Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje to dzieci na Demotywatorach się nudzą. :) Niech ci "kibice" założą stronę na FB, zobaczymy ile wtedy będzie polubień przez tych niezadowolonych. W sumie to CP pewnie się cieszy z tego oburzenia. Dzięki temu ma darmową reklamę. Teraz już wszyscy będą wiedzieć co trzeba zrobić by oglądać MŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdy to przeczytał, kiedy edytowałem posta i w międzyczasie zmieniła się strona.

Było to przy okazji próby odsprzedania praw do MŚ przez CP - jak twierdzili - Cyfrowy Polsat się przejechał na reklamodawcach (słabe zainteresowanie, ponieważ Ministerstwo Sportu odcięło się od tej imprezy, przeto nie została przeprowadzona odpowiednia promocja tych Mistrzostw) i ma straty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet za pomocą "siatki" mogą sobie zrobić porządek. Do czego bieda jest zdolna :P

 

- Cała ta sytuacja to wielki ból dla polskiej siatkówki i całego naszego sportu. Przegrani już są. To przede wszystkim kibice, którzy muszą zapłacić za oglądanie tak ważnej imprezy i ludzie ze środowiska siatkarskiego - powiedział Włodzimierz Szaranowicz.

 

Dyrektor sportu w TVP mówił również, że jego stacja chciała odkupić prawa do części meczów, ale Polsat odrzucił propozycję. - My chcieliśmy jedynie mecze Polaków i kilka innych spotkań, które zamierzaliśmy oczywiście pokazać w otwartym kanale. Dla nas to priorytet. Czy rzeczywiście nasza oferta była niższa niż koszty produkcji, jak twierdzą szefowe Polsatu? W żadnym wypadku! Jeśli według wyliczeń Polsatu realizacja jednego meczu kosztuje ich 70 tysięcy złotych, to proponowana przez nas cena za te kilkanaście spotkań, którymi byliśmy zainteresowani, była wielokrotnie wyższa od kosztów produkcji - mówił Szaranowicz.

Jest to połowa prawdy, jaką słyszałem w radiu. Ale medialnie jest OK. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP już podobno uruchomił te 5 kanałów Volleyball (w tym jeden HD). Znalazło się miejsce po wy[beep]u serwisów pseudo VoD, tak jak myślałem. Gdyby się postarali, to jeszcze miejsce HD na pozostałe 3 kanały by się znalazło. :P

Potwierdzenie:

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=6322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to dzieci na Demotywatorach się nudzą. :) Niech ci "kibice" założą stronę na FB, zobaczymy ile wtedy będzie polubień przez tych niezadowolonych. W sumie to CP pewnie się cieszy z tego oburzenia. Dzięki temu ma darmową reklamę. Teraz już wszyscy będą wiedzieć co trzeba zrobić by oglądać MŚ :)

Sporo :) No cóż powinni Zygmunta Solorza- Żaka,a może Piotra Kroka po nogach całować, bo im sfinansuje i biedny poniesie straty.. Nie wiem czy Kmita jest tak nielogiczny czy po prostu jest taki głupi- w jednym zdaniu twierdzi,że Solorz daje za darmo Mundial CP( Tak jakby nie płacili abonamentu)i biedny poniesie stratę kilku milionów złotych by po chwili twierdzić,że CP to spółka giełdowa i odkodować MŚ nie można było bo spółka mogła by ponieść straty, a za działanie mające przynieść straty można ponieść odpowiedzialność. No cóż Pan Kmita gubi się w tych tłumaczeniach kompletnie, szkoda,że rozmawiają z nim zaprzyjaźnieni dziennikarze i nie widzą tych sprzeczności . Teraz Kmita twierdzi,że nie chcieli na MŚ zarobić,a ówczesny Prezes telewizji Polsat M.Błaszczyk w 2008 mówił wprost,że Polsat musi zarobić na MŚ. Zresztą w zarabianiu nie ma niczego złego, Polsat to podmiot prywatny,a celem podmiotu prywatnego jest maksymalizacja zysku, więc niech Kmita nie twierdzi, że celem nie był zarobek!!

Pada kolejny mit- Mundial za darmo dla wszystkich abonentów CP- jednak nie dla wszystkich,a jedynie dla tych, którzy mają dekodery HD. Czyli,żeby część abonentów mogła obejrzeć MŚ będzie musiała ponieść dodatkowe koszty wymiany dekodera. Ciekawe ile jeszcze takich nazwijmy to niedomówień znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oj tam, doszukujesz się dziury w całym. Taka wymiana dekodera pewnie kosztuje grosze albo nic nie kosztuje. W ogóle uważam dekodery SD obecnie nie powinny mieć już racji bytu, podobnie jak nie mają dekodery z MPEG-2 w DVB-T. Jak ktoś jest w tyle to jego sprawa, wszystko idzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Taak, a posiadacze dekoderów analogowych też powinni mieć pretensje? Ty jak zwykle, zajmujesz się wyszukiwaniem niegodziwości i złych zamiarów innych. Potrafisz się w ogóle cieszyć faktem, że mamy mistrzostwa świata w Polsce? Bo ja tak, nawet pomimo tego, że będę musiał zapłacić ekstra kablówce. I nie rozumiem po co robić wyrzuty prywatnej firmie, że chce zarobić? One właśnie po to istnieją. Można co najwyżej psioczyć na TVP i tych nieopłacających abonamentu rtv. Bo to przez nich MŚ w męskiej siatce nie obejrzą sobie wszyscy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon:

Jak mi nie umożliwi, to postanowiłem wykupić najtańszy pakiet u lokalnego przedstawiciela CP. W końcu nie są to jakieś duże pieniądze. A będę miał dodatkowo kilka kanałów nieobecnych w mojej kablówce + multum niemieckich FTA (akurat ja nie mam problemu z tym językiem).

 

I o jakich praktykach mówisz? Na całym świecie prywatne firmy chcą na sporcie zarobić. Cyfrowy Polsat ma być wyjątkiem? Okazało się, że reklamodawcy nie chcą tyle zapłacić, żeby im się zakup zwrócił. To co mieli robić? Na razie nie obowiązuje ustawa nakazująca pokazywania wszystkich meczów reprezentacji w TV odkodowanej. To dopiero pod koniec 2015r. Nie popieram tych socjalistycznych zasad: "a mnie się należy, k**** za darmo i koniec". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@wislok:

Taak, a posiadacze dekoderów analogowych też powinni mieć pretensje? Ty jak zwykle, zajmujesz się wyszukiwaniem niegodziwości i złych zamiarów innych. Potrafisz się w ogóle cieszyć faktem, że mamy mistrzostwa świata w Polsce? Bo ja tak, nawet pomimo tego, że będę musiał zapłacić ekstra kablówce. I nie rozumiem po co robić wyrzuty prywatnej firmie, że chce zarobić? One właśnie po to istnieją. Można co najwyżej psioczyć na TVP i tych nieopłacających abonamentu rtv. Bo to przez nich MŚ w męskiej siatce nie obejrzą sobie wszyscy. :P

5655274000_1406906057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon:

Jak mi nie umożliwi, to postanowiłem wykupić najtańszy pakiet u lokalnego przedstawiciela CP. W końcu nie są to jakieś duże pieniądze. A będę miał dodatkowo kilka kanałów nieobecnych w mojej kablówce + multum niemieckich FTA (akurat ja nie mam problemu z tym językiem).

 

I o jakich praktykach mówisz? Na całym świecie prywatne firmy chcą na sporcie zarobić. Cyfrowy Polsat ma być wyjątkiem? Okazało się, że reklamodawcy nie chcą tyle zapłacić, żeby im się zakup zwrócił. To co mieli robić? Na razie nie obowiązuje ustawa nakazująca pokazywania wszystkich meczów reprezentacji w TV odkodowanej. To dopiero pod koniec 2015r. Nie popieram tych socjalistycznych zasad: "a mnie się należy, k**** za darmo i koniec". :roll:

Ale o czym Ty piszesz, jakie za darmo, ponad 100 złotych za telewizję co miesiąc płacę i to jest za darmo!? To po co ja mam wykupione te "sportowe" polsaty jeśli nic na nich ciekawego nie leci? Co to ma wspólnego z socjalizmem!? Nie wymagam, żeby wszystko leciało na dvbt, ale miałem nadzieję, że mając dostęp do WSZYSTKICH kanałów sportowych w tym kraju będę miał możliwość obejrzenia WSZYSTKICH najważniejszych wydarzeń i absolutnie nie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon:

Miałem na myśli widzów NTC. To oni najczęściej narzekają. A klienci CP mają siatkę za darmo, umowy podpisali wcześniej i na pewno nie z powodu tylko siatkówki. Pewnie tak samo jak ja, masz umowę z inną firmą. Ale tutaj nasuwa się pytanie: dlaczego CP ma udostępniać za darmo te spotkania innym operatorom płatnej TV? Mają robić dobrze, swoim kosztem, konkurencji? Z jakiej racji? A abonent nie musiał wybierać oferty konkurencyjnej - sam sobie jest winien, a skoro tak zrobił i nie popiera nas, to niech płaci. Takie są prawa rynku. Nie widzisz socjalistycznego myślenia? W tym, że ludzie co i rusz domagają się otwartego dostępu dla wszystkich? Nawet w twoich słowach, domagasz się takich samych przywilejów, jakie mają klienci CP. Otóż, ja wole zasady wolnego rynku. Kto zapłaci więcej za wydarzenie sportowe, ustala zasady i warunki udostępniania innym. Narzucanie przez państwo ustaw nakazujących odkodowanie meczów reprezentacji, to też przejaw socjalizmu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, doszukujesz się dziury w całym. Taka wymiana dekodera pewnie kosztuje grosze albo nic nie kosztuje. W ogóle uważam dekodery SD obecnie nie powinny mieć już racji bytu, podobnie jak nie mają dekodery z MPEG-2 w DVB-T. Jak ktoś jest w tyle to jego sprawa, wszystko idzie do przodu.

To może się dowiedz,a później zabieraj głos..

@wislok:

Taak, a posiadacze dekoderów analogowych też powinni mieć pretensje? Ty jak zwykle, zajmujesz się wyszukiwaniem niegodziwości i złych zamiarów innych. Potrafisz się w ogóle cieszyć faktem, że mamy mistrzostwa świata w Polsce? Bo ja tak, nawet pomimo tego, że będę musiał zapłacić ekstra kablówce. I nie rozumiem po co robić wyrzuty prywatnej firmie, że chce zarobić? One właśnie po to istnieją. Można co najwyżej psioczyć na TVP i tych nieopłacających abonamentu rtv. Bo to przez nich MŚ w męskiej siatce nie obejrzą sobie wszyscy. :P

Tak, bo będę częścią tego wydarzenia, już zakupiłem bilety na mecze. Jednak gdybym ich nie miał to czy impreza była by rozgrywana w Polsce czy w Japonii czy w RPA to żadna dla mnie różnica jakbym miał oglądać to i tak tylko w TV. A na kłamstwa i nieścisłośc Kmity będę zwracał uwagę, bo tak mi się podoba i nic Ci do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98

Mam nadzieję, że kanały Polsat Volleyball zostaną udostępnione w NTC za pewną opłatą. Telewizja naziemna jest najlepszym sposobem oglądania TV, ponieważ jako jedyna pozwala na anonimowy odbiór (wewnętrzny). Minus to mała ilość sportu (kupuję wszyskie gazety sportowe i jestem jego fanatykiem). Ale za pomocą streamów i niemieckiej DVB-T można sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy udostępnienie przez CP swoim abonentom programów Polsat Volleyball 1-4 bez dodatkowych opłat w sytuacji gdy konkurencji chce się te programy udostępnić za nie małe pieniądze nie oprze się o UOKiK?

W którymś artykule było napisane, że CP kupił od Polsatu prawa dla wszystkich swoich abonentów, więc to nie jest tak, że CP ma za darmo. W razie czego są kryci, bo to oddzielne spółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...