczas więcej osób będzie wiedzieć o tym kanale, oraz zmianach ostatnio z nim związanych, co może jeszcze bardziej wpłynąć na wzrost oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie pojawiło się EPG, z tymże oczywiście są problemy z poprawnym działaniem na zwykłym opticumie od TNK. już się przyzwyczaiłem do beznadziejnego działania EPG w C+ na wszystkich kanałach TVN-u. na TNK SD EPG też działa beznadziejnie. no i teraz kolejny kanał od ITI i EPG też się muli ... czy oni nie potrafią dopracować swojego EPG na swojej platformie TNK ? podobno na N działa poprawnie ... a jak jest u innych ? czy EPG na ESKA TV działa u wszystkich normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 września 2010 roku, w godzinach wieczornych, klienci korzystający z tunerów oferowanych przez operatora pakietu Telewizja na Kartę uzyskali dostęp do muzycznej telewizji - Eska TV. Sygnał kanału dostępny jest w EPG tunerów TNK na pozycji nr 158 i pobierany jest z częstotliwości 11,508GHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 września 2010 roku, w godzinach wieczornych, klienci korzystający z tunerów oferowanych przez operatora pakietu Telewizja na Kartę uzyskali dostęp do muzycznej telewizji - Eska TV. Sygnał kanału dostępny jest w EPG tunerów TNK na pozycji nr 158 i pobierany jest z częstotliwości 11,508GHz

TechniSat S2 CD - kanał jest na pozycji 100. Informację widziałem już wcześniej i nie jest prawdziwa. Wyjaśnienie: TNK ma listę układaną bodajże do pozycji 48, później kanały są wyszukiwane i zapisywane jak leci, przypadkowo, różnie w różnych modelach odbiorników TNK, a miejsce może się zmienić, jeśli na jednym z transponderów wyszukanych i zapisanych wyżej pojawi się jakiś nowy kanał. Co więcej - ESKA TV wyszukuje się nie od 8 września, a od początku, odkąd jest na 11,508V, przez cały czas na pozycjach różnych w zależności od modelu odbiornika (może 158 jest na Opticumach, nie chciało mi się tego dalej sprawdzać, gdy okazało się, że w samym TechniSacie na 158 Eski nie ma, po instalacji jest na kanale 100).

 

ESKA TV będzie faktycznie dodana do Telewizji na Kartę, gdy znajdzie się w części sztywnej listy, czyli poniżej 48. Na razie po prostu się wyszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka już uwolniła Eska TV na liście kanałów od pakietu Style-Moda-Muzyka. Jest FTA tak jak VIVA, 4 Fun.TV. Mój brat mi o tym powiedział i jest zadowolony bo przedtem musiał za ten kanał płacić i wykupić pakiet.

Ciekawe kiedy Cyfra Plus i Cyfrowy Polsat dołączą Eska TV do swoich list?

Polsat emituje co roku galę Eska music Awards więc dlaczego jeszcze nie podpisał umowy z Eska TV i nie dodał jej na swoją platformę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...