Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też po przesiadce z sagema brakowało takiego EPG, czyli pokazywania innych kanałów bez przełączania obecnego...

Ale to jedyna jego wada i w porównaniu z Sagemem jest super i działa bez żadnych wad...

raz myślałem ze mi sie popsuł bo kopał prądem ale jednak wina leżała po stronie Tv i wyjścia Euro...

Brakuje w Samsungu mi jeszcze tylko usług interaktywnych, czasami się z nich korzystało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Natomiast mnie denerwuje to że nie można przełączać dekodera jak się stoi z boku. Trzeba pilotem celować dokładnie na wprost. :lol:

 

To może macie jakieś wadliwe piloty, albo wam je coś zakłóca, ja mam tak ustawiony, że właśnie z boku przełączam i do tego mogę odbijać od mebli i zawsze przełączy bez problemu. Nie ma nawet porównania z pilotem z Echostara 616, gdzie nawet na wprost trzeba się było gimnastykować żeby przełączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podłączyć dekoder kino domowe i telewizor. Telewizor ma dwa wejścia hdmi, kino domowe jedno wyjście, tak samo dekoder. Chodzi mi o to aby uzyskać dźwięk na głośnikach z kina domowego. Zaznaczam przy tym,że kino nie ma wejścia optycznego ma tylko chinch. Oraz drugie pytanie czy jak podłącze przez chinche, to czy jestem w stanie odebrać dźwięk 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi maciekmm to dekoder ten już mi się raz zawiesił, a co do pytania patryk691 to ja też wymieniłem dekoder poprzez zerwanie starej umowy (wypowiedzenie okresu podstawowego) i podpisanie nowej. Ale mam pewien problem mając aktywne 3 karty (trzecia aktywna karta po wymianie pierwszej), a mianowicie co jakiś czas blokowane mi są a to sam relaxmix a to wszystko oprócz fta. Znudziło mi się już wznawianie sygnału przez icok. Wysłałem odpowiedni email do CP i zobaczę co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali:

Uprzejmie informuję, że sygnał został ponowiony, prosimy przeprowadzić

ponowną instalacje programów.

 

Niestety zaraz po tym kanały zakodowały się na amen, nie pomagało wznowienie przez icok. Zadzwoniłem na infolinie (po wysłuchaniu muzyczki przez 10 minut) i tam powiedzieli mi że poprzez wznawianie przez icok zablokowałem sobie dekoder na 12 godzin, ale oni wznowią mi sygnał. I rzeczywiście po kilku minutach miałem już odkodowane kanały. Ciekawi mnie czy teraz wszystko będzie dobrze, bo jak będzie to samo to znowu wydatek 15 zł na telefon. Ale ile można tak regularnie interweniować, skoro się płaci 57 zł to te kanały mają być cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mój tuner często wariuje :censored:

1. na TVN i TVN7 nie działa podgłaśnianie a w ogóle to te kanały idą głośniej od reszty..

2. często na wyżej wspomnianych nie mogę włączyć kina na dolby5.1(nawet gdy nie nadają) sygnał"nie puszcza" tylko z innych kanałów zał. Dolby5.1 i wracając do tvn'ow znowu przełącza się kino w tryb mono. Dziej się to nieczęsto ale jest to strasznie wkurzające zwłaszcza nocą :/

co mam robić ? reklamować tuner ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na własność z umową na 24mies. za 299pln (w tym 1pln-aktywacja) - to było 2 mies temu.. teraz wygląda na to, że aktywacja za 99zł :/

 

Dodatkowo otrzymujesz 1 miesiąc Pakietu Familijnego i Pakietu Super Film + do 31-03-2008 wszystkie kanały HD

najbardziej podoba się mi "wszystkie kanały HD" :lol2:

wwwcyfrowypolsatpltelewmu3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały ja też go kupiłem na własność 2 miesiące temu, ale za aktywacje płaciłem 100 zł, czyli razem 399 zł. Z tego co pamiętam chyba od zawsze była aktywacja 100 zł, gdzie Ty to aktywowałeś ? A co do wszystkich kanałów HD, to pewno do września wszystkie (Polsat Sport HD) będą za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od piątku mam tego dekodera w dzierżawie na 12 miesięcy i powiem, że fajniejszy od echostara 616

 

mam parę pytań odnośnie użytkowania

 

-obecnie łącze sie przez załączone kabelki "component" i jest obraz ładny wiec pytam czy przez kabel HDMI będzie ładniejszy?

-czy kabelek taki 1,5m za około 20zł na allegro da mi dużo gorszy obraz od kabelka z allegro w przedziale powyżej 60zł?

-czy działają wam te kody do telewizorów? bo mój LG 32lc25r nie słucha go.

-czy jest tu możliwość sprawdzenia dokładniej siły sygnału z satelity? bo jakoś na echosiu działało to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HDMI zniknie Ci telegazeta :/

ja kupiłem na własność z umową na 24mies. za 299pln (w tym 1pln-aktywacja) - to było 2 mies temu.. teraz wygląda na to, że aktywacja za 99zł :/

poprawka--> kupiłem nie 2mies temu, a w Wigilię, za aktywację zapłaciłem jednak 99pln.. sorki za pomyłkę, byłem pewien tej złotówki, dobrze że moja kobieta ma mniejszy problem ze sklerozą :sciana:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło wam się kiedyś że włącza się dekoder i jest tylko czarny obraz na wszystkich kanałach ? (nie ma żadnych informacji np. z nagrav itp.) Wyjęcie wtyczki dekodera od prądu naprawia problem. Nie zdarza mi się to często ale jednak się zdarza, a zauważyłem że najczęściej wtedy jak pierwsze włączę telewizor (kdl-32s3000) a później dekoder. Ale telewizor chyba nie ma z tym nic wspólnego bo na karcie tv miałem to samo. Czy ktoś wie co to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest "normalne". Wszystko zależy od połączenia z telewizorem. Pewnie masz połączone przez HDMI. Dla mnie to jakieś "małe" niedopracowanie połączenia HDMI przez producenta - telegazety też brak. Ja mam przez EURO i dekoder rządzi telewizorem. Wystarcza mi jeden pilot od dekodera. Wjęcie wtyczki "załatwia" ten problem, bo zmienia kolejność włączenia sprzętu i dekoder jest drugi po włączonym wcześniej telewizorze.

Dodatkowo sprawdź czy są dokładnie włożone wtyczki kabla HDMI do gniazd w dekoderze i w telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem posiadaczem tego dekodera lecz mam problem: na chwile obecną dekoder połączony jest z TV (na razie kineskop ale są plany na LCD) poprzez kabel euro i w menu ustawiony typ sygnału video Scart(RGB) i co jakiś czas z obrazem dzieje sie tak jak na załączonych fotach

1.jpg

 

Natomiast w trybie Scart(CVBS) obraz delikatnie jest rozmyty i skacze.

Zrobiłem porównanie z Samsungiem 305 i tu obraz jest o niebo lepszy zarówno na CVBS i RGB. Kurcze nie wiem co może być. Próbowałem na dwóch TV i kilku kablach i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...