Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby zrobili jakiś porządek z tą listą a nadal jest sporo pustych kanałów. Najbardziej denerwuje mnie pewien "test" w okolicach bodajże 150 numeru. Jest on tam ze 2 (!) lata.

Jedyny test co tam jest to test kanału Polsat Sport News - tobie zapewnie chodzi o test z kanału 178. Według mnie mogliby tam wsadzić RMF Classic a w miejsce tego radia na pozycji 180 Radio Kaszebe które od pewnego czasu wyszukuje jako kanał telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Co do Discovery to może to jakaś umowa między CP, a Discovery. Może CP zamiast określonej kwoty dał im dodatkowe miejsce na liście. Bo na pewno zdublowany Discovery to nie przypadek czy pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland z tego co wiem to RTL jest na liście kanałów CP (tych niebieskich), nie powiem teraz, który to numer bo musiałbym biegać po domu. Najlepiej przeleć listę kanałów alfabetycznie. Ja mam Echostara 7200 HD. Poza tym skanowałem wczoraj transponder, na którym nadają ARD i na liście skanowania ten program się wyświetlał jako DAS ERSTE. Potem na liści kanałów nie mogłem go już znaleźć. Oczywiście kanał ARD na poz. 201 jest nieaktywny, bo są stare parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak. Lista kanałów CP to porażka. dziś wysłałem do nich zapytanie. Ciekawe co odpowiedzą :D:lol:

"Witam Serdecznie.

Jestem użytkownikiem waszej platformy od ponad 3 lat. Od tego czasu niestety dzieje się z nią coraz gorzej. Mam kilka pytań, na które proszę o sumienną odpowiedź.

1. Jest wiele nieaktualnych parametrów programów zarówno na liście głównej, jak i na pseudu-ulubionej. Kiedy wreszcie ja wraz z Państwa abonentami doczekamy się jakiegoś sensownego układu kanałów i usunięcia wszystkich nieaktualnych pozycji kanałowych?

2. Kolejną luką w liście głównej jest brak wielu polskich pozycji FTA. Można je dodać ręcznie, ale na liście głównej wyglądały by bardziej przejrzyściej. Czy kiedyś to nastąpi?

3. Konkurencyjne platformy cyfrowe dodają do swojej oferty coraz to nowe kanały. Czemu z Państwa strony nie można się doczekać choćby jednej "premiery"?

Pytań jest wiele, ale te są głównym problemem. Pod moimi zapytaniami podpisałoby się wielu Państwa abonentów, dlatego proszę o poważne potraktowanie tej sprawy i czekam na pełną odpowiedź.

Z wyrazami szacunku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ileż to razy było wałkowane. No cóż może akurat twój e-mail przeleje TAM jakąś czarę goryczy.

Odpowiedzi zaraz naprędce mógłbym ci powiedzieć. Jak chcesz je poczytać to idź do działu :read:Wiadomości i odpowiedzi na emaile z Cyfrowego Polsatu

Ale ewentualnie takie odpowiedzi możesz dostać. Wszystkie na kształt kopiuj->wklej :lol2::read:

Ad2. i Ad3.

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.
Szanowny Panie,

Dziękuję za słowa uznania dla naszej platformy, ale proszę nas zrozumieć, że do czasu podpisania umowy nie możemy mówić o żadnym z kanałów, które potencjalnie mogą się znaleźć w naszej ofercie.

Uprzejmie informuję, ze obecnie nie posiadamy informacji, jakie i kiedy kanały zostaną dołączone do oferty Cyfrowego Polsatu.

A resztę doczytaj sobie sam :lol2::lol2::lol2: Po prostu boki zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Bloo411

Ja się nie smieje tylko jak widzę że jeden po drugim wysyłają jakieś e-maile petycje to mi ręce opadają. Jakby coś to dało. Bo nie którym ciężko poszukać jakiegoś kanału FTA. Byłby on gdzieś od pięćsetnej pozycji ale zawsze. No cóż ale ciężko poczytać instrukcji obsługi dekodera bo wszyscy (chodź nie zawsze) chcą pójść na łatwiznę i mieć wszystko na głównej liście jakby kanały FTA był najważniejsze. Przecież TYCH KANAŁÓW nie braliście w umowie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc stało się :D o to odpowiedź CP:

"Szanowny Panie

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi kierowane pod adresem naszej Platformy Cyfrowej dotyczące funkcjonowania stacji. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

 

Jednocześnie informuję, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty. O wszelkich zmianach w ofercie Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną. Informacje o wprowadzonych zmianach będą również zamieszczane na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu."

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::brawo::brawo:

standardowe ctrl+c ctrl+v, bo tylko na tyle ich stać! :lol:

 

Nie wiem jak Wy, ale ja po tylu latach z nimi po prostu przyzwyczaiłem się do tego, że mam do czynienia z ludźmi niekoniecznie zdrowymi psychicznie... Po prostu pogodziłem się z tym i teraz żyje mi się z nimi znacznie lżej niż wcześniej, gdy próbowałem wszystko wyjaśniać oczekując odpowiedzi jak od normalnego, zrównoważonego rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...