Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w dekoderze musisz ustawic LNB A, LNB B itd zalezy jak masz je oznaczone na konwerterze. ja podlaczalem 2 single przez DiSEqC i tam na nim mialem A i B i tak samo A i B ustawilem w samsungu i dziala. Sprobuj na A ustawic HB a na B Astre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ustawiona 1920x1080 mimo ze tv jest hd ready (1366x768). Ja tam nie widze roznicy ale kiedys bawilem sie nbox'em w media markt i jak zmniejszylem rozdzielczosc na 1280x768 na kanale hd, a tv byl full hd to bylo widac pikseloze a na 1920x1080 jej juz nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dekoderze musisz ustawic LNB A, LNB B itd zalezy jak masz je oznaczone na konwerterze. ja podlaczalem 2 single przez DiSEqC i tam na nim mialem A i B i tak samo A i B ustawilem w samsungu i dziala. Sprobuj na A ustawic HB a na B Astre

 

Wielkie dzieki extor juz dziala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki? :D Przecież dioda to dioda i już ma taki kolor i nie zmienisz tego, chyba.

@james_b masz rację zmianą softu to koloru diody nie da się zmienić :) i nie wiem skąd u _rolo taki pomysł :roll: ale kolor tej diody można zmienić 8) trzeba tylko kupić w sklepie elektronicznym diodę w innym kolorze, rozkręcić dekoder, wylutować tą niebieską i wlutować diodę o innym kolorze :wink: tylko wtedy z gwarancją na dekoder można się pożegnać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem o co ci chodzi z tą diodą, czytałem wcześniejsze posty (w tym i twoje, nie omijałem ich przecież :D) :wink:. Ja tylko jamesowi_b wyjaśniłem, że da się da zmienić kolor diody od strony technicznej :wink::) a nie poprzez zmianę oprogramowania dekodera jak zasugerował nam _rolo :o:shock: a niebieska dioda służyła za przykład :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zmienic koloru sie nie da.Ale przeciez w trybie stand by moze swiecic z taka sila jak w stanie pracy(obecnie) a w czasie pracy moze nie swiecic wcale.Jedynie pikac jesli sie do dekodera wysle komende z pilota i po klopocie.Dzis sie wnerwilem bo na kazdym prawie programie musze wlaczac EPG zeby sie program podokladal.Wlaczylem zdrowie i uroda pojawil sie czarny ekran i na zadna komende nie reagowal.Nawet sie wylaczyc nie chcial.Dopiero jak go odpialem z prady to wrocil do pracy.Co to moglo byc.Powiedzcie.Czyzby nowe klucze dostal?.Pierwszy raz mi sie to zdazylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie może dlatego ona nie razi po oczach w nocy, bo tam gdzie jest dekoder to nikt nie śpi. :D A poza tym kolor mi sie podoba bo jest taki bajerancki. Natomiast mnie denerwuje to że nie można przełączać dekodera jak się stoi z boku. Trzeba pilotem celować dokładnie na wprost. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]kolor mi sie podoba bo jest taki bajerancki.

tak, niebieski kojarzy się np. z BluRay i wogóle sprzętem hi-end

Trzeba pilotem celować dokładnie na wprost. :lol:
niestety nawet od ściany nie da rady "odbijać" :(:x:evil::censored:

 

a może: Samsung DSB-H370G WADY cz.1 :lol:

1 żeby szybko sprawdzić która godz. trzeba wcisnąć i nie tak jak w echostarze VOL+/- i wszystko naraz :wink:

2brak paska 'czas trwania' programu.. trzeba 3x patrzeć: od której film, do której i która jest :mrgreen: a pasek byłby baaaardzo uniwersalny

macie coś jeszcze co Was drażni w tym tunerku ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec kino domowe lub amplituner to ktorego podepniesz kobel pod optical oraz zestaw glosnikow do 5.1. dzwiek 5.1 jest tez przekazywany po HDMI do TV, nie ktore tv jakos dekoduja 5.1 i daja wirtualny dzwiek 5.1 ktory w rzeczywistosci jest gorszy od stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD 5.1 nadaje także TVN, nie zawsze, ale nadaje, nie pamiętam przy jakich audycjach, nie jest ich wiele, ale są. Na TVN Siedem także jest AC3. TV Polonia miała także dźwięk DD czasami i to na HB, podczas Eurowizji w ubiegłym roku był dźwięk DD 5.1, tak stale nadającego kanału z dźwiękiem DD 5.1 raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie pogłębia wiedzę:

http://www.dolby.com/consumer/technolog ... c_IIx.html

Wszystkie współczesne amplitunery dysponują na pokładzie procesorem (DSP) potrafiącym dekodować zarówno Dolby Digital jak i Dloby Pro Logic IIx. Oczywiście większość z nich posiada także własne tryby odsłuchu z wykorzystaniem DSP. Szczegóły znajdziesz w specyfikacji konkretnego amplitunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...