Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.
 
Dla porównania,  oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252
 
 
Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik słaby bo i o transmisji mało kto wiedział, nie było tego w EPG, brakowało czasu na promocję, dalej powinno być tylko lepiej. ;) Poza tym porównywanie wyniku z galami, które były wieczorem polskiego czasu nie jest miarodajne, oprócz tej z walką Jędrzejczyk-Kowalkiewicz, która była nocą. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wiedział?Zgoda ale z czasem bierz pod uwagę zasięg PS i PSE w praktycznie najtańszym pakiecie w CP a sam PS w najtańszym Mini HD.Choć ostatnio to już lepsze są promocje na kolejny czyli Rodzinny HD a i w kablówkach to raczej te kaanły są w tanich pakietach.A Extreme w CP jak mnie pamięć nie myli to chyba będzie pakiet Sport HD.Ja praktycznie nigdy nie oglądałem na żywo tylko nagrywałem.Byłem uwzględniony czy nie?A niekiedy dodatkowo ogladałem powtórki a tych już chyba wyników oglądalności nie podawali pomimo że były w słabym czasie niedziela od 21 gdzie była zawsze jeden lub dwa ciekawe mecze w tym czasie na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam coś spekulować to wymianka LM z TVP w zamian za Mundial 2018.

A docelowo część Ekstraklasy.....

 

Wiara w to że Serie A jest do wyrwania 11 jest w mym przekonaniu mało prawdopodobne tym bardziej, że CP i tak zarabia na serie A za pośrednictwem sprzedaży pakietu Eleven Sports. Wszystko jest możliwe, ale to mało prawdopodobne - wszak Kołtoń jest fanem Calcio, ale......

Choć to nie ma znaczenia, było by to ze stratą dla Serie A - widząc jak PS potrafi opakować Puchar Włoch :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny deal Polsatu - kolejny z udziałem IMG. Myślę, że to nie koniec zakupów, tym bardziej, że do portfolio IMG doszło w tym roku sporo ciekawych rozgrywek  (Serie A, FA Cup. Pakiet praw FiS w Austrii, Copa Libertadores).

Jeśli  kupią Serie A to możemy się o tym juz bardzo szybko dowiedzieć.Podobno przetarg do ok 5 lutego.Abonenci i tak mają dostęp do tych rozgrywek ale to jeszcze bardziej by osłabiło konkurencję.Bo utrata LM,LE i Serie A mogło by jeszcze bardziej abonentów konkurencji skłonić do przejścia do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny deal Polsatu - kolejny z udziałem IMG. Myślę, że to nie koniec zakupów, tym bardziej, że do portfolio IMG doszło w tym roku sporo ciekawych rozgrywek  (Serie A, FA Cup. Pakiet praw FiS w Austrii, Copa Libertadores).

Z tego wszystkiego to jedynie Copa Libertadores i pakiet od FiS, reszta jakoś nie wydaje mi się by była w zasięgu Solorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Fis dla IMG to pakiet imprez w Austrii, Austriacki związek jako jeden z dwóch na świecie ( jeszcze Szwajcarzy) sprzedaje prawa do imprez u siebie osobno, poza Infrontem. Dotychczas sprzedawała te prawa EBU(dlatego Eurosport miał łatwiej), ale od przyszłego sezonu właśnie IMG.  Niewykluczone, że prawa zostaną przy Eurosporcie, ale już kiedyś mieliśmy taką sytuację, że Polsat taki pakiet posiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. biathlon, czy inne sporty zimowe. Z pakietami FIS często jest tak, że mogą być sprzedawane jednocześnie dwóm nadawcom. Pierwszym z nich jest Eurosport, czyli nadawca międzynarodowy, a drugim lokalny, zwykle publiczny nadawca.

Tak, ale biathlon do FIS nie nalezy a na zawody FIS Eurosport ma wylaczne prawa na Polske i tylko udziela sublicencji bo tak nakazuje ustawa. Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...