Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemu wyszukujesz programy z dostępnych satelit i dodajesz do swojej listy.W ten sposób oglądasz co lubisz nie przeszukując niepotrzebne kanały.Dodatkowo swoją liste układasz w kolejności która Tobie odpowiada.

A z innej beczki to powiem że niedawno kuiłem tv LCD i teraz wymieniłem Samsunga 305 na 370HD.Powiem że zachwycałem się trailerami hd z kompa ale jak zobaczyłem relacje z mistrzostw to szczena mi opadła. Już teraz wiem do czego są tv LCD.No obraz miooooooooodzio.Tylko że jak przełącze na sd to się oglądać nie chce.Kupiłem Samsunga w prepaidzie (taki mój wybór) i jak na razie jestem zadowolony. Czekam na propozycje HD Polsatu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem przez dvi dźwięk nie idzie. Ja też używam takiego kabla hdmi-dvi ale do podłączenia telewizora i karty graficznej i wtedy telewizor działa jak monitor. Nie bardzo zrozumiałem co z czym i jak podłączyłeś, ale dźwięk przez kabel hdmi-dvi nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samsung zrobił mi dzisiaj kawał... W pewnym momencie obraz stanął (jakby stopklatka) a dekoder przestał reagować na pilota i nie dał się nawet wyłączyć z klawisza. Po odłączeniu zasilania i ponownym włączeniu plansza instalacji dekodera - przeszedł ponowną konfigurację ale... nie dało się zainstalować żadnego kanału nawet z listy CP mimo, że sygnał z satelity był dobry. Nie dało się nawet zamknąć menu. Pomogło dopiero odłączenie anteny i ponowne wgranie ustawień fabrycznych - tak jakby zawiesił się konwerter. Miał już ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dzwoniłem wczoraj aby odblokować inny dekoder, zapytałem się kiedy dostane mój dekoder naprawiony. Niestety zostałem poinformowany że oni nie wiedzą i nie mogą tego sprawdzić i żeby się spytać w punkcie co go oddawałem do naprawy. Ale oni też nie wiedzą. To gdzie oni naprawiają te dekodery ? W Polsacie czy w Samsung ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczty raczej chyba nie, bo raczej jest tak jak w sklepach internetowych że przesyłka o wartości większej niż 200 zł jest wysyłana kurierem. A bogdan425 wiesz może gdzie dokładnie te dekodery są naprawiane ? A jeśli jest wymieniany na nowy to czy to trwa dłużej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiatowy rzecznik... Aż tak drastyczne kroki ? W sumie nie mam co narzekać, bo mam jeden dekoder zastępczy z relaxmix a drugi dekoder fta ale po wymianie karty jest na nim super film (ale bez hbo). Szkoda że nie mam dwóch anten albo odpowiedniego konwertera. Tak to jest, mam dwa polsaty w domu a narzekam :twisted: No ale nie mam HD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do tej pory samsunga SD i telwizor normalnie odbierał telegazete. Teraz na dekoderze HD zarówno przy podpięciu przez component jaki przez hdmi telewizor komunikuje mi "brak sygnału teletekstu". Czy to standard czy raczej jednak jakiś problem ze sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ten dekoder ma jakiś problem z telegazetą.Umnie na pare godzin pomaga wyciągnięcie wtyczki z gniazdka,ale to tylko przez kabel euro.

2.Oile się niemyle,to przez hdmi i component nieda się przesłać sygnału telegazety.Pozostaje rozwiązanie jak ja zastosowałem.Do oglądania telegazety kabel euro,a do reszty hdmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...