Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to że La Ligi raczej nie będzie w tych kanałach.Bo prawdę mówiąc poza Bundesligą nigdy nie było całej poważnej ligi w tych kanałach.

 

Była jeszcze Serie A, ale bez meczów najlepszych drużyn grając u siebie.

Chciałeś napisać ochłapy z tej ligi.Były to spotkania drużyn nie z pierwszego planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz wymagania.Ja w tamtych czasach miałem akurat CP i dla mnie były to ochłapy z Serie A.Posiadając konkurencję dla mnie LE to żaden rarytas.Rozgrywki te sa tylko ciekawe jak drużyna z naszego kraju gra w fazie grupowej.Oglądając LM we wtorek i środę to w czwartek LE wygląda mało atrakcyjne z racji jakie drużyny tam występują.Dla mnie poza sportami walki to coś ciekawego mają naprawdę sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz wymagania.Ja w tamtych czasach miałem akurat CP i dla mnie były to ochłapy z Serie A.Posiadając konkurencję dla mnie LE to żaden rarytas.Rozgrywki te sa tylko ciekawe jak drużyna z naszego kraju gra w fazie grupowej.Oglądając LM we wtorek i środę to w czwartek LE wygląda mało atrakcyjne z racji jakie drużyny tam występują.Dla mnie poza sportami walki to coś ciekawego mają naprawdę sporadycznie.

 

Tak powolutku w tej konkurencji to coraz mniej tego sportu. ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to coraz mniej? Była piłka nożna, teraz jest piłka golfowa... ;)

 

O to że La Ligi raczej nie będzie w tych kanałach.Bo prawdę mówiąc poza Bundesligą nigdy nie było całej poważnej ligi w tych kanałach.

 

Była jeszcze Serie A, ale bez meczów najlepszych drużyn grając u siebie.

Chciałeś napisać ochłapy z tej ligi.Były to spotkania drużyn nie z pierwszego planu.

 

Nie do końca. Drużyny z pierwszego planu można było obejrzeć, ale tylko wtedy gdy grały mecz wyjazdowy u tych słabszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat żeby zarobić organizuje nawet tak żałosną walkę jak Adamek - Saleta. Na początku nawet Borek, Pindera nie chcieli, żeby Adamek jeszcze walczył. Apelowali żeby już nie wychodził więcej na ring, bo nie ma sensu rozdrabniać i niweczyć kariery. Ale jak Kmita wpadł na pomysł walki z Saletą, to oczywiście interesowny Borek nagle reklamuje i zachwala tą ekscytującą walkę. Już mu się bardzo to podoba. Pindera też niestety nie potrafi powiedzieć w Pucherze co mówił wcześniej - że to kompletnie żałosny pomysł. Upokorzenie dla Adamka. Nie wiem co się dzieje z ludźmi, że dostają w takich sytuacjach małpiego rozumu, ale ja gdybym nawet pracował w Polsacie to bym nigdy nie powiedział, że to dobry pomysł. Nikt by mnie do tego nie zmusił. Ale jak widać robienie z gęby cholewy łatwo niektórym przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gala się zapowiada. Emocje powinny być niemniejsze jak podczas trzeciej edycji Polsat Boxing Night. Wach - Rekowski, Brodnicka - Piątkowska, Adamek - Saleta. Szeremeta, Cieślak czy Sęk mają fajnych rywali zza granicy. Dodatkowo Cieślak i Szeremta ledwie miesiąc czasu od ostatnich walk jakie stoczą w Międzyzdrojach. Ciekawe jak będą przygotowani do swoich walk. Ciekawi mnie jak głowni bohaterowie wieczoru przygotują się do swojego pojedynku. Adamek faworytem według mnie, ale Saleta powinien postawić warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gala się zapowiada. Emocje powinny być niemniejsze jak podczas trzeciej edycji Polsat Boxing Night. Wach - Rekowski, Brodnicka - Piątkowska, Adamek - Saleta. Szeremeta, Cieślak czy Sęk mają fajnych rywali zza granicy. Dodatkowo Cieślak i Szeremta ledwie miesiąc czasu od ostatnich walk jakie stoczą w Międzyzdrojach. Ciekawe jak będą przygotowani do swoich walk. Ciekawi mnie jak głowni bohaterowie wieczoru przygotują się do swojego pojedynku. Adamek faworytem według mnie, ale Saleta powinien postawić warunki.

Ale Ty tak na poważnie, czy to jest ironia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty bober już się może nie wypowiadaj, bo jesteś takim nieoficjalnym niedorzecznikiem CP, już nie pierwszy raz jakiś idiotyczny pomysł bierzesz za dobrą monetę i chętni byś ich bronił, a krytykował wszystkich dookoła. Widzisz ewidentną żenadę, a kogo atakujesz? Mnie. Niezły z ciebie [beep].

Nie mówię że Borek ma bluzgać, ale po wcześniejszych słowach raczej się bym wypowiadał z dystansem, chłodno, bez zachwalania, nadmiernego rozważania kto może wygrać, kto jest lepszy, że to będzie wyrównana walka. A zwłaszcza Pindera, który najpierw mówił, że taka walka byłaby jakimś żartem, a teraz poważnie analizuje możliwości zawodników, mówi że Saleta ma szansę itp. Adamek jeśli w ogóle w tej sytuacji chce zachować twarz to powinien wygrać przez nokaut w pierwszej rundzie, ba, w pierwszej minucie. A wiadomo że tak nie będzie, bo pewnie mają powiedziane żeby w PPV trochę poboksować, a po paru rundach może poważniej zawalczyć. Do innych walk się nie odnosiłem, bo mogą być ciekawsze, będą walczyć czynni zawodnicy, a nie człowiek prawie 50-cio letni z jedną nerką u boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gala się zapowiada. Emocje powinny być niemniejsze jak podczas trzeciej edycji Polsat Boxing Night. Wach - Rekowski, Brodnicka - Piątkowska, Adamek - Saleta. Szeremeta, Cieślak czy Sęk mają fajnych rywali zza granicy. Dodatkowo Cieślak i Szeremta ledwie miesiąc czasu od ostatnich walk jakie stoczą w Międzyzdrojach. Ciekawe jak będą przygotowani do swoich walk. Ciekawi mnie jak głowni bohaterowie wieczoru przygotują się do swojego pojedynku. Adamek faworytem według mnie, ale Saleta powinien postawić warunki.

Ale Ty tak na poważnie, czy to jest ironia?

 

Oczywiście, że poważnie, dlaczego miałaby być to ironia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek szczyt formy dawno za sobą, co nie oznacza że zapomniał jak się boksuje :) Wach też stoczył już kilka pojedynków po dłuższej przerwie więc walka z Rexem będzie wartościowym sprawdzianem czy może jeszcze w przyszłości dostać jakąś fajną walkę. A Saleta, no cóż, sam jestem ciekaw jak się zaprezentuje i jak będzie przygotowany.

 

A jak już jesteśmy przy boksie, to jutro gala w Newark w PS z udziałem czterech Polaków, w tym Głowacki z Huckiem o mistrzostwo świata WBO, będzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co pokazał Wach w ostatnich walkach?Wach jest już skończony po walce o mistrzostwo świata Adamka wyleczył z boksu ten sam rywal.Saleta nic nie pokarze on nawet w szycie formy nie błyszczał był średniakiem.Podczas tej gali nawet jeden pojedynek nie zapowiada się na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie :) Głowna walka wieczoru to faktycznie może się okazać lekkim niewypałem, przyznam szczerze że walka wieczoru podczas trzeciej edycji zapowiadała się dużo ciekawiej. Zobaczymy jak to będzie, ale gala to nie tylko walka wieczoru. Bez przezady z tym zachwytem, po prostu ciekawi mnie ta gala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak Cię ciekawi? Mogę zrozumieć galę z bokserami na topie w PPV, ale organizowanie gali ogórków i liczenie na zarobek od abonentów jest śmieszne. Przecież my w tym momencie nie mamy bokserów w kraju na poziomie, byli ale się zestarzeli. Adamek i Gołota to byli bokserzy światowej klasy, teraz jedynie został nam Fonfara. Szpilka też jak na razie walki z ogórkami, raz mu dali lepszego kosiora, to jak się skończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy, dlatego trzeba sobie nowych wychować, a zwycięstwo na takiej gali to okazja do wybicia się. Co do Szpilki to walczył z Adamkiem, który takim ogórkiem znowu nie jest, to prawda po swoim prime, ale mimo wszystko. Za szybko u niego było na taką walkę jak z Jenniingsem, dlatego teraz trzeba rozsądniej to poprowadzić, kilka walk na przetarcie z rywalami coraz to lepszymi, a potem znowu wielka szansa. Ma jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...