Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłbym za organizacją IE w Polsce. :wink: Aż tak dużo infrastruktury nie trzeba budować.

Ale rzeczywiście w wielu dyscyplinach na tych IE są składy II lub III rzędowe. Ale kilka dyscyplin mnie zaciekawiło, np. piłka wodna, tenis stolowy, zapasy, taekwondo czy łucznictwo.

Polsat próbuje IE wznieść na prawie równi z IO, ale nawet eksperci, którzy współkomentują, mówią, że to nie to samo co IO i ja się z nimi zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuat Robon nie należy do tego typu osób. Wyraził swoje subiektywne zdanie. Inna sprawa,że abonenci NC+ nie pieją z zachwtu np. z obecności golfa na ich antenie.

 

To była marna prowokacja. @bober znany jest z takich [beep]ol.

 

Swoją drogą też mnie nie rajcują te Igrzyska. Coś tam oglądam, ale jak robson napisał nie ma tej magii. Za rok się dopiero będzie działo!

 

Infrastruktury brakuje, zainteresowania wielkiego by nie było, więc nie wiem czy się to opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmita teraz z IE będzie chciał zrobić imprezę równą Igrzyskom Olimpijskim,a patrząc nawet na serwisy sportowe niezależne ta impreza odbija się niewielkim echem.

Dla mnie interesująca impreza/rozgrywki sportowe są wtedy gdy zostanie spełniony choćby jeden z tych warunków:

 

- wysoki poziom sportowy (gwiazdy sportu, legendy, topowi zawodnicy)

- wielkie pieniądze (bardzo wysoki budżet zawodów)

- długa historia, piękna tradycja

 

Na Igrzyskach Europejskich tego nie mamy. Nie ma tam wysokiego poziomu sportowego. Fakt trafiają się tam wspaniali sportowcy jak Maja Włoszczowska, ale to tylko wyjątki. O wielkich pieniądzach nie ma mowy, o długiej historii i pięknej tradycji możemy zapomnieć.

 

Dlatego przychylam się do opinii @wislok i @robsonUnitedxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak impreza ta mnie cieszy. Powiadasz historia, tradycja. A przecież są to pierwsze Igrzyska. Zatem kiedyś trzeba zacząć. Nieprawdaż.

Tylko na czym Ty chcesz budować tę historię i tradycję. Na zmaganiach drugich garniturów, rezerw, średniaków...?

 

Słabe te fundamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to typowy zapychacz ramówki. Najśmieszniejsze jest to, że do zorganizowania tych zawodów zgłosiło się tylko... jedno państwo Azerbejdżan właśnie. Jakoś nie wydaje mi się prawdopodobne, żeby ta impreza miała szansę na dłuższą i ciekawszą przyszłość. Nie oglądam i nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się podoba ta impreza i jej charakter. Młodzi zawodnicy, których z pewnością kiedyś będziemy oglądać w większych imprezach sportowych szlifują swoje talenty. Medal to medal.

Młodzi zawodnicy powiadasz? Nachodzi więc pytanie czy są to najlepsi młodzi zawodnicy czy po prostu tylko młodzi zawodnicy.

 

Igrzyska olimpijskie młodzieży chyba już mamy (nomen omen również nie cieszą się zbyt dużą popularnością)

 

Nie potrafię za bardzo zdefiniować stawki IE. Czy dla tych lepszych zawodników jest to impreza docelowa czy tylko impreza przygotowująca do dalszej części sezonu.

 

Piszesz medal to medal. Głupie gadanie.

A piłkarz to piłkarz i trener to trener. Jest chyba jednak różnica między medalem olimpijskim, a medalem za Puchar Sołtysa, jest różnica między Lionelem Messim, a Danielem Sikorskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak impreza ta mnie cieszy. Powiadasz historia, tradycja. A przecież są to pierwsze Igrzyska. Zatem kiedyś trzeba zacząć. Nieprawdaż.

Tylko na czym Ty chcesz budować tę historię i tradycję. Na zmaganiach drugich garniturów, rezerw, średniaków...?

 

Słabe te fundamenty.

Ano właśnie. Igrzyska Olimpijskie mają to do siebie,że to jest święto sportu. Wielość dyscyplin, dla większości których jest to najważniejszy start w czteroleciu, tutaj mamy np.siatkówkę męską,ale nawet dla tego środowiska w tym okresie ważniejsza jest LŚ. Igrzyska Olimpijskie to niepowtarzalne święto sportu, gdzie się spotykają sportowcy itp. Jest rywalizacja globalna, do rozst[beep]nia kto jest najlepszym sportowcem na danym kontynencie moim zdaniem wystarczą mistrzostwa kontynentalne. Pytanie ilu z nas śledzi Igrzyska Azjatyckie itp. Nawet chyba nikt u nas tego nie pokazuje, podobnie ma miejsce z Igrzyskami europejskimi, to będzie międzynarodowa impreza o ograniczonym zasięgu,a jak będzie dalej traktowa tak jak tu, czyli 2 i 3 garnitur to żadnego większego poważania i prestiżu nawet na kontynencie nie zbuduje.

Nie chcę deprecjonować tej imprezy,ale tak samo jak mnie nie interesują inne igrzyska kontynentalne to i te nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może IE powinny pójść bardziej w komercję? Jako taka przeciwwaga dla tradycyjnych Igrzysk Olimpijskich.

 

Znaleźć bogatych sportowych, dopuścić reklamodawców, dorzucić duży szmal do puli nagród i przyciągnąć gwiazdy mamoną? Wtedy miałoby to jakiś sens tylko czy MKOL by się na to zgodził? Raczej wtedy nie byłyby to już Igrzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz medal to medal. Głupie gadanie.

A piłkarz to piłkarz i trener to trener. Jest chyba jednak różnica między medalem olimpijskim, a medalem za Puchar Sołtysa, jest różnica między Lionelem Messim, a Danielem Sikorskim.

Trochę mnie rozczarowałeś swoją wypowiedzią. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania, aż ciśnie się na usta porównanie Serie A, a Premier League :D Nie wszyscy to urodzeni multimedaliści i czego by się nie dotknęli zamieniają w złoto. Niektórzy potrzebują mniejszych imprez np. do pokonania bariery związanej ze stresem, publicznością, presją. Mam nadzieję, że IE przetrwają, być może kiedyś odbędą się w Polsce.

PS. Zwycięzca Pucharu Sołtysa jest najlepszy na swoim podwórku. A czy ty możesz pochwalić się jakimś osiągnięciem na swoim?

Dobrze, że Polsat pokazuje zmagania na otwartych antenach. Na internecie z pewnością nikt by nie oglądał, po arabsku z pikselami pewnie wąskie grono, a tak mamy po polsku, mamy swoich reprezentantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na YouTube transmisje są za darmo ;)

 

Pieniądze są, bo wpakowali w to kupe kasy. Ale niestety poziomu sportowego wielkiego nie ma. Chociaż fajnie podejrzeć tych młodych zawodników (chociażby w łucznictwie, pływaniu....), bo na IO oni wystąpią i może sprawią jakąś sensacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się długo zastanawiałem nad sensem tych Igrzysk. Wyczytałem, że istotą ich stworzenia jest kwestia dobrego przygotowania się do Igrzysk Olimpijskich. Żeby młodzi zawodnicy poczuli przedsmak IO i żeby później nie zjadła ich trema.

Stąd IE są rok przed IO. Poza tym ma być to taka rozgrzewka. Zrobili badania, że w ostatnich IO zawodnicy europejscy zdobywają co raz mniej medali. Chociaż jak w weekend leciały też grupowe Mistrzostwa Europy to zastanawiam się, kto układał kalendarz zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to już zauważył, ale jak na moje oko logotypy sportowych kanałów Polsatu stały się takie, hmm... jakby to ubrać w słowa: bardziej wyraziste? Kolory stały się takie lepiej dostrzegalne. Szczególnie mam tu na myśli kanały HD. Poprawa nastąpiła mniej więcej od miesiąca.

 

Mam omamy wzrokowe czy coś jest na rzeczy?

 

 

aż ciśnie się na usta porównanie Serie A, a Premier League :D

Bez przesady, tutaj akurat nie widzę żadnej przepaści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to już zauważył, ale jak na moje oko logotypy sportowych kanałów Polsatu stały się takie, hmm... jakby to ubrać w słowa: bardziej wyraziste? Kolory stały się takie lepiej dostrzegalne. Szczególnie mam tu na myśli kanały HD. Poprawa nastąpiła mniej więcej od miesiąca.

 

Mam omamy wzrokowe czy coś jest na rzeczy?

Są zmienione loga z powodu IE, była o tym już mowa na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polsat!

Od poniedziałku, ponad 200 godzin transmisji Wimbledonu 2015 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i darmowym Polsacie Sport News :)

Dobra informacja mecze Polaków w kanale kodowanym to możliwe,że będziemy mogli się radować meczami czołowych zawodników na otwartej antenie chociaż w tym czasie.

Natomiast komentatorzy tenisa w Polsacie to jedna z najgorszych redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wyjasni dlaczego mecze polakow w siate w Baku, nie sa na otwartym kanale, Polsatu czy PSN. Tylko w kodowanych stacjach ?

Edit: Z dwoch artykulow na glownej SK, doczytalem sie w jednym z tych artykulow, ze jutrzejszy mecz Polska-Iran bedzie w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatom Sport przydałaby się zmiana oprawy. Ostatnio oglądam sporo siątkówki i ta czołowka reklamy rozciągnięta z 4:3, to wielkie logo, ten brak jakiejkolwiek domyslnej oprawy dla zapowiedzi itd troszkę rażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...