Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może się dowiedz,a później zabieraj głos..

Czego mam się dowiedzieć, bo nie rozumiem? Robisz ze mnie durnia? Mądrala się znalazł co wszystko wie najlepiej.

Nie obrażaj mnie, bo ja tego nie robię. Wymiana dekodera z tego co wiem od osób to kwota w granicy 40-60 zł,a więc raczej nie grosze, no chyba,że dla Ciebie to grosze. Punkt widzenia jak to mówią zależy od punktu siedzenia. Zresztą nieważny jest wielkość, jeśli abonent CP aby móc oglądać MŚ musi ponieść Jakiekolwiek koszty to znaczy,że MŚ za darmo nie obejrzy. Po prostu.

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... misji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kanały Polsat Volleyball zostaną udostępnione w NTC za pewną opłatą. Telewizja naziemna jest najlepszym sposobem oglądania TV, ponieważ jako jedyna pozwala na anonimowy odbiór (wewnętrzny). Minus to mała ilość sportu (kupuję wszyskie gazety sportowe i jestem jego fanatykiem). Ale za pomocą streamów i niemieckiej DVB-T można sobie poradzić.

Ile razy trzeba powtarzać???

Nie ma zgody KRRiT na tymczasowe "przemeblowanie" MUX4, brak polskich koncesji kanałów PV1-4 ,olanie przez Polsat tegoż MUX

 

Cytat z onetu:

W najgorszej sytuacji są klienci korzystający z telewizji naziemnej. Oni nie obejrzą mundialu, nawet jeśli będą chcieli zapłacić...

Też myślałem, że zapłacę te 15zł i po problemie, a tu zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wymiana dekodera z tego co wiem od osób to kwota w granicy 40-60 zł

Z wątku Chwalimy Cyfrowy Polsat:

Temat odżył, więc ja też dorzucę coś od siebie. Wymieniłem stary dekoder SD na nowy HD (Echostar 717 na HD5000) za darmo.

Tak jak pisałem. Podane przez Ciebie kwoty wyglądają na wyjęte z kapelusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należaoby uściślić czy osoba przypadkiem nie podpisywała nowej umowy, zresztą w to za darmo nie wierzę, zgodnie z polskim prawem musi być kwota- chociażby złotówka.

Dobrze jakby teraz TVP wzorem Polsatu, który często atakuje konkurencję zrobił to samo na swoich antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98

Jednak jakaś oferta dla posiadaczy tv naziemnej będzie.

Ofertę otrzymają również lokale gastronomiczne, a także posiadacze telewizji naziemnej (najlepszą ci, którzy kupili tego typu dekoder w Polsacie)

źródło: dzisiejszy Przegląd Sportowy, tam też więcej na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należaoby uściślić czy osoba przypadkiem nie podpisywała nowej umowy, zresztą w to za darmo nie wierzę, zgodnie z polskim prawem musi być kwota- chociażby złotówka.

Dobrze jakby teraz TVP wzorem Polsatu, który często atakuje konkurencję zrobił to samo na swoich antenach.

 

Wymienić dekoder sd na hd można bez żadnych opłat. Idziesz, mówisz, że Ci się wiesza a oni Ci go od ręki wymieniają bez podpisania nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja za tv nie płacę. A MŚ zapewne obejrzę na Ipli za darmo, bo mam Plusa ;).

Raczej nie.

. Dostęp do mundialu za darmo dostaną też ci abonenci Plusa, którzy dokupią usługę telewizyjną CP w ramach programu SmartDOM.

Bober1 - ok, w takim razie byłem w błędzie. Dobrze,że chociaż tu kosztów nie będzie.Mój błąd, przepraszam.

Nie bardzo sobie wyobrażam możliwość udostępnienia tych kanałów posiadaczom TV naziemnej. TV mobilna to jeszcze jakoś mogę sobie wyobrazić,ale TV naziemna przez dekoder bez identyfikacji, gdzie oni umieszczą te kanały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV Mobilnej uruchamiali już PPV SD, więc niewykluczone, że udostępnią użytkownikom TYLKO kanał Polsat Volleball 1 SD, z najważniejszymi meczami, w tym Polaków - to jest możliwe. Przebąkiwali coś jakiś czas temu o wydajnieszych koderach, dzięki temu chcąc rozszerzyć ofertę TVM o 3-4 kanały

 

Pozostają kwestie prawne zwiazane z udost. kanałów (czy będą koncesjonowane itp.), także zasięg i promocja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ale w artykule była mowa wyraźnie o ofercie dla telewizji naziemnej,a mobilna była wspomniana poźniej. Zresztą w artykule była mowa o tym,że oferta będzie zróżnicowana ze względu na to czy NTC odbiera się z dekoderów CP czy też innych firm. Nie wiem być może znowu jestem w błędzie- czy TV Mobilną można odbierać z innych urządzeń nie pochodzących z CP?? Nie bardzo rozumiem na czym miała by polegać oferta dla TV naziemnej. Sam M.Kmita mówił,że wprowadzenie płatnych kanałów uderzy w widzów NTC - bo im tego zaoferować się nie da-tak zrozumiałem tą wypowiedź, Zresztą nie wiem coś mówili o PS i PSN w kontekście MŚ -ale nie słuchałem od początku i nie wiedziałem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98

Tutaj cały artykuł: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... gn=fanpage

Szansą dla odbioru Polsat Volleyball byłoby wprowadzenie modułów CI. Przecież każdy telewizor wyposażony w tuner naziemnej telewizji cyfrowej mają wejście CI.

A ci, co mają dekodery służące do odbioru DVB-T, mogliby wymienić je na dekodery Polsatu.

Jedynym problemem jest zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...