Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie totalna paranoja wszystko puscić w na zywo na jednym kanale choć pan Kmita wobęc praw telewizyjnych stwierdza trzeba było uruchomić Polsat Futbol kompletna bzdura trzeba było tylko przekształcić kanał Polsat Sport EXtra własnie na kanał piłkarski a teraz jesli tak postanowili wszystko do jednego wora z transmisjami live ( Polsat Sport)a kanał Extra staje się nazwą pośmieliskową nazwą bo co tu jest exrta w programie ? powinien zmienić nazwę na Polsat Sport Repley a może idąć wzorem ESPN-u Polsat Sport Classic.

. Podsuwowująć na teraz utrzywywanie trzech kanałów sportowych na platformię polsatowskiej nie ma racji bytu!

P.S> .Osobiście bardzo interesuje co się stanie z LSK czyli opcja TV4 + Polsat Sport czy inne rozwiązanie?c muszę czekać do pazdziernika bo wtedy postanowie co kupić będąć zagranicą bo teraż nikt nie wie co pojawi na pozostałych kanałach sportowych co ma znaczenie wobeć doboru pakietu ukierunkowująć się na polską siatkę !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, siatka na pewno zostanie na PS i PSE - teraz w większym wymiarze :P Chyba że Kmita wpadnie na pomysł Polsat Siatka..

Kiedyś jak skakałem po kanałach (bodajże w środę) w jakimś programie w Polsat News był wywiad z jakimś członkiem zarządu CP, i wtedy dziennikarz zapytał, czy wzorem PF nie powstanie np. Polsat Siatkówka, a ten członek odpowiedział, że to możliwe, ale zobaczą jak się PF przyjmie. Wychodzi na to, że już myślą nad Polsat Siatkówka. Tylko, że w takim wypadku, co by pokazywali na PS i PSE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie do tej pory najbardziej pokrzywdzona była piłka nożna i tylko jej brakowało. Moim zdaniem nie powstanie żaden inny kanał sportowy-tematyczny, gdyż wszystko oprócz piłki nożnej zmieszczą na dwóch kanałach (PS i PSE). Uruchomić mogliby dodatkowo jeszcze Polsat Futbol HD, a PS HD zostawić na transmisje z pierwszych dwóch kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piłka nożna nadal jest na PSE. Tak jak sądziłem od początku ,nie zdejmą futbolu z ramówki chociaż jednego z Polsatów Sport. Myślę ,że w przyszłości PSE zmieni się na Polsat Volleybol, jeśli oczywiście zdołają utrzymać prawa do Plus Ligi. Wtedy Polsat Sport będzie pokazywał resztę sportów + nadal co poniektóre mecze siatki i piłki nożnej, no a fani siatki i "gały" będą mieć swoje kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piłka nożna nadal jest na PSE. Tak jak sądziłem od początku ,nie zdejmą futbolu z ramówki chociaż jednego z Polsatów Sport. Myślę ,że w przyszłości PSE zmieni się na Polsat Volleybol, jeśli oczywiście zdołają utrzymać prawa do Plus Ligi. Wtedy Polsat Sport będzie pokazywał resztę sportów + nadal co poniektóre mecze siatki i piłki nożnej, no a fani siatki i "gały" będą mieć swoje kanały.

 

Z PlusLigą jest tak jak z Ekstraklasą i C+. Obie stacje wypromowały swoje dyscypliny i pewnie tak zostanie na długie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Futbol to dobry pomysł,wreszcie widz ma wybór dzięki dodatkowym serwisom.Dziwi mnie tylko że teraz będą 3 o tej samej porze na serwisach podczas gdy antena PSE jest wolna i lecą retransmisje.Sami sobie szkodzą.Mogli dać mecz live na PSE a jeden serwis zostałby pusty,nikomu by to nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, moim zdaniem Polsat strzelił sobie samobója. Z meczami na dodatkowych serwisach przesadzili. Jeśli na PS lub PSE jest wolne miejsce to ta powinny być pozostałe mecze. Mam nadzieje że i w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie że "chytry dwa razy traci" ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu moze ktos kompetentny, kto odpowie mi na nastepujace pytanie:

Skoro mam wykupiony w telewizji kablowej pakiet sportowy, dzieki ktoremu mam sportowe kanaly "polsatowskie" a tenze Polsat tworzy sobie nowy kanal (Futbol - do ktorego przenosi cala pilke nozna), to ten kanal powinien byc "z definicji" w takim pakiecie w tv kablowej czy tez powinienem zrezygnowac z niego wobec powyzszych zmian? Bo to juz kolejny tego typu krok Polsatu Cyfrowego - moze ktos pamieta, ze po wykupieniu praw do Mistrzostw Swiata, Polsat utworzyl kanal Polsat Sport Extra, zeby powiekszyc sprzedaz. Teraz w Extra juz same powtorki wiec tworza kolejny... i tak mozna w nieskonczonosc... Czy wobec "obcych" abonentow (kablowki), placacych posrednio Polsatowi jest to w porzadku?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wal tego samego posta po wszystkich wątkach. Napisałeś w jednym miejscu i wystarczy. Poza tym wątpię, aby ktoś Ci odpowiedział. Dodam, że jednak lepszym działem byłby dział poświęcony kablówkom, ale ten sam post nawaliłeś w tylu miejscach, że się w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wycofania piłki nożnej nie możesz zrezygnować z kablówki lub z pakietu Sport, jeśli na korzystanie z tego pakietu podpisałeś umowę na określony czas. W umowie są zapisane kanały a nie to czy będą pokazywać siatkę, piłkę, boks czy cokolwiek innego. Nie jest to podstawą do rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 25 września(tj. piątek) trwają ME siatkarek. Producentem sygnału na cały świat jest oczywiście Polsat. Tutaj szczegółowy opis, obsady " Słonecznej Stacji":

Faza grupowa:

1. Łódź - grupa Polska:

* Komentarz:

- Komentator: Tomasz Swędrowski

- Ekspert: Małgorzata Niemczyk - Wolska

* Studio:

- Prowadzący: Jerzy Mielewski

- Goście: Ireneusz Mazur, oraz Andrzej Niemczyk

* Reporter: Marcin Lepa

Oprawa meczu: Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, nie są oni z ramienia Polsatu, ale warto zaznaczyc i tą kwestię, gdyż nei zawsze wiadomo, kto "robi" oprawę.

 

2. Bydgoszcz:

* Komentarz:

- Komentator: Przemysław Iwańczyk

- Ekspert: Wojciech Drzyzga

* Za relację reporterską dla Polsatu News, oraz za wywiady odpowiada Przemysław Iwańczyk.

 

3. Katowice:

* Komentarz:

- Komentator: Piotr Galiński

- Eskpert: Tomasz Wójtowicz

* Za relacje reporterskiej dla Polsat News, oraz za wywiady odpowiada Piotr Galiński.

 

4. Wrocław:

* Komentarz:

- Komentator: Krzysztof Wanio

- Ekspert: Maciej Jarosz

* Za relacje reporterskie dla Polsatu News, oraz za wywiady odpowiada Krzysztof Wanio.

 

Trzeba zaznaczyć, że wszystkie mecze turnieju są prdukowane w HD, oraz prawie wszystkie na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, na razie chyba tylko dwóch relacji nie było na żywo, ale retransmisje tych meczy około godz. 22. Polsat produkuje tą imprezę kapitalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...