Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, zgadzam sie ale brałem cyfre ze wzgledu własnie na lige polska i ligi zagraniczne na wyłacznosć live, po co mi powtórki... telewizja n poza nhl, liga mistrzów, pucharem polski w pilce i bundesliga na sportklub no i tvp sport to nie ma za wiele do zaoferowania, wole oladac mecze nie 2 razy w miesiacuale co weekend czy tez w tygodniu, poza tym cyfra ma nba i eurolige koszykarzy na wyąłcznosc a nawet nie wiecie jak fajnie obejrzec sobie play off nba, nie wspominajac juzo grand prix na żuzlu. I to wszystko za 50 zl miesiecznie, bogaty nie jestem ale na taki wydatek mnie stac, mam juz dosc przycinajacego sie sopcasta. NO i wspominam ze canal ma dobre filmy nierzadk o lepsze niz hbo, fakt jest drozszy od polsatu i porownywalny z cyfra ale za jakosc sie placie.

Co do wspomnianego polstau, kiedys była to atrakcyjna platforma dla kibicow sportu bo mieli lige mistrzów i bundeslige a teraz pozostala m liga portugalska, szkocha, rosyjska, holenderska czy belgijska ktore nie sa tak atrakcyjen, poz atym jaja siatkowke i koszykowke polska no i mistrzostwa europy w pilce ale dla wydarzenia trwajacego kilka tygodni raz na 2-4 lata woel dolozyc 10 zl i miec to cały czas. Owszem kazdy ma swoje gusta, nie wnikam, troche dziwie sie ze cyfra nie obnizyla swoich abonamentow chocby o 10 zl bo tak to za 2-3 lata abonentów cyfrowego polstau bedzie 5 milinow a abonentow cyfy 2 miliony. ludzie kupujac zestaw platformy cyfrowej rzadko patrza na to co ona oferuje a najczestszym argumentem jest cena i na tym polu cyfra przegrywa, choc tak na marginesie wspomne ze choc polsta ma 2 razy wiecej abonentów t o i tak cyfra w zeszlym roku zarobila na czysto kilka razyw eicej od polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda, zapomniales o lidze francuskiej, nba, eurolidze koszykarzy czy nba. Sprawdz sobie program c+sport, naprawde ciezko znalezc miejsce dla dodatkowych wydarzen w programie, same najlepsze mecze a wszystko tzreba tak dograc zeby bylo live, tu juz niema miejsca na siatkowke czy inne ligi i tak wielu ludzi narzeka ze niemoga obejzrec swoejj druzyny ulubione ale museli by uruchomic dodatkowy kanal sportowy. Zwróc tez uwage ze prawa do pokazywania wydarzen sportowych sa drogie, zamozliwosc pokazywania polskiej ligi w pilce noznej canal+ zapłacił prawie 350 milionów złotych a mimo to ta platforma ma najwieksze zyski z polskich platform, odbija sie to na abonamencie ale za pakiet podstawowy plus multipakiet czyli canal plus is port płace przez pierwszy rok 50 zl a ostatnie 6 miesiecy mam za 67 zloty. Do tego dekoder i antena na własnosc. Porównywalny pakiet czyl familijny plus sport w polscacie kosztowalby mnie 52 zlote czyli niwieel mniej, wole doplacic a miec to co che ogladac. No ale kazdy ma inny gust, niektorzy kupuja platforme sugerujac sie cena nie patrzac na oferte a pozniej zazdrozcza albo .narzekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wspomnianego polstau, kiedys była to atrakcyjna platforma dla kibicow sportu bo mieli lige mistrzów i bundeslige
Poprawka: Atrakcyjna platforma dla kibiców piłki nożnej. Ludzie zrozumcie, że sport, to nie tylko piłka nożna, a PS i Eurosport mają zróżnicowaną ofertę, co jest dla mnie wielkim plusem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to ja widzę że lepiej by było jakby PS wogóle nie nadawał nic :D to prawda że nie mają mocnych lig piłkarskich ale to jest jak kolega wcześniej wspomniał Polsat Sport a nie Polsat Football... Jak ktoś nie jest usatysfakcjonowany to multipakiet C+ i bez zmian dekodera ani platformy (tylko zmiana karty) ma mocne ligi europejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie jaka ma polsat sport reklame na sat kurierze nic o meczach na cyfrze , przeciesz w wekend sa 2 mecze ligi polskiej 3 hity angielskiej , 2 hiszpanskiej a na satkurier podaja godziny tych meczow w poniedzialek . uwazam ze duza liczba abonamentow cp to dobra reklama + duze ukryte piractwo cyfry/ spilteryi podbijanie kart / tak polsat sport zszedl ponizej swojego poziomu co kiedys reprezentowal , mam na upc ale zdecydowanie mi pasuje uklad c+ hd + n z sportem za 32 zl . nie pamietam kiedy bym oglodal sportowe kanaly polsatu , powinni sie bardziej postarac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... tylko Euro 2008 zalicza się do naprawdę atrakcyjnych pozycji. obrazuje to to, że ja, jako wielki pożeracz piłki w TV ( :lol: ), dziś i jutro, przykładowo, Polsat Sport (lub PS Extra) będę oglądał tylko 3 godziny - jutro - Cafe Futbol i może połowę meczu drużyny Żurawskiego, a Canal+ Sport - dla porównania - mniej więcej 16 godzin. :lol: i tak jest co weekend. :P

gdybym miał w UPC, Canal+ Sport 2 (wszystko wskazuje na to, że od Maja, będę miał :jupi:), to jeszcze mniej bym zaglądał do Polsatu Sport/PS Extra, bo w czasie meczu Larissy wybrałbym dużo atrakcyjniejszą Primera Division. szkoda, że przez Canal+ prawie w ogóle nie mam czasu zaglądnąć na dłużej do SportKlubu, bo ich oferta Bundesligi jest bardzo dobra... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów w Polsacie i w HD

Ostatni weekend marca 2008 roku zapowiada się emocjonująco. W Łodzi rozegrany zostanie finał siatkarskiej Ligi Mistrzów, ważnego klubowego turnieju Starego Kontynentu. Spotkania na żywo pokaże Polsat i Polsat Sport. Transmisja będzie realizowana w jakości High Definition.

W tym roku finał rozgrywek Indesit European Champions League będzie ważny także z tego powodu, że dobywać się będzie w Polsce. Areną tych wydarzeń będzie łódzka hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

W sobotę, 29 marca 2008 roku, Polsat pokaże mecz półfinałowy z udziałem Skry Bełchatów, a w niedzielę, 30 marca 2008 roku, spotkanie o trzecie miejsce lub finał. Wszystkie mecze finału pokaże Polsat Sport.

 

Ekipę komentatorsko-reporterską Telewizji Polsat będą stanowić najlepsi dziennikarze i eksperci w naszym kraju: Wojciech Drzyzga, Tomasz Wójtowicz, Tomasz Swędrowki, Jerzy Mielewski i Marek Magiera.

Media2.pl

 

Coraz więcej transmisji HD w Polsacie Sport HD test:)

Czas najwyższy, niebawem powinien PS HD wyglądać lepiej i pokazywać więcej a maja co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, jako fan siatkówki, jestem zadowolony z oferty Polsatu Sport i dwa weekendy zapowiadają się naprawdę fajnie :)

 

nigdy nie będzie stacji, która będzie odpowiadała każdemu....

 

A dopóki nie postarają się o ligę francuską to możecie ją oglądać z HotBirad na AbuDhabiSport - niestety z arabskim komentarzem

jak go znaleźć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale uwam ze euro2008 to ostania taka duza impreza pokazywana przez cp , dwa nastepne mundiale ma tvp a ostatnie 3 przetargi / miedzy cp a tvp / pokazaly ogromna determinacje tvp , dali 3 krotnie wiecej od cp / niz cp dalo ostatnio zrodlo felieton kmity w ps w ubieglo sobote/ . tvp zeruje na dyscyplinach wypromowanych przez cp i c+. ktos powinien sie wziasc za publiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczy im sie abonament to juz tak nie beda podskakiwac, wtedy na zadna impreze nie bedzie ich stac bo z budzetu to tak wiele nie dostana chyba ze pojda na droge komercji i fimy i ine wydarzenia beda przerywac reklamami to moze wtedy... A co do polsatu sport to jak ktos lubi siatkowke to moze miec jej nadmiar bo pokazuja caly chalenge cup z resovia a i sa 2 mecze grethna :lol2: -celtic i larisa z kim tam, atrakcje jak [beep]a. Ja tam wole obejzrec liverpool-mu i chelsea-arsenal albo real-valencia, no ale coz, jak ktos woli syiatkówke i słabiutkie ligi... Nawet formule 1 bez polsatu obejrze sobie bo jest transmisja na rai uno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Final Four odpowiednika Pucharu UEFA w piłce nożnej ! I są raptem 4 mecze ,impreza odbywa się w Polsce z udziałem Resovii Rzeszów ,więc to jest bardzo atrakcyjne widowisko! Co z tego ,że Celtic gra z ostatnią drużyną w tabeli ? Jak gra Arsenal z Derby to już jest w porządku co nie ? Wiem ,że C+ ma najlepsze ligi piłkarskie ,ale nie dla każdego piłka nożna jest na 1 miejscu.

Gratuluję pomysłowości ,żeby zamiast na otwartym Polsacie to na RaiUno oglądać F1 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi żal Ciebie trollu. To, że ty coś lubisz, to nie znaczy, że ktoś inny ma też to lubić. Każdy ma wolny wybór w Platformach, jest on spory bo 3 platformy w jednym kraju to dużo. Poza tym jeszcze nie dawno temu miałeś podpis, że masz pakiet RMF w CP + HBO + Multipakiet C+. Teraz nagle tak sobie w ciągu dnia zmieniłeś platformę na n. Nie zdziwię się, jak za wkrótce wpiszesz sobie, ze masz Cyfre+ z wszystkimi opcjami. W każdym bądź razie po raz kolejny się ośmieszyłeś, jest to poważne forum, więc (kulturalnie bo święta) napiszę Ci krótko: won.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bierze n-ke bo mysli ze bedzie mial ta m duzo sportu nie przeczytawszy wczesniej jaka ma oferte ta platforma to juz jego problem. A o 4 najmocniejszych ligach europejskich dostepnych w ofercie poza Cyfra to zapomnijcie przez najblizsze 3-4 lata bo Cyfra plus ma prawo pierwpkupu do lig ktore ma obecnie w ofercie a skoro wydala prawie 350 milionow na sama oferte ligi polskiej przez najblzsze 3 sezony to na tym nie poprzestanie gdyz polow aklientow by zrezygnowala z jej usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...