Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie rano pojawiła sie plansza aktywacja zakończyła sie sukcesem. Od tego momentu nie mam dostepu do żadnych kanałów. Pan mnie poinformował na infolinii , że dekoder PVR należy aktywować w nocy z 29 na 30 września. A co jak ja wtedy akurat bede poza domem. To jest jakiś skandal. Przywrocono mi uprawnienia na stara karte po prosbach, ale uwazam że jak tak dalej pojdzie to to moze byc ostatnia wymiana kart cyfry. Mam tez recorder z platformy n i w porownaniu do recordera cyfry to jest calkiem inna generacja sprzetu. Nie wroze im udanej przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

U mnie kanały działają na starej, mimo iż część kanałów aktywowała się na nowej karcie. Ja z ciekawości chciałem sobie kartę aktywować, ale okazuje się iż faktycznie jak wyżej pisałem od 18 września ma to sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta w Philipsie PVR HD zostala aktywowana. Dziala kilka programow ale to sporadyczne przypadki. Reszta zakodowana. Myslalem ze uprawnienia na starej karcie beda anulowane ale cale szczescie dziala stara karta. Mialem zamiar przeslac uprawnienia z ICA ale moze nie bede narazie cudowal bo jeszcze cos napsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka :

Aktywowalem nowa karte na PHILIPSie PVR HD. Na wiekszosci kanalow ciemnosc. Wlozylem wiec nowa aktywowana karte do KENWOODA DTF 2 i co sie okazuje uprawnienia do 31.10.08 wszystkie kanaly smigaja. Wlozylem zatem znow do PVR HD ale nic z tego tutaj nie działa. Postanowilem jeszcze sprawdzic czy cos sie zmienilo w moim spliterze ktory nie dziala od jakis 3 tygodni i niestety spliter jest trup. Ciekawostka jest jeszcze to ze dwie karty dzialaja jednoczesnie stara w PVR HD nowa w Kenwoodzie. Widac ze na PVR HD nowe karty beda dzialac dopiero od 29-30 wrzesnia dlatego chyba wlasnie wstrzymali ich wydawanie w punktach cyfry plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

u mnie też wymiana karty się zakończyła po niecałej godzinie, jednak w porównaniu ze starą kartą

kanały nr 8 (tv4), 13 (Superstacja) i 104 (Trace TV) nie dają mi uprawnień do ogladania, ale jutro też jest dzień :jupi:

 

oczywiście kanał 128 nadal odbiera testP2 :lol:

 

życzę powodzenia w wymianie kart :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem kartę dziś, włożyłem od razu do starego mediasata, przeprogramowałem dekoder i patrzę i od razu mam dostęp do wszystkich kanałów z pakietu powitalnego + FTA (posiadam pakiet prestiżowy)

Na Philips PVR mam dostęp na nowej karcie tylko do FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...