Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi też to czy Polsat na fazie rozpędu nie weźmie Ligi Europejskiej - wtedy mogliby się chwalić, że tylko oni mają europejskie puchary. Nie ukrywam, że byłaby to też dobra wiadomość z innego powodu - być może wreszcie byłyby transmisje z meczów eliminacyjnych naszych drużyn w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez dwa mecze w rozne dni na otwartej antenie to samobojstwo dla wlasciciela platnego pakietu. Zero sensu biznesowego. Nie zapominajmy ze jak polski zespol awansuje to z automatu w otwartej tv sa mecze mistrza Polski.

Myślę tak samo. Większość ludzi nie ogląda kilku meczów naraz, a jeśli będą mieć pewność, że w każdy wtorek i środę jakieś spotkanie obejrzą, to nie będą widzieli sensu przepłacać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prezydent Andrzej Duda wraz z ministrem sportu Witoldem Bańką nie zajęli miejsca obok prezesa PZPN, tylko schowali się w prywatnej loży spółki PGE. Doszło zresztą do rzeczy kuriozalnej, ponieważ zadzwoniła do mnie pani z Kancelarii Prezydenta i poinformowała, że "jest polecenie, aby nie pokazywać prezydenta w telewizji" - powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-05-05/prezydent-nie-chcial-byc-pokazany-na-narodowym/

 

Pokazali prezydenta w tv czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nc+ nie ma żadnego otwartego darmowego kanału, w porównaniu do Polsatu, który ma ich kilka.

Mogli zawsze dać kolegom z TVN jak w wypadku Ligi Europy wtedy a poza tym prawa wtedy jeszcze kupila n czyli iti neovision czyli jeszcze wtedy TVN. Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne czasy przyszły, teraz jak jest się kibicem to bardziej opłaca się być w cp. Kiedyś jak się poprawiała sytuacja finansowa to gnało się do c+. Ja 2 dni po debiucie eleven złożyłem wypowiedzenie w nc+ zaryzykowałem ale jestem z tego dumny.                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też możliwe. Samcom alfa nie przystoi żeby zezwalać kobiecie na cokolwiek. Cóż poradzić takim osobnikom, może najlepiej żeby trzymali się od płci pięknej z daleka?

 

Zresztą, inne kanały (bodajże Eleven?) oferują NFL. Jeśli to ich bardziej podnieca, droga wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, inne kanały (bodajże Eleven?) oferują NFL. Jeśli to ich bardziej podnieca, droga wolna.

Wcześniej też Polsat miał, ale z opóźnieniem. Więc widocznie LFL jest takim uzupełnieniem/zastępstwem.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem parę Super Bowlów, ale też mnie jakoś to nie porwało. Musiałbym być chyba rodowitym hamburgerem, aby to pojąć i się wciągnąć. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, futbol amerykański to nie moja bajka. Co innego np. rugby. To nawet z chęcią oglądałem i od dłuższego czasu na bieżąco śledzę ważniejsze rozgrywki. 

 

Żeński futbol amerykański jest milszy dla oka, wiadomo. Same zasady schodzą w tym wypadku na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz to bardziej wkurzają mnie działania Polsatu. Karmią nas zagranicznym futbolem amerykańskim i to jak się okazuje nawet w wydaniu kobiet, a olewają rodzimego szczypiorniaka, który jest typowo europejską dyscypliną, która jest popularna u nas - nie mega masowo, ale popularna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...