Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo ze swoich doświadczeń zwracam uwagę tym, którzy chcieliby zapłacić za "Cyfrę" kartą przez "ICA", że można zapłacić TYLKO kartą wystawioną na nazwisko abonenta "Cyfry" (płatność z innej karty nie uzyska autoryzacji) !

nieprawda ze mozna placic tylko karta wystawiona na nazwisko abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.money.pl/banki/elixir/ tutaj macie wszystko rozpisane kiedy pieniądze wchodzą i wychodzą z banków. ING wcale nie opóźnia księgowania, a z mBanku szybciej dochodzą pieniądze, wszystko leży po stronie Cyfry. Płaciłem z mBanku i czekałem po 2-3 dni na zaksięgowanie tego w C+, z ING mam podobnie, przetestowałem też Inteligo i efekt był podobny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda ze mozna placic tylko karta wystawiona na nazwisko abonenta.

 

Nie wiem, ale ja w każdym razie całkiem niedawno miałem taką sytuację i dlatego o niej wspomniałem.

 

A przy okazji czemu zostałem zacytowany jako użytkownik Bibo999???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w Kredyt Banku i gdy wyślę do CYFRY+ przelew przez Internet to ta wpłata jest widoczna u mnie w ICA najczęściej po dwóch dniach, licząc od daty wysłania przelewu. :) Data zaksięgowania tej wpłaty przez CYFRĘ+ też zwykle opiewa na dwa dni po dacie wysłania przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to sprawdzić za pomocą symulacji swojej oferty programowej. Jeśli wypowiedzenie umowy zostanie wprowadzone do systemu operatora to symulacja płatności pokaże tylko miesiące pozostałe do końca obowiązywania takiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie macie innych problemów niż te czy przelew dojdzie za dzień, dwa, lub trzy?

Przecież nawet jak się spóźnisz z wpłatą nawet tydzień to programów nie wyłączą.

Ja loguje się do banku (ING) wysyłam kasę i tyle. A czy ona dojdzie 18, 20, czy 30 dnia miesiąca to już mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nabyłem multipakiet c+ i otrzymałem kartkę z numerem abonenta i karty i instrukcją logowania do ICA. Niestety nie mogę stworzyć tam konta cały czas mam komunikat o nieprawidłowym numerze karty lub abonenta. Czy jako posiadacz multipakietu mogę korzystać z ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście, że możesz. Nie wiem, może Twoja umowa nie została jeszcze wprowadzona do systemu. Ja przez pierwszych kilka dni po podpisaniu umowy na multipakiet miałem podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...