Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Lanser123 napisał:

No, ale tyle samo by pokazali jak by trzeba było wysłać komentatorów na miejsce i takie wydarzenie obsłużyć? Nie jestem przekonany. No i całym szacunkiem to odległa faza Pucharu Polski więc...za bardzo nie ma czego pokazywać.   

Nie czarujmy, po prostu im się nie chce transmitować większej ilości meczów i tyle. Poza tym, serio? Dziwne, że jakoś Niemcy robią tyle transmisji z pierwszej rundy pucharu, Anglicy to samo. 

Edytowane przez lukas_k
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś przykład, bo ja nie pamiętam. Cały czas bronisz uparcie tych stacji, nawet jak zachowują się absurdalnie, jak choćby w tym przypadku. Jaka jest niby różnica między tym etapem PP, a PN? Przecież jest wielu fanów polskich klubów, które chętnie by obejrzały mecz swojej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie pamiętam. Nie bronię ich, a jedynie przedstawiam swój punkt widzenia, że robili by to dla garstki osób. Zresztą polska piłka ligowa mi zwisa, może jedynie poza finałem PP ze względu na fajną atmosferę więc chociażby z tego względu nie mam po co kogoś bronić. Jakby pokazali 4 mecze z MŚ w siatkówce to bym inaczej z nimi rozmawiał, ale na szczęście są wszystkie :P 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że mecze tej rundy Pucharu Niemiec ogląda więcej ludzi? Jestem wręcz przekonany, że jest odwrotnie. Ja jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że jest mecz Legii. Gdybym był fanem Korony Kielce, to delikatnie mówiąc, bym się zdenerwował. Powinni stracić te prawa i niech się skupią na siatce, do piłki nie mają ani serca, ani komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arkon napisał:

Myślisz, że mecze tej rundy Pucharu Niemiec ogląda więcej ludzi? Jestem wręcz przekonany, że jest odwrotnie. Ja jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że jest mecz Legii. Gdybym był fanem Korony Kielce, to delikatnie mówiąc, bym się zdenerwował. Powinni stracić te prawa i niech się skupią na siatce, do piłki nie mają ani serca, ani komentatorów.

 

Nie wiem, podejrzewam że nie.  A jeśli chodzi o piłkę to LM pokazują w całości, mecze Ligi Narodów czy eliminacyjne jeśli chodzi o ilość też wyciskają jak cytrynę więc w tym względzie nie ma się do czego przyczepić. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ci mogę jak najbardziej przyznać rację, że jakby chcieli to by mogli więcej meczów PP pokazać tylko też nie ma co uogólniać, że tak wyglądają wszystkie prawa piłkarskie bo ten topowy futbol klubowy czy reprezentacyjny pokazują dobrze i obszernie :) Komentatorzy to wiadomo, że każdy ma swój gust. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arkon napisał:

LM to jakby inne kanały... Ok, Ciebie i tak nie przekonam, szkoda czasu. Tak przy okazji kto komentuje mecz Legii?

Cezary Kowalski i chyba Maciej Żurawski. 

 

Jedynym powodem, dla którego pokazują tak mało jest fakt, że jednocześnie produkują sygnał z siatkówki? 

Puchar Polski w rękach Polsatu, nie miał, nie ma i nie zapowiada się by miał prestiż. Szczególnie finał o 16. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lanser123 napisał:

Pewnie masz rację, aczkolwiek wątpię żeby inne stacje zaproponowały dużo więcej transmisji z tej fazy jakby miały prawa :) 

Orange Sport nie dawał więcej transmisji? Ręki nie dam uciąć, ale coś mi się tak kojarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Polsatowi nie było na rękę, to mogli dać furtkę dla stacji klubowych. 

Możecie transmitować, ale materiały może wykorzystać Polsat Sport, mecz nie może nachodzić na transmisję telewizyjną. Dodatkowo przed meczem reklama Polsatu Sport i Pucharu Polski. Nie można zapisywać transmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko my się oburzamy na Polsat https://www.meczyki.pl/newsy/kontrowersje-wokol-transmisji-z-pucharu-polski-to-jest-skandal-33-do-przerwy-i-nikt-tego-nie-obejrzal/195051-n

Miejmy nadzieję, że PZPN wyciągnie wnioski i kto inny będzie pokazywał PP, już Boniek nie jest prezesem, a wiadomo że dostali te prawa po znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ma jedną antenę na wszystko a C+ jest mniej dostępny i o wiele droższy niż Polsat Sport. A PZPN chodzi o to aby podnieść rangę PP i żeby rozgrywki były bardziej dostępne niż liga. A Eleven to Polsat a poza tym jakie znajomości. Nie wierzę, że tam gdzie jest kasa są jakiekolwiek sentymenty.

Edytowane przez Paul234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna afera dotyczących transmisji Pucharu Polski😐

Stacja Polsat podjęła kolejną zaskakującą decyzję w sprawie materiałów dotyczących Fortuna Pucharu Polski. Nadawca zablokował materiały przygotowane przez Radomiaka Radom.

 https://www.meczyki.pl/newsy/trwa-burza-zwiazana-z-transmisja-fortuna-pucharu-polski-polsat-zablokowal-material-radomiaka-radom/195086-n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa PZPN-u z Polsatem na Puchar Polski kończy się po sezonie 2023-24. Zobaczymy, jak zostanie skonstruowana następna. W każdym razie bardzo niekorzystna sytuacja dla rozwoju i promocji polskiej piłki. Ktoś jednak tymi meczami żyje, chce je oglądać, więc trzeba dawać klubom wolną rękę. No ale to Polsat, który stawiał opór klubom siatkarskiej PlusLigi by same przeprowadzały transmisje internetowe ze spotkań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2022 o 20:39, Teno napisał:

A ty dalej płaczesz :D

Od dawna było wiadomo że mogą być zmiany w transmisji, następnym razem odwiedź polsatsport.pl to się dowiesz wszystkiego.

Program z tej strony

Bez-tytu-u.pngimage share

Jak wiadomo gala zaczyna sie o 18 a nie 19. Dodatkowo walka wieczoru ok 23.30 jak chcą zmieścić ewentualne 5 rund w niecałe 25 minut?🤣 Edit gali o 18 nie ma🤣 pomimo że tak jest w EPG i atrtykuł też z tej strony😂

Polsatsport.png

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zeszłorocznym sezonie nie było przypadkiem tak, że wszystkie mecze I ligi dawali na Polsat Box Go?
Nie rozumiem takiego postępowania. Powinni zrobić tak jak Eurosport i dawać w internecie wszystkie transmisje, do których mają prawa a których nie zmieścili na żadnym kanale linearnym. Mogą nawet być bez komentarza.
W pakiecie obok transmisji z Polsatów Sport powinni dołączyć te z Elevenów (np. mecze ligi belgijskiej, portugalskiej nie umieszczone na antenach).
Wtedy pakiet "Polsat Box Go Sport" miałby sens - byłby analogiczny jak "Eurosport Extra" na Playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...