Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może Mi ktoś wyjaśnić jak wyglądała wczorajsza transmisja żużla, bo akurat byłem na stadionie i niestety musiałem oglądać tą całą "szopkę".

Czy w godzinach od 14.45 do 16.00 były pokazywane prace na torze i te wszystkie przepychanki, czy tylko studio, reklamy i wywiady. Bo widziałem jak Tomek lorek sporo sobie pobiegał. Ogólnie to Mi jak kibicowi Stali jest strasznie wstyd, że te wydarzenia nastąpiły i były na całą Polskę transmitowany.  Podobno spotkanie zostało przełożone na najbliższą niedzielę, ciekawe czy Polsat Sport się pojawi, według Mnie nie powinien.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Mi ktoś wyjaśnić jak wyglądała wczorajsza transmisja żużla, bo akurat byłem na stadionie i niestety musiałem oglądać tą całą "szopkę".

Czy w godzinach od 14.45 do 16.00 były pokazywane prace na torze i te wszystkie przepychanki, czy tylko studio, reklamy i wywiady. Bo widziałem jak Tomek lorek sporo sobie pobiegał. Ogólnie to Mi jak kibicowi Stali jest strasznie wstyd, że te wydarzenia nastąpiły i były na całą Polskę transmitowany.  Podobno spotkanie zostało przełożone na najbliższą niedzielę, ciekawe czy Polsat Sport się pojawi, według Mnie nie powinien.  

 

Dlaczego wstyd?

A kto ich tam wie kto tam się z kim nie dogadał.

Czytałem że niby Rzeszów informował że tor kiepski i że pada a Gdańsk mimo to przyjechał.

A może Rzeszów podjął ryzyko bo miała się pogoda poprawić i liczyli że uda się zrobić tor.

Chyba były też naciski z Polsatu na nie przekładanie meczu, bo była dużo wcześniej zaplanowana transmisja.

Już podczas transmisji można było wyczuć po komentatorach, że chcieli bardzo aby jechać.

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przyjechali to ok, wiadomo że chcieli rozegrania meczu, ale chodzi mi o sytuację np. 2 dni przed meczem.

Gdańsk dzwoni do Rzeszowa: Jak tam tor?

Rzeszów mówi: pada 3 dni, pogoda ma się poprawić, ale może być ciężko zrobić tor

Info trafia do ligi i do TV i być może tutaj TV zaczęła naciskać, że mecz w programie i pasuje postarać się zrobić tor.

Rzeszów pod naciskiem TV i ligi stara się zrobić tor, ale przeszkadziły 2 dodatkowe opady deszczy i kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Grupa CP podała wyniki za 1Q2017:

 

"Przychody Grupy wyniosły w I kwartale 2017 roku 2,389 mld zł i były wyższe niż przed rokiem o 4,6%. Zysk operacyjny wyniósł 457 mln zł (wzrost o 8,1%), zysk netto 271 mln (wzrost o 52%), EBITDA 929 mln zł (wzrost o 9,8%), a marża EBITDA 38,9%"

 

Trochę kasy jest na ewentualne zakupy. :-)

Swoją drogą, ciekawe ile kosztują takie prawa do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi transmisjami Ligi Chińskiej? Polsat w ogóle transmituje jakieś mecze czy dał sobie spokój? 

Pokazują ostatnio w piątek obejrzałem sobie meczyk Guangzhou Evergrande z Shanghai Shenhua. Komentował zdaje się Rojek ze Strejlauem. 

 

Faktycznie, oglądać się tego nie da. Jakość jak z ruskiego streama  :)

AceStream

12000 kbps

МАТЧ ФУТБОЛ 2 się kłania urażony  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

 

Bo trzeba sobie skonfigurować  :wink: dostosować AcePlayera do wymogów swojego internetu (z tutorialem nie ma problemu, gorzej z ogarnięciem samemu tych wartości i cyferek). Mnie się nie zdarzają przycinki odkąd mam światłowód z prawdziwego zdarzenia.

 

 

//

 

 

No ale dość offtopu. Jutro o godz. 17:30 świetnie zapowiadający się meczyk w 1 lidze: Gieksa - Sandecja. Można powiedzieć, że to mecz na miarę awansu do Ekstraklasy. Polecam tym bardziej, że oba kluby (z różnych powodów) są baaaaardzo głodne gry w najwyższej klasie rozgrywkowej | POLSAT SPORT HD (godz. 17:25)

 

W niedzielę będę zerkał też na Holandię. Przypominam, że to ostatnia kolejka Eredivisie, a Polsat Sport Extra HD szykuje transmisję meczu z udziałem Feyenoordu. A przydałaby się transmisja łączona również z meczem Ajaksu. Przynajmniej krótkie wejścia żeby zobaczyć co tam się dzieje  :wink: | POLSAT SPORT EXTRA HD (godz. 14:25)

 

PS. Z tego co ja tu widzę w programie to w ten weekend będzie tylko premiera meczu ligi chińskiej (Jiangsu Suning- Shandong Lueng). Nie podaję terminu, bo nie chcę wprowadzić w błąd.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem z ciekawości tą jakość bo ostatnio oglądałem mecz Dąbrowy z Ostrowem i było OK. Rzeczywiście dziś tragedia. Aż (dosłownie) oczy bolą... WSTYD! 

 

 

Nie obrażaj VHS. :-)

 

Generalnie mówicie o Polsacie Sport HD że puszczają tam jakość VHS?

Mam do dyspozycji tylko wersję SD więc osobiście nie mam co wymagać.

Ale zawsze to lepsze niż "piąta kopia VHS" na SportKlubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport w wersji SD w wielu przypadkach jest kiepska grafika meczowa.

Nie wiem co kieruje umysłem ludzi, którzy tworzą takie badziewie.

Nie wiem czy to Polsat produkuje sygnał czy inna firma jak w przypadku Ekstraklasy, ale problem polega na tym że ktoś chce zabłysnąć, robią jakieś gradienty barw a w wersji SD na telewizorze 42'' nieraz ciężko zobaczyć co tam pisze.

Wydaje mi się że jedną z lepszych grafik ma żużel na nSporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...