Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie kto wymyślił puchar polski o godzine 12.00

mnie ludzi obejrzy na stadionie i tv. chyba polsat nie ma miejsc dlatego wolą mecz pokazywać o 12.00

 

mam do was pytanie czy był przetarg na puchar polski ?

 

Jak sobie wyobrażasz rozgrywanie meczu w ciemnościach? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do meczu o 12 to z powodu stadionu w Ostrowie choć mecz mógł by być o 14

Nie da rady, 13 to najpóźniejsza godzina, ponieważ trzeba w PP wziąć poprawkę na ewentualne dogrywki i karne. Na wschodzie Polski po 16 w zasadzie zapada wieczór, więc godzina 13 jest najpóźniejszą o której można o tej porze roku rozpocząć mecz na stadionach bez światła. Także nie ma co się dziwić, że np. właśnie o tej grała dzisiaj Stalówka ze Śląskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Polsat fajnie zaskoczy i w trakcie meczu Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała kamera główna będzie skierowana na trybunę z kibicami (sugerowałem się wcześniejszymi meczami Pucharu Polski tej rundy, które transmitował Polsat Sport).

 

Zawsze to lepiej się ogląda mecz jak widać bardziej kibiców w tle. Ale to znowu bawienie się w dodatkowe koszty, więc można to zrozumieć. @EDIT: Choć kamera jest chyba wyżej niż podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy transmitowanych przez nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz trzeba było przerwać w drugiej połowie, ciekawe jak grali kontry z własnego pola karnego, na drugą połowę długa piłkę na oślep, można by uderzać z daleka i jak by się trafiło w światło bramki i nie w bramkarza to zawsze prawie byłby gol bo bramkarz by nic nie widział. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto wymyślił mecze w środku tygodnia o godzinie 12 chyba jest niespełna rozumu. :roll: Rudzielec obiecał, że wprowadzi Puchar Polski na wyższy poziom i koniec z olewaniem tych rozgrywek. Widzimy efekty. :evil: Po 1-wsze to takie stadiony nie powinny być dopuszczone to takiej fazy turnieju. Takie kluby jak Ostrovia nie powinny grać meczów Pucharu Polski ( jakieś tam wstępne rundy mogą, ale, gdy dochodzi do poważnych meczów niestety nie ) na swoim stadionie, bo nie spełnia on podstawowych norm. Po raz kolejny widzimy robienie szumu medialnego rudzielca, który nie potrafi nic innego tylko kłamać ( vide sytuacja z racami na stadionach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna sytuacja jest bardzo komfortowa dla klubów, oraz Polsatu. Przede wszystkim Puchar Polski nie musi konkurować w Ekstraklasą. Kluby mogą więcej zarobić na biletach, a dodatkowo swobodniej grać zarówno w Ekstraklasie, jaki i Pucharze Polski. Natomiast Polsat nie musi rezygnować z innych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowa dla solorzy? Ile ludzi obejrzy spotkanie w środku tygodnia o 12? Na pewno nie tyle samo ile w ten sam dzień np. o 18. Równa się to mniejszym wpływom z reklam. Nie muszą rezygnować z innych transmisji? A to dobre! :lol2: Przecież oni nie mają innych transmisji w tygodniu praktycznie! Kluby zarobią na biletach? Popatrz na frekwencję w Pucharze Polski w poprzedniej rundzie na Widzewie. Ogólnie to każdy mecz Pucharu Polski to kpina, bo ludzi na trybunach garstka ( nie licząc meczów klubów ze słabszych lig, bo dla nich to jedyny taki mecz na 20 lat ). Poza tym. Myślałem, że chodzi o to, aby sytuacja KOMFORTOWA była dla kibiców, bo to dla nich są te mecze. Ale co ja się tam znam ... :roll:

 

Cały ten Puchar Polski powinien zostać zlikwidowany! Nikt nie traktuję go poważnie. Ani kluby, ani, działacze, ani trenerzy, ani piłkarze, a tym bardziej kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja się tam znam ...

Widocznie się mało znasz? Na obecnym etapie Pucharu Polski występują drużyny takie, które o oświetleniu boiska mogą tylko pomarzyć w najskrytszych marzeniach. Ponadto rozgrywki ligowe są priorytetem i terminy ich gonią. Zatem nie można było tych spotkań przełożyć na grę w soboty i w niedzielę. Inna sprawa, że rozgrywki Pucharu Polski są od lat archaiczne. Przez to monotonne. Widocznie PZPN-owi tak wygodnie. A pan Solorz! Cóż tam ma dogadania. Ustawia kamery, kiedy mu na to "pozwolą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Znasz się mniej ode mnie widocznie. Niech te Ostrovie grają sobie na swoich "kurnikach" we wstępnych rundach. Gdy przychodzą mecze transmitowane w telewizji to niestety, ale ich "stadiony" nie powinny zostać dopuszczone i powinni rozgrywać swoje mecze na innych obiektach. Nikt nie kwestionuje meczów Puchary Polski w środku tygodnia. Tak jest praktycznie w całej Europie ( z wyjątkiem Anglii chyba, gdyż tam na mecze pucharowe jest przerwa ligowa czasami ). Chodzi o to, aby te mecze były chętniej oglądane ( na stadionach i przed telewizorami ), a takie coś jest możliwe tylko w rozsądnych godzinach, a nie w południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...