Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna na pewno nie zniknie z Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra chociażby z tego powodu, że Polsat wielokrotnie nie miał gdzie pokazywać niektórych relacji na żywo, np. Emirates Cup. Trzeba się jednak liczyć, że w Polsatach Sport nie będzie jej już tak dużo jak teraz. Jeśli Polsat kupi jakieś prawa do ME i MŚ to założę się, że wtedy będzie je emitował w Polsat Futbol by zarobić na pakiecie Sport lub Relax Mix i wprowadzić kanał do większości sieci kablowych. Podobna sytuacja była z Polsatem Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Nie wiem czy mi się przewidziało, ale chyba widziałem jakąś zapowiedź LM w Polsacie. Skąd? Prawa ma przecież N. Jakies porozumienie? Zobaczymy LM w Polsacie?

Wcześniej prawa do jednego meczu kolejki Ligi Mistrzów miała TVP. Teraz ma Polsat, ot co ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat powinien zrezygnować z F1, niepotrzebnie tracą na niej kasę. Te bolidy jeżdżą dookoła i co po za tym? Może czasami jakaś stłuczka!
Ja mam podobne zdanie o piłce nożnej :D, która mało mnie interesuje, ale uważam, że Polsat dobrze zrobił inwestując w tą dyscyplinę sportową. Oczywiście są tacy, którzy chcieliby, aby PS był taki, jak C+ Sport, ale Polsat poszedł w innym kierunku, co mu się bardzo opłaciło, inwestując między innymi w F1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka piłka... jak by nie było się czego czepić... to owszem...

ale wczoraj Bayern-Wolfsburg na Eusp2, teraz Berlin-Brema, o 21 na Abu Dhabi Marsylia-Bordo (o ile będzie...) albo o 17 PSG-Lille (nie wiem czy dobrze napisałem) zdecydowanie lepszy zestaw, wczoraj pamiętam był mecz ligi rosyjskiej, tylko nie wiem dokładnie jaki, ale drużyny niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zerwał współpracę - po prostu jak się dowiedział , że jest cięcie kosztów i F1 bedą ze studia komentować to powiedział , że [beep].... taką robotę i odszedł - tak jest na nonsensopedii - a oni tam w komiczny sposób prawdziwe wydarzenia komentuja wiec to raczej rpawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...