Skocz do zawartości

Polska - Niemcy


mprw
 Udostępnij

POLSKA – NIEMCY, jaki wynik?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. POLSKA – NIEMCY, jaki wynik?

    • Polska wygra wysoko
      0
    • Polska wygra 2 bramkami
      1
    • Polska wygra 1 bramką
      14
    • będzie remis
      6
    • Polska przegra 1 bramką
      8
    • Polska przegra 2 bramkami
      2
    • Polska przegra wysoko
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ale z was krejzole, ja pikole :lol:

Polska przegra 2. brameczkami Ballacka i Klosego :)

 

Nie wierzysz w Nasze ORŁY...to po co Ci w opisie zapowiedź tego spotkania? Za kibicowanie Niemcom powinna być chłosta 8)

Jako POLAK trzeba zawsze wierzyć w Naszych nawet jeśli są na straconej pozycji, dopóki nie usłyszymy ostatniego gwizdka sędziego. JAZDA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzysz w Nasze ORŁY...to po co Ci w opisie zapowiedź tego spotkania? Za kibicowanie Niemcom powinna być chłosta 8)

Jako POLAK trzeba zawsze wierzyć w Naszych nawet jeśli są na straconej pozycji, dopóki nie usłyszymy ostatniego gwizdka sędziego. JAZDA!

Wiedziałem, że ktoś o to zapyta. O to chodzi, że ja kibicuję z całego serca, z całej duszy naszym piłkarzom, ale nie wierzę w ogranie Niemców i ogólny sukces na Euro. Taki paradoksik, o :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polacy wygrają, to ja przegram złożony dzisiaj zakład bukmacherski, a troszeczkę grosza wydałem na ten szczytny cel... :> :lol:

Postawiłem, że będzie 1:1 stąd w ankiecie wybieram opcję "będzie remis". :)

 

PS: Na zakład wydałem miesięczne doładowanie w sieci Orange. Obym swojej "hulaszczej" decyzji nie żałował... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że lubię niemiecką piłkę... Nie jestem antygermańcem jak 80% Polaków, dlatego chcę, by z grupy wyszli Polacy i Niemcy.

Niestety podczas takich meczów widać różnicę między Polską a "zachodem". My patrzymy wstecz, na historię, a Zachód patrzy w przód, w przyszłość...

Troszkę może odbiegłem od tematu, ale po prostu wiem, że zaraz będzie burza po tym co napiszę:

Niemcy-Polska 2-0

 

Niemiecką siłą powinny być skrzydła (boczni obrońcy). Prawda, że GER ma słaby środek obrony, ale my mamy równie słaby atak przecież. Gdybyśmy mieli kogoś takiego jak Toni, Torres, to powiedziałbym, że padnie remis w tym spotkaniu. Ale niestety nie wydaje mi się, by któryś z naszych tak błysnął, by zakłopotać niemiecki środek obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic się zdadzą wasze narodowe "napinki". Żebyście trochę ochłonęli przypomnę tylko dwa otwarcia ostatnich MŚ z Koreą i Ekwadorem :wink: Też było przed tymi meczami zaklinanie rzeczywistości. Pamiętacie jak się skończyło :!::?: Dlatego teraz bezbramkowy remis biorę w ciemno...

 

Zmagania z Niemcami (nigdy nie wygraliśmy) przypominają mi znany wiersz Tuwima:

 

Lecz choćby przyszło tysiąc atletów

I każdy zjadłby tysiąc kotletów,

I każdy nie wiem jak się natężał,

To nie udźwigną - taki to ciężar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie zgadzam się z Fiant'em

Każdy wynik , który satysfakcjonował by nas Polaków będzie splotem wydarzeniem, szczęściem na boisku.

 

Najśmieszniejsze jest to, że nawet gdyby Polska wygrała jakoś ten mecz - to coś mi się wydaje , że naród potraktuje to jako ..." byliśmy lepsi "- co tylko potwierdzi moje przypuszczenia.

Możemy z nimi wygrać, owszem - ale nie możemy powiedzieć że generalnie jesteśmy lepsi .... bo tego nie można uzyskać wygrywając jeden mecz , na kilkanaście ......

 

Moje marzenie to obudzić się w kraju o nazwie Polska, w którym nie będzie dewiacji historyczno - politycznych , przekładających się na sport..... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...