Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ogladam z catchupu i jestem na drugim secie ;).

Choć oczy bolą.

 

edit: Na początku trzeciego seta Tomek Swędrowski powiedział, że transmisja przechodzi na Polsat Sport Fight.
Masakra :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu tenis i nie ma miejsca na siatkówkę live, mimo, że powinna być od pół h na Polsat Sport News.

Ale na podwójna transmisje tej samej gali bokserskiej na Polsat Sport i Fight jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Polsat z TVP żyli w zgodzie a już 2 dni atak przez TVP na Polsat o sylwestra i to taki atak na siłę. Obawiam się, że oznacza to jedno. Do końca roku miało się rozstrzygnąć kto wygra przetarg na wielkie imprezy w piłkę nożną do 2028. Podejrzewam, że Polsat wygrał ten przetarg i teraz będzie narzekanie ze strony TVP, że w TVP by było za darmo a zły Polsat kupił i zakoduje.

Bo na wszystkie mecze w otwartym Polsacie chyba nikt nie liczy.

Mam nadzieję, że się nie sprawdzi to co napisałem bo wolę za darmo wszystkie mecze w TVP niż płatnym Polsacie.

Ale to ucieszyło by wielu entuzjastów powrotu LM co C+ bo z tego co kiedyś słyszałem jak Polsat kupi wielkie imprezy to LM odpuści.

 

 

 

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Taberski napisał:

Polsat z TVP żyli w zgodzie a już 2 dni atak przez TVP na Polsat o sylwestra i to taki atak na siłę. Obawiam się, że oznacza to jedno. Do końca roku miało się rozstrzygnąć kto wygra przetarg na wielkie imprezy w piłkę nożną do 2028. Podejrzewam, że Polsat wygrał ten przetarg i teraz będzie narzekanie ze strony TVP, że w TVP by było za darmo a zły Polsat kupił i zakoduje.

Bo na wszystkie mecze w otwartym Polsacie chyba nikt nie liczy.

Mam nadzieję, że się nie sprawdzi to co napisałem bo wolę za darmo wszystkie mecze w TVP niż płatnym Polsacie.

Ale to ucieszyło by wielu entuzjastów powrotu LM co C+ bo z tego co kiedyś słyszałem jak Polsat kupi wielkie imprezy to LM odpuści.

 

 

 

No tak bo TVP jest za darmo?A Polsat płatny całe 20 zł i wszystkie kanały Polsatu bez PSP.Prawdziwy majątek.Słuchać Szpakowskiego byle za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Szpakowskiego i dla mnie jest to skandal, że to co do tej pory było dla Szpakowskiego w 100%, czyli nasza kadra teraz musi się dzielić z Borkiem i Laskowskim. Jak Szpakowski nie skomentuje hitu eliminacyjnego z Anglią na Wembley to będzie skandal!

Poza tym mają Borka teraz i Laskowskiego. Zatem 3 dobrych komentatorów na wielkie imprezy. Borek i Laskowski są świetni ale kadrę i mecz finałowy wielkiej imprezy powinni zostawić w 100% Szpakowskiemu.

 

W Polsacie za to biednie bo poza Iwanowem nikogo konkretnego tu nie ma.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skandalem to bym nie przesadzał, bo Szpakowski faktycznie, trochę już nie nadąża za samym sobą (duchem młody, ciałem już niestety nie) i Laskowski, również świetny komentator, chyba nawet lepszy, powinien od niego stopniowo tę pałeczkę w sztafecie pokoleń przejmować. Borek... pamiętam pierwszy mecz po powrocie reprezentacji do TVP i Szpakowskiego zamiast Borka. Co bym nie mówił czy myślał o TVP, sto razy tak dla Pana Darka w tym porównaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał:

A komentator, który nie potrafi poprawnie wymówić nazwiska

Zaraz ci puszczę listę takich, że sam nie będziesz wiedział. Zacznijmy od Ter Stegena (ok, to żarcik), przelećmy całą "Złotą Jedenastkę", a na końcu przejedźmy się po krajach, w którym jest kilka języków urzędowych i jeszcze więcej dialektów.

PS. Jakbyś wymówił nazwisko jedynego skoczka narciarskiego, który zdobył trzy złote medale na jednych igrzyskach? Podpowiem ci, że tylko w jednym miejscu w Polsce usłyszałem je prawidłowo - i bynajmniej nie z ust dziennikarza (ani dziennikarki).
 

17 minut temu, czerstwy napisał:

czy widzi Maradonę na boisku

Dr. Freud powiedziałby pewnie na ten temat więcej, moim zdaniem, bądź co bądź, stare ciało przeskoczyło z jednego słowa do drugiego omijając całe przemyślane zapewne (bo przecież nie sam Szpakowski o tym na świecie mówił) porównanie Messiego i Maradony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Taberski napisał:

Ja tam lubię Szpakowskiego i dla mnie jest to skandal, że to co do tej pory było dla Szpakowskiego w 100%, czyli nasza kadra teraz musi się dzielić z Borkiem i Laskowskim. Jak Szpakowski nie skomentuje hitu eliminacyjnego z Anglią na Wembley to będzie skandal!

Poza tym mają Borka teraz i Laskowskiego. Zatem 3 dobrych komentatorów na wielkie imprezy. Borek i Laskowski są świetni ale kadrę i mecz finałowy wielkiej imprezy powinni zostawić w 100% Szpakowskiemu.

 

W Polsacie za to biednie bo poza Iwanowem nikogo konkretnego tu nie ma.

Ja wiem, że hierarchia itd. ale to właśnie Szpakowski powinien powoli oddawać pałeczkę. Skomentować jeden duży mecz (nie wiem czy naszej kadry czy np. finał imprezy) i się pożegnać. Naturalnym następcą w roli komentatora kadry powinien być Borek, ale z racji na fakt, że jest też Laskowski to powinni być wymiennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Taberski napisał:

Polsat z TVP żyli w zgodzie a już 2 dni atak przez TVP na Polsat o sylwestra i to taki atak na siłę. Obawiam się, że oznacza to jedno. Do końca roku miało się rozstrzygnąć kto wygra przetarg na wielkie imprezy w piłkę nożną do 2028. Podejrzewam, że Polsat wygrał ten przetarg i teraz będzie narzekanie ze strony TVP, że w TVP by było za darmo a zły Polsat kupił i zakoduje.

Bo na wszystkie mecze w otwartym Polsacie chyba nikt nie liczy

Akurat krytyka imprez sylwestrowych Polsatu była co rok i nie wpływało to negatywnie na dzielenie się prawami sportowymi.  Solorz jest biznesmenem , TVP da odpowiednią ofertę to będzie miała te prawa w formie sublicencji. 

@lukas_k przecież ewidentnie widać,że Szpakowski oddaje tą pałeczkę. Marek Szkolnikowski podczas ostatniego Q&A dał dość jasno do zrozumienia ,że EURO 2020(2021) będzie ostatnią wielką imprezą skomentowaną przez niego. Skoro to ostatnie miesiące to dałbym mu mecz z Anglikami i najważniejsze mecze tego turnieju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsatem to jest tak, że oni chyba sami nie wiedzą, co mają, a czego nie. Do dzisiaj uparcie twierdzili, że w czwartek będzie transmisja na żywo z biathlonu, podczas gdy kolejny PŚ zaczyna się w piątek. ME z łyżwiarstwa szybkiego wstawili do ramówki dopiero w tym tygodniu, mimo że pakiet ISU mają od ubiegłego roku. Mają też prawa (jakaś równoległa do Eurosportu licencja czy sublicencja, bo powtórek nigdy nie ma) do snowboardu i narciarstwa dowolnego - w ramówce cisza jest często do ostatniej chwili, a w tym tygodniu Kreischberg. Nawet Gala Mistrzów Sportu, której są współorganizatorami, więc muszą znać termin, pojawiła się dopiero w którejś tam aktualizacji na 9 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...