Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje z Borkiem, ale jego komentarz staje się coraz słabszy. Nie potrafi oddać emocji jakie panują na boisku. Polska strzela bramkę na 2:1, a ten lekko podniósł głos i tyle. To samo przy innych szansach, jakie sobie stworzyliśmy. Już nawet Szpakowski potrafił lepiej "przeżywać" mecze reprezentacyjne niż ten celebryta [beep]. A do Wolskiego to brakuje mu lat świetlnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabszy był wczoraj jak zwykle Iwanow. Jego złośliwości po meczu w stosunku do Kowalczyka, Dziekanowskiego były żałosne. Można raz zażartować, ale on ciągle wypominał Kowalczykowi że lubi wypić, że będzie balować do rana, że wczoraj gasił - w domyśle pragnienie alkoholem. Dziekanowskiemu też dogadywał, że za dużo mówi. Obaj w pewnym momencie byli zażenowani docinkami Iwanowa, nie wiedzieli co odpowiedzieć, żeby nie było [beep]ko. Człowiek chyba nie zna umiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wczoraj była spina w studio. Dziekanowski też był OK jak mówił Iwanowi, że ten nie może oceniać i się nie zna, bo nigdy nie był piłkarzem? Z drugiej strony lepiej się ogląda takie programy, gdzie każdy ma swoją opinię i wywołuje się dyskusja niż takie słodkie gadanie jak jest czasami w programach nc+. Poza tym dla Iwanowa być może był to ostatni program w Polsacie Sport, więc miał po prostu wyj... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś stara śpiewka, trwają mecze innych grup, a w studio cały czas gadające głowy o meczu Niemcy - Polska... no i oczywiście prowadzący już zapowiedział, że po meczu Rosja - Szwecja też będzie o Polakach, bo przecież to naturalna kolej rzeczy haha, żenada. Jutro mają cafe futbol to niech sobie tam gadają o tym przez 1,5 godz a nie przy innych ciekawych meczach. PRzed Hiszpanią to co 2min poświęcą meczowi ?

W dodatku Cezary gbur Kowalski jak zwykle nie potrafi wypowiadać nazwisk i gada same głupoty. Na KOkorona mówi "KAkorin" no żenada... Nie potrafi w ogóle zaciekawić swoimi słowami, w dodatku jego ton mnie po prostu odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Iwanow znowu nie komentuje żadnych meczów eliminacyjnych, wcześniej to chociaż Holandię robił, a teraz nic..

Tym bardziej, że wczoraj Feddek, Borek i Kowalczyk byli na meczu Polaków we Frankfurcie, a już dzisiaj komentują. Prawda jest taka, że Iwanow jest coraz bardziej marginalizowany, atmosfera nie jest zbyt najlepsza (pamiętne wyśmienie newsa Borka o Kuciaku w Podbeskidziu, a potem ostra odpowiedź Borka), a wczoraj te lekkie docinki i uszczypliwości. No cóż, jak dla mnie kwestią czasu jest jego przejście do Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi po co Polsat zaprasza do studia Dziekanwoskiego i Ziobera? Łapiński jeszcze przetrawię, ale po co on na meczach Włoch? Ekspertem od Italii jest żadnym. A Dziekanowski i Ziober to jedno wielkie nieporozumienie po prostu.

 

Borek dziś Hiszpanie ze Słowacja ma skomentować wraz z Kowalczykiem.

Jutro Turcja - Holandia i nawet nie ma w rozpisce Iwanowa znowu... Coś jest na rzeczy jak pisze @lukas_k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary Kowalski to jest ostatnim komentatorem, nie nadaje się po prostu. Polsat serio jest dziwny.

Nawet nie licżę, że Leszek Bartnicki będzie komentował mecz Portugalii... a przecież ogarnia tam najlepiej te klimaty. Kto komentował Portugalia - Francja ? Ktoś wie? Bo nie ogladałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym komentatorem był Przemysław Pełka, ale on kilka lat temu przeszedł do C+. To była dla Polsatu wielka strata, mogli go zatzymać, bo teraz mają tez dobrych komentatorów, ale on po Borku był najleszym komentatorem. Teraz takich jak on nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje z Borkiem, ale jego komentarz staje się coraz słabszy. Nie potrafi oddać emocji jakie panują na boisku. Polska strzela bramkę na 2:1, a ten lekko podniósł głos i tyle. To samo przy innych szansach, jakie sobie stworzyliśmy. Już nawet Szpakowski potrafił lepiej "przeżywać" mecze reprezentacyjne niż ten celebryta [beep]. A do Wolskiego to brakuje mu lat świetlnych.

 

Sądze, że dla ciebie Skrzyński, Laboga czy Marciniak są lepsi od Borka.

 

To prawda jego komentarz może mniej intesywny niż w pierwszym meczu w Warszawie. Według mnie wynika to z tego faktu, że stara się rozsądnie szanować głos, po meczu w Warszawie miał z tym problem, a tutaj na następny dzień już do komentowania mecz Hiszpania-Słowacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według rozpiski ten mecz miał komentować Szymon Rojek, ale czy tak było to nie wiem.

Komentował na pewno.

 

Cezary Kowalski to trzeci komentator Polsatu i dostaje dobre mecze ale Kokorina nazywał Kakorin to przesada. Dostaje mecz ruskich komentowac a jak Lige rosyjska komentuje Michalewski i ją na co dzien obserwuje. Dziwny ten Polsat...

Michalewski komentował w tym czasie mecz Ukraina-Białoruś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat robi fajną otoczkę wokół meczów naszej kadry, mają lepszych komentatorów niż TVP i ogólnie lepiej się to ogląda, ale przeginają teraz ostro z tą reklamą Polsat Boxing Night. Ja wiem, że dzisiejsze studio przed meczem z Gibraltarem nie jest może wielce ciekawe, ale żeby tracić kilka minut na rozmowę o niczym z Adamkiem? Wiadomo, chcą to reklamować, bo idzie ta cała gala w PPV, ale jak dla mnie taka nachalna reklama może odnieść odwrotny skutek od zamierzonego, bo praktycznie przy każdym programie jest o tej całej imprezie jakaś wzmianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamka i Saletę wciskają wszędzie. Chodzi oczywiście o zarobek w PPV. To jest niestety przykra praktyka Polsatu. Po meczu z Niemcami też dali ich wypowiedzi, gdzie normalnie by przecież nigdy nie wpadli na pomysł, żeby o przebieg spotkania pytać się Saletę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się trochę za dużo tego ostatnio...a gadali z Adamkiem o piłce nożnej czy o boksie i przygotowaniach? Bo jak o piłce nożnej to według mnie fajne ubarwienie studia, jak o boksie to rzeczywiście lekka przesada, jest od tego program Puncher. Szkoda, że nie starczyło miejsca na antenach na hitowe starcie Albania-Portugalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat robi fajną otoczkę wokół meczów naszej kadry, mają lepszych komentatorów niż TVP i ogólnie lepiej się to ogląda, ale przeginają teraz ostro z tą reklamą Polsat Boxing Night. Ja wiem, że dzisiejsze studio przed meczem z Gibraltarem nie jest może wielce ciekawe, ale żeby tracić kilka minut na rozmowę o niczym z Adamkiem? Wiadomo, chcą to reklamować, bo idzie ta cała gala w PPV, ale jak dla mnie taka nachalna reklama może odnieść odwrotny skutek od zamierzonego, bo praktycznie przy każdym programie jest o tej całej imprezie jakaś wzmianka.

 

W każdym Sport Flashu w PSN mowią o Polsat Boxing Night, promują to wydarzenie ile można, pokazują najdrobniejsze szczegóły co robią Adamek i Saleta. Nawet wczoraj w skrótach el. ME poświęcili parę sekund na promocję tego wydarzenia. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...