Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grabar

Pełna zgoda, najlepszy przykład dzisiejsza walka Kliczko- Powietkin(RTL).

 

A co, na nc+ tego nie ma? :roll:

 

@Grabar

Tylko, że w nc+ nie potrzebujemy inwestować w duży talerz i inne badziewia, aby odbiera zagraniczne kanały, na których są piłkarskie ligi. My mamy je na Canal+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealny kanał sportowy powstałby z połączenia Canal+, Polsatu Sport i Eurosportu. A realnie myśląc to chcąc mieć wszystko trzeba mieć dwie platformy albo kablówkę z kombinowanymi pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei żeby obejrzeć mecze lig zagranicznych z C+ Sport trzeba zainwestować w większy talerz + obrotnicę, niezły dekoder i mieć duuużo szczęścia z szukaniem dosyłów lub bawić się kluczykami. :roll:

A nie lepiej podpisać umowę z nc+? :D

 

Natomiast wszyscy ci, którzy hejtują sportowe anteny Polsatu, powinni przyjąć do wiadomości, że dla wielu sportowe kanały Polsatu są atrakcyjniejsze od stacji Canal+. I nie chodzi o to, co jest lepsze, a co gorsze, tylko o to, co kogo interesuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie iz znajdują się fanatycy którzy uważają Polsaty za poważne kanały sportowe. Przecież każdy wie że do kilka poziomów niżej niż Canal+. Taka jest prawda i nie ma nawet o czym dyskutowac. Oczywiście znajdą się fanatycy którzy będą bronili iż w Polsacie wszystkiego jest po trochę. Ale powiedzmy sobie szczerze wszystko poza siatkówką to 2ligi. Szczerze mówiąc kogo obchodzi łyzwiarstwo? Jasna sprawa iż znajdą sie fanatyce ale ile ich będzie 500? Jednakże Polsat lubi się strasznie chwalic tym iż kupili niszowy sport i jako jedyni w Polsce będą pokazywali tą dyscypline. Także nie ma sensu dyskutowac bo poza ceną nic nie przemawia dla normalnego kibica aby zamówic POlsaty kosztem kanałow sportowych Canal+.

Dziś nawet Nsport bije kanały Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, tak czytam co, od jakiegoś czasu piszecie w tym wątku i nie chce mi się wierzyć, w to co czytam. Jak można porównywać kanał premium jakim jest CANAL+, z "normalnym", dostępnym w podstawowych pakietach Polsatem Sport? :lol2: Gdzie tu logika? chyba jasna jest rzecz, że od kanału premium wymaga się "sportu" na najwyższym poziomie, bo x złotych trzeba do niego dopłacić, aby odbierać. Mała prośba dla modów, zróbcie coś z tym, bo taka dyskusja nie ma w ogóle sensu :arrow: . Dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale u mnie były dziś spore kłopoty z odbiorem Polsatu Sport, a właściwie gali z Moskwy. Co jakiś czas jakby problemy z dosyłem walk. Nawet pojawiał się komunikat o utracie połączenia(na ekranie Polsatu Sport od dostawcy sygnału). Co ciekawe na RTL wszystko ok, ale jakby mieli opóźniony obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka sportowa w Cyfrowym Polsacie robi się coraz gorsza? I nie chodzi mi o brak kopanej ale, jako wydarzeń sportowych w ogóle. Krótkie serie

z jakichkolwiek MŚ już nie wystarczą. I jakby nie patrzeć, to są trzy programy "sportowe". A taki pojedynczy kanal Orange Sport robi czasami o wiele więcej "zamieszania" - na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens porównywania oglądalności Speedwaya w C+ i walki Kliczki w Polsacie Sport, byłby wtedy gdyby była możliwość wykupienia Canal+ do podstawowych pakietów w NC+ , a tak to jest bez żadnego sensu , bo PS jest dostępny od najniższych pakietów , a C+ jest dopiero od pakietu za prawie 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i w tej kwestii nie ma porównania bo Polsat Sport jest dostępny od niższych pakietów a Canal+ dopiero od premium a to się odbija na oglądalności. Do Polsatu Sport przykładowo ma dostęp 3,4 mln widzów z platformy Cyfrowy Polsat zaś do oferty z Canal+ ma pewnie z 1 mln osób więc co to za porównanie. Nie każdego z tych abonentów interesuje sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ostatnim debliem żeby porównywać oglądalność Canal + Sport a Polsat Sport.

 

Czemu Wójcik nie wspomniał że ich śmieszny Polsat Sport jest dostępny od pakietu za 15 zł , a Canal + Sport od 99 zł ;/

 

Aaa czyli oglądalności nie można porównywać, ale ofertę już tak? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie może nie na miejscu,ale skoro oferta Polsatu jest tak słaba, to dlaczego to badziewie jakie ma Polsat ogląda tyle ludzi?? Dlaczego skoro Canal+ ma tak świetny sport wgniatający w ziemię platformę Solorza to dlaczego fani sportu w ogóle siegają po tą platformę,przecież oferta sportowa NC+ warta jest chyba tych parę groszy więcej. Może jednak polski widza bardziej interesuje polski sport i niszowe dyscypliny, w których Polacy odnoszą sukcesy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mnie to zastanawia o co mu chodzi https://twitter.com/WojcikPawel/status/ ... 6461724672

To jest chyba radość przez łzy Wojcika.Wystarczy zobaczyć tylko ramówki sportowe CP i NC+ a ogładalność C+ nigdy nie bedzie duża bo ludzi niestety nie stać by płacic po 99 zł za telewizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być wścibskim. Ale gdyby obie transmisje były na zasadzie "Pay-per-view" w obu platformach, to być może ujrzelibyśmy tą "prawdziwą" oglądalność.

A tak, taka dyskusja prowadzi do niczego. Raczej zaognia wasze preferencje nie wnosząc nic nowego – odkrywczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...