Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK może jest dobra, ale czy pomyślał ktoś sobie 3 lata temu, że PS będzie pokazywał 3 lige angielską zamiast np. Bundesligi. Co z tego, że jest silniejsza od OE jak przeważnie Polak lubi oglądać swoją lige, bo czuje ten smaczek meczu, ligi i nawet nazwa bardziej zachęca żeby obejrzeć 1 lige niż 3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nastepne w polsacie sport :?::?:

 

liga cypryjska :?:

żałosne

 

co z tego ze w 3 lidze ang jest lepszy poziom od OE ale ok 99% ludzi w polsce bardziej obchodzi OE i wolaloby ja obejrzec

 

mogli wylozyc kase na oe nie chcieli to teraz tak maja 3 lige :jupi::jupi::jupi::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle pięknych i wartościowych sportów... czy naprawdę PS musi dawać taki ochłap jak 3 liga angielska? Jak chcą dać piłkę nożną, to niech dadzą 2-3 ligi, ale które coś sobą reprezentują! Jak nie umieją (albo nie chcą) kupować tych lepszych lig, to niech skupią się na innych sportach...

 

Dla mnie to jest żenada co oni wyprawiają. Ale prawda jest taka, że nieświadomy widz obejrzy wszystko... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat tak kombinuje (testuje), że osłabi motywację do swoich kanałów sportowych. Przecież każdy ma jakieś przyzwyczajenia, a oni wciąż eksperymentują, że aż strach. Teraz np. przepadł żużel :(

Jednak do konca nie ; maja podpisac z 4 klubami I ligi umowy jest to zaplecze ekstraligi. Napewno najwyzszy poziom to niejest ale zawsze cos a moze TVP Sport wrescie sie pojawi w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. liga rumuńska? lepiej tego nie piszcie bo ktoś z CP to przeczyta i naprawdę wrzucą tą ligę, (choć po dodaniu belgijskiej już nawet liga katarska by mnie nie zaskoczyła[grał w niej kiedyś Jacek Bąk]) według mnie nie ma co narzekać na ten mecz z udziałem 3 ligowców... na pewno polsat więcej nie pokaże takich meczów a jeśli już to będą one sporadycznie, tak jak teraz żeby zapełnić ramówkę.

 

P.S. Jeśli tok myślenia "fachowców" z CP jest taki żeby dawać ligi lepsze od swojej to mają jeszcze duży wybór, bo mogli by dać ligę słowacką(Artmedia Bratysława 2 lata temu w champions league), czeską (Slavia Praga w obecnych rozgrywkach champions league[przeważnie co rok lub 2 występuje jakiś klub w lidze mistrzów czyt.np. Sparta Praga), rumuńską (to już wiadomo, po 2 przedstawicieli prawie co rok w lm), szwedzką (drużyny nieźle sobie radzą w pucharze uefa), norweską(co jakiś czas jedna drużyna w lm, w tym sezonie nadzwyczaj dobrze grało Rosenborg Troindham[remis z Chelsea]), austryjacką (ponieważ Austria będzie naszym przeciwnikiem w fazie grypowej EURO 2008[tak samo było z portugalską tzn. ten sam argument przemawiał za dodaniem tej ligi]) no i chyba tyle, jak ktoś jeszcze ma pomysł na jakąś "super" ligę w CP niech pisze - może jego życzenie się spełni (oby nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...