Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze- nic nie zostało uchwalone, więc Polsat nic nie musi. Na razie projekt rozporządzenia został zaakceptowany przez UE i odpowiednie zmiany mogą być wprowadzone na jesień 2015. Mogą być wprowadzone, czy będą?? Śmiem wątpić- będzie to okres kampanii wyborczej - samych wyborów i formowania się nowego rządu- wątpię by wtedy zaprzątali sobie tym głowę. Kwestia KRUS-u dla rolników miała być załatwiona już przeszło chyba rok czy dwa lata temu do czego zobowiązał rząd polski TK i nic się w tej kwestii nie zmieniło- to dla przykładu.

Super oprawa- większość meczów z dziupli- dziękuję za taką oprawę i za rozmowy z ekspertami od siatkówki typu Martin Lewandowski jakie co wieczór nam serwowano czy Marcin Feddek :D Po trzecie - nie dla PPV ekstra płatnego- mają kanały kodowane- niech tam emitują mecze(większość, nie wszystkie),a nie naciągają ludzi jak to ma w zwyczaju. Po czwarte- tak chciałem zapłacić Polsatowi za dostęp do kanałów sportowych na czas MŚ w siatkówce(cena na Ipli- 19,90). Jednak cena jaką narzucił Polsat przy realnej ocenie tego ile jestem w stanie obejrzeć spotkań była zdecydowanie za wysoka. Zresztą nie oszukujmy się- PPV odniosło sukces bo dotyczyło meczów Polaków i Polacy bardzo dobrze sobie radzili co zwiększyło sprzedaż. Wiele osób uległo. Nie widzę powodu by Polsat kierując się pierwszą zasadą ekonomii- czyli maksymalizacją zysku nie chciał tego powtórzyć. Oczywiście musi wziąć pod uwagę ryzyko, jednak Kmita daje już wyraźne sugestie, o czym ja zresztą piszę od dawna- Polsat Handball jest bardzo realny.n Po piąte- zwracam uwagę na tą hipokryzję, to Polsat w dużej mierze przyczynił się do tego,że nie było to święto całej Polski, przypomina się od razu to powiedzenie o złodzieju, który najgłośniej krzyczy,że go okradziono.Więc może niech już Kmita nie wylewa krokodyli łez bo to nieszczere. Po szóste- co mi po oprawie- skoro większość jej nie widziała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rok czasu, trzeba działać by może jednak wprowadzili tą ustawę, gdy zrobimy szum w styczniu 2016 to nie zdążą uchwalić :D

Poza tym takowych ustaleń z PZPS nie miał Polsat, który przez długi czas zapewniał o tym,że mecze Polaków będą otwarte, na pierwszą sugestię mniej więcej rok przed MŚ prezesa PZPS Mirosława P. Kmita wyraźnie zaprzeczył. Oszukał nie pierwszy raz, nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mecze Polaków będą w otwartej TV.

 

Tak samo jak z mecze Polaków na MŚ w siatkówce w tamtym roku? :roll: Jeśli ustawa nie wejdzie w życie to filantropi mogą sobie tworzyć dodatkowo kanały i za 200zł i tam emitować mecze Polaków. I najgorsze w tym będzie to, że nikt im nie może tego zabronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy 49 Super Bowl za nami. Zapowiada się na kolejny sezon NFL w Polsacie Sport/Extra, co dało się wywnioskować ze słów Andrzeja Kostyry na koniec transmisji. Komentarz ciekawy, na poziomie, choć nie ustrzegli się błędów komentatorzy, co jednak rekompensowali zarzucając ciekawostkami(nie najgorszymi, prócz standardów). Szkoda tylko, że Kostyra trochę dominował i gasił Rosiaka, ale odpłacił mu się później mówiąć, że posiada dwa tablety i ma tam wszystko, a Kostyra stertę kartek porozrzucanych ;) Fajna ingerencja z Twitterem #NFLpl zarzucona przez Rosiaka i dobrze, że młodsi komentatorzy wiedzą, że można się czegoś na bieżąco dowiadywać, a nie robić te same błędy i przybliżać te same statystyki. Ale poziom światowy jeszcze kiedyś nadejdzie. Dość dobrze to wygląda podczas MotoGP, gdzie młodzi komentatorzy cały czas śledzą uwagi od oglądających relację i mogą poprawić się lub coś nowego, ciekawego dorzucić podczas transmisji.

Oczywiście trochę spóźnień z reklam(niestety polskich, nie wartych 4,5mln$ i warto się w Polsacie reklamować, jak Pan Andrzej wspomniał :) ) Lekkie spóźnienie także na niesamowity Halftime Show. To nie jest USA, ale dobrze, że trochę zmian nastaje w sposobie transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie będzie większych problemów z organizacją ME w piłce ręcznej. Za powód zakodowania MŚ w siatkówce uznano problemy ze sponsorami, ale tym razem nie powinno być z tym problemu, ponieważ nasi szczypiorniści w przeciwieństwie do siatkarzy będą uważani za jednych z faworytów, co z pewnością wpłynie pozytywnie na zainteresowanie widzów, którzy mogą zapewnić wysokie wyniki oglądalności. A jak wiadomo wysokie wyniki oglądalności gwarantują wysokie zyski z reklam, oraz większe zainteresowanie sponsorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za powód zakodowania MŚ w siatkówce uznano problemy ze sponsorami, ale tym razem nie powinno być z tym problemu, ponieważ nasi szczypiorniści w przeciwieństwie do siatkarzy będą uważani za jednych z faworytów, co z pewnością wpłynie pozytywnie na zainteresowanie widzów, którzy mogą zapewnić wysokie wyniki oglądalności. A jak wiadomo wysokie wyniki oglądalności gwarantują wysokie zyski z reklam, oraz większe zainteresowanie sponsorów.

 

Ale głupoty piszesz. Polacy w siatkówce od dobrych kilku lat to zawsze światowa czołówka i zawsze są typowani w gronie faworytów do najwyższych miejsc w turniejach rangi MŚ czy ME. Polacy w szczypiorniaku to również solidna marka, ale moim zdaniem nie mają tak silnej pozycji jak polscy siatkarze w swoim sporcie. Poza tym w Polsce siatkówka zawsze była dużo bardziej popularna od piłki ręcznej tak więc to ona miała większe szanse na sponsoring tak dużej turnieju jak MŚ. Teraz po sukcesie szczypiornistów na szczęście sponsorzy i do turnieju ME za rok w Polsce powinni lgnąć. Ciekawe czy bez tego sukcesu sponsorzy byliby o tak hojni jak wynika z twojego postu. Śmiem wątpić.

 

Straszne bzdury wypisujesz odnośnie oglądalności. Myślisz, że mecz siatkarzy na MŚ miałyby słabą oglądalność i przez to solorze woleli nie emitować meczów w otwartym kanale? Mecze reprezentacji w siatkówce zawsze na imprezach mają wysoką oglądalność co przekłada się na hajss z reklam. Filantropi jednak woleli dać mecze za dodatkową opłatą, aby zarobić więcej od idiotów-abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008

Byli faworytem do medalu a nie do zwycięstwa, zresztą ich forma przed tą imprezą była daleka do optymalnej ;-).

 

Do zwyciestwa tez, wystarczylo myslec logicznie. Ja od kilku miesiecy przed impreza mówilem, ze beda mistrzami swiata. A na siatkówce znam sie slabo, ale na turnieju w Polsce nie bylo wyjscia, zeby nie wygrali nasi...

Ale nawet niech nie byli tymi faworytami do zlota, a ewentualnie srebra czy brazu...no to to juz jest powód, ze sponsorzy uwazaja to za slaby wystep i nie beda placic? MEDAL TO WIELKI SUKCES.

 

W calej sprawie podzielam zdanie TimeSquare. I jednozesnie nie ukrywam niezadowolenia, ze ME 2016 beda w Polsacie, a nie w TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek i co znów by była impreza w Polsce, a TVP raptem po 2 spotkania na dzień? A tak bynajmniej jest pewność, że zobaczymy dużo więcej spotkań jak nie wszystkie. Niestety, ale TVP bardzo słabo robi otoczkę imprez. Ich atut to jedynie ogólnodostępność. Chyba nie musze przypominać jak skopali EURO? A Polsat bynajmniej zrobi to dobrze, tego można być na 100% pewnym. A czy będzie trzeba dodatkowo płacić czy nie, to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Polacy w siatke tez zazwyczaj sa faworytami :P

 

No patrząc na wyniki Euro 2013 i LŚ 2013-2014, to nie byli faworytami.

W Polsat Handball nie wierzę. Po pierwsze nie ma aż dużej ceny za kupione prawa.

Natomiast nietrudno zgodzić się z niektórymi. Każda stacja ma swoje minusy.

TVP nie daje aż takiej otoczki. Polsat lubi dawać komentatorów z dziupli. nc+ znowu wszystko ok, ale za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luka, no też prawda. @bartas, myślę, że Euro w Polsce byłoby lepiej obrobione. Dawali dwa mecze, bo jednak były też inne wydarzenia. W takich sytuacjach przydałoby coś na wzór "BBC RED BUTTON".

Mam nadzieję jednak, że Polsat wyciągnie wnioski z MS w siatkę i wyśle chociaż komentatorów na hale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mecze Polaków z Rywalami Euro 2016 w Reczej a reszta chyba z studia

Ale nie jestem pewny czy Polsat sobie poradzi komentują tylko 4 osoby komentując ME Euro 2016 w Reczej

Na pewno przydał by ktoś jeszcze do grona komentowania w Polsacie.

Polsat może odprzedać subcencje TVP lub NC+ ale to się nie zdarzy. Polsat będzie swoim kamerami pokazywać ME Euro 2016 W recznej w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musze przypominać jak skopali EURO?

Co skopali?? Komentatorzy na każdym stadionie.Studio normalne, reporterzy wszędzie. Najważniejsza jest dostępność. Mecze na EURO oglądało po 6-7 mln,a Polaków 13-14 mln.I oglądać można było wszystko. Co mi po otoczce, zresztą nie przesadzajmy z tą otoczką- jakoś z krzesła nie spadłem widząc to co zrobili w Polsacie- nic nadzwyczajnego- nawet komentatorów nie wysłali tam gdzie Polaków nie było. Przynajmniej 2 spotkania dziennie dla wszystkich dostępne,a nie jak Polsat 2 dostępne w ogóle dla wszystkich. Oczywiście to minus TVP, dlatego Polsat ma tą imprezę. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP skopała EURO? :lol2: Post miesiąca jak na razie na tym forum. Jedyni, którzy coś chrzanią ostatnio to solorze, którzy na MŚ w siatkówce we WŁASNYM kraju nie potrafią wysłać kilku ludzi na hale, aby skomentować normalnie mecz i zrobić wywiady z zawodnikami. Studio, do którego zapraszają jakichś celebrytów, którzy z siatkówką nie mają nic wspólnego. Nie wspomnę o skandalu jakim było zakodowanie turnieju.

Nie będę rozpisywał się już o otoczce eliminacji piłkarskich ME2016, bo tam to jest istna żenada już. Przed nami mecz np. Hiszpanii, a "eksperty" w studio rozmawiają na temat kolejnego meczu naszej reprezentacji. :roll: Nie mówiąc już o skrótach, które lepiej zrobiłby człowiek z liceum po informatyce. Myślałem, że niżej nie da się upaść, ale oni co imprezę potrafią przebić kolejne dno.

 

Pisałem to już wiele razy, ale powtórzę. Filantropi od solorzy powinni mieć CAŁKOWITY zakaz brania udziału w przetargach na najważniejsze imprezy sportowe! Zostawić to ludziom, którzy się na tym znają i zrobią to profesjonalnie, a nie na "odwal się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektórzy zatrzymali się na EURO 2008. To już nie ten Polsat, on nawet mecze ligowe robi już z dziupli. Wszystko idą po kosztach- zresztą ja już o tym pisałem- celebryci w typu Lewandowski Martin, Feddek, Norbi, zdecydowana większość meczów z dziupli, bardzo słabe podsumowania dnia- gadające głowy i tyle i jedynie o naszych. Ja naprawdę nie widzę wielkiej różnicy Polsat vs TVP. Jeśli widzę to są one na korzyść TVP- porównując EURO do MŚ w siatkówce- dostępność, komentarz z miejsca wydarzeń. Ani TVP, ani Polsat nie dorastają do pięt NC+. Ci nawet jak nie ma studia to emitują bardzo ciekawe materiały nt. klubów w przerwie,a nie jak Polsat 15 minut reklam i autopromocji. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...