Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Przemolo napisał(a):

No przecież nabył już Polsat Lige Mistrzów w piłce ręcznej od sezonu 2026/2027 ale nie wiem na jak długo .

Na 4 sezony.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-08-09/pilka-reczna-wraca-na-sportowe-anteny-polsatu-w-takiej-ilosci-nigdy-i-nigdzie-jej-jeszcze-nie-bylo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że Polsat przejmuje prawa do piłki ręcznej. Fajnie, że będą stałe godziny emisji meczów ligowych, wiadomo będzie kiedy będzie można oglądać spotkania. W TVP Sport wyglądało to tak, że ciężko było trafić na mecz, nie było żadnej reklamy tych rozgrywek. 

 

Chyba jeszcze bardziej cieszą mnie prawa do LM. Eurosport pokazywał w TV chyba tylko spotkania polskich zespołów, jestem pewny, że na Polsacie będzie tego więcej. Podobnie jest z prawami do ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ligowe zmagania w piłce ręcznej polskiej superligi 2023/2024 będą transmitowane na Polsat Sport i Polsat Sport Extra czy jakiś mecz super ligi mężczyn lub kobiet będzie transmitowany na którymś z kanałów otwartych Polsatu? Kiedy dokładnie rusza superligia mężczyzn i kobiet w piłce ręcznej 2023/2024?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 08:35, aandin napisał(a):

Mam nadzieję, że Polsat straci też prawa do ATP bo pokazuja te turnieje byle jak.

Jest w Polsce dostępna oficjalna usługa ATP - Tennis TV. Miesiąc 55 zł, a cały sezon 440 zł. To oznacza, że Polsat ma wybrakowane prawa do ATP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma chyba głównie ATP 500 i wyższe, natomiast te niższej rangi były chyba kiedyś w SportKlubie.

W dniu 9.08.2023 o 18:02, Beks napisał(a):

Ciekawe czy LM w piłce ręcznej wrzucą na Polsaty Sport czy może na Eleven tak już kiedyś było. 

Polsat zazwyczaj traktuje kanały Eleven niezależnie od kanałów Polsat Sport. Co jest kupowane dla Eleven, to jest transmitowane tylko w Eleven, i na odwrót. Z komentatorami jest chyba tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Widzę, że w piątek na PSP 3 będzie ćwierćfinał ATP 1000 Cincinnati, czyli takie sporadyczne transmisje tam będą.

To wynik tylko i wyłącznie dużej ilości imprez siatkarskich. W końcu to siatkówka jest numerem 1 dla Polsatu. W najbliższy weekend będzie Memoriał Huberta Wagnera, Mistrzostwa Świata w siatkówce U-21, Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet,  Grand Prix PLS w siatkówce plażowej.

 

Jeżeli ktoś myśli, że coś więcej oprócz Ligi Mistrzów, Wimbledonu i Moto GP będzie pojawiać się regularnie na kanałach Polsat Sport Premium to jest w błędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w C+ nie można tego spokojnie oglądać tylko w Polsacie?
No wiesz, jest głównie tylko jeden kanał TV do tego używany. W Polsacie czasem dwa, czy trzy, albo jak podczas Wimbledonu więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...