Skocz do zawartości

Polska - Niemcy


mprw
 Udostępnij

POLSKA – NIEMCY, jaki wynik?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. POLSKA – NIEMCY, jaki wynik?

    • Polska wygra wysoko
      0
    • Polska wygra 2 bramkami
      1
    • Polska wygra 1 bramką
      14
    • będzie remis
      6
    • Polska przegra 1 bramką
      8
    • Polska przegra 2 bramkami
      2
    • Polska przegra wysoko
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje na remis, chociaż jak zagramy tak jak z Portugalią, to kto wie :jupi:

Denerwują mnie te wszystkie opinie, że ten mecz to coś więcej, spoglądanie wstecz (Grunwald, wojna itp.) to jest głupota. Ten mecz jest tak samo ważny dla nas, jak czwartkowy z Austrią, czy potem z Chorwacją. To jest tylko mecz i nic więcej. A te wszystkie odniesienia do historii (na niektórych portalach czy w gazetach), są wyrazem kompleksów tych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się.

Te odniesienia do historii to jest powód do dumy dla Naszego narodu. Możemy być dumni, My jako Polacy z tych sukcesów. Te odniesienia są po to, aby uwierzyć, że niemożliwe może stać się możliwe i uda Nam się pokonać Niemców jak to pokazała historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Grunwald 600 lat później. Już kilka razy były takie mecze. Niestety jak narazie tylko w 1410 nam się udało.

 

Bzdura :P A pod Cedynią w 972r. 8)

 

Flaga wywieszona oczywiście :)

To nie flaga będzie grać tylko piłkarze. I tak naprawde niema się co oszukiwać bo szanse mamy bardzo malutkie.I pamiętajmy, że nigdy z Niemcami nie wygraliśmy, 4 razy remis był i dzisiaj także byłby to rezultat dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi drugi kraj? Chyba jestem Polakiem i tylko to mnie obchodzi. Nie znam dobrze kultury innych narodów, więc nie mogę Ci powiedzieć, czy ktoś tak robi. Nawet jeśli nie, to bardzo dobrze, bo Jesteśmy wyjątkowi. Jasne, że trzeba patrzeć w przyszłość(dlatego Klagenfurt 08.06.2008r. w moim podpisie), ale trzeba też pamiętać o tym co osiągnęli Nasi przodkowie, którzy oddali życie za ojczyznę. Mimo niewielkich szans wygraliśmy, tak będzie i teraz.

 

adrian18 flaga to symbol, który zwiastuję ważne wydarzenie, wręcz historyczne dla polskiej piłki nożnej - Euro 2008, w którym po raz pierwszy wystąpi POLSKA. Nie wygraliśmy, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trzeba patrzeć w przyszłość, a nie babrać się w historii. Pokaż mi drugi kraj, który tak robi.

 

Zacytuję jeszcze raz angielskiego dziennikarza z BBC Knowledge:

,,Kto nie patrzy w przyszłość jest ślepy na jedno oko, kto nie patrzy w przeszłość jest ślepy na obydwa"

Sprawa dotyczyła w tym wypadku II wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że om ma racje?

Oczywiście historie swojego kraju powinno się znać, ale bez przesady, nie należy jej wyciagać przy każdej nadarzającej się okazj.

To jest mecz i nic więcej. Nie mniej ważne (jeśli nie ważniejsze) będą dla nas mecze z Austrią i Chorwacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Grunwald 600 lat później. Już kilka razy były takie mecze. Niestety jak narazie tylko w 1410 nam się udało.

Normlanie aż nie chce się czytać takich bzdur. To jest włąsnie rasizm i ksenofobia. I dlatego polska to dziwny kraj bo u nas rasizm to krzykniecie czarunchu albo udowania małpy a tego tpu teksty ksenofobiczne to normalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubert Ja o tym wiem doskonale. Ale jakie to Historyczne wydarzenie :/ (skoro to tylko sport).

Ja nikogo nie krytykuje, za to, że powiesił flage, ale lepiej niech wywiesi na takie świeta narodowe jak 3 maja, 11 listopada bo to są święta narodowe. A jak przychodzą właśnie te daty to flag może pare wisi. To jest obowiązkiem każdego polaka patriotycznego.

Eh, a jakie tam historyczne wydarzenie meczu Polska-Niemcy. Jak by Polska rzeczywiśćie wygrała(ale przegrała, zgodnie z moimi zapowiedziami) to prezydent mógłby ogłośćić świeto narodowe :lol2: żart oczywiśćie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...