Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz podczas Coppa Italia to jakaś farsa! Przybysz to nigdy na oczy nie widzial chyba meczu z Włoch, nic nie powiedział ciekawego o meczu Fiorentina -Chievo, ale to u niego norma. Przygotowanie do meczu tez na zerowym poziomie z zero ciekawostek w komentarzu z meczu.

 

Kolton i Lapinski marudzili jak nie powoem kto... Przegadali hymn Juve, o Genarose itp. Lapinski to pseudo "znawca", ciagle tylko jakieś ogolne opinie i co mecz to samo mówi, dramat.

 

Kolton i jego najlepszy cytat "Rincon to gwiazda reprezentacji... Kolumbii". Nie mam pytań haha. Nie wiem co oni z tym myleniem Wenezueli i Kolumbii. Czarek z tepym pazurem tez przecież Josefa Martineza mylił...

 

Juz nie mówię nawet ze od 30min jakos meczu Juve jie było. Dopiero na drugą połowę wrócili. I jeszcze Kolton bezczelnie powiedzial ze gop którego nie pokazali to kapitalna asysta Dybali... Czyli oni widzieli.. A widzowie to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz podczas Coppa Italia to jakaś farsa! Przybysz to nigdy na oczy nie widzial chyba meczu z Włoch, nic nie powiedział ciekawego o meczu Fiorentina -Chievo, ale to u niego norma. Przygotowanie do meczu tez na zerowym poziomie z zero ciekawostek w komentarzu z meczu.

 

Kolton i Lapinski marudzili jak nie powoem kto... Przegadali hymn Juve, o Genarose itp. Lapinski to pseudo "znawca", ciagle tylko jakieś ogolne opinie i co mecz to samo mówi, dramat.

 

Kolton i jego najlepszy cytat "Rincon to gwiazda reprezentacji... Kolumbii". Nie mam pytań haha. Nie wiem co oni z tym myleniem Wenezueli i Kolumbii. Czarek z tepym pazurem tez przecież Josefa Martineza mylił...

 

Juz nie mówię nawet ze od 30min jakos meczu Juve jie było. Dopiero na drugą połowę wrócili. I jeszcze Kolton bezczelnie powiedzial ze gop którego nie pokazali to kapitalna asysta Dybali... Czyli oni widzieli.. A widzowie to co?!

Przygotowanie do meczu w PS wyglą to tak jak by nawet prasy włoskiej przed spotkaniem nie przejrzeli - mają pewnie do tego jakiś program ze statystykami i lecą na żywioł...... :( Choć ja wychodzę z założenia że w roli głównej jest piłka a nie komentator więc wyciszyłem tą paplaninę :D w EPG w PS wczoraj mecz Florentiny był na 16:30 - pełny profesjonalizm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz podczas Coppa Italia to jakaś farsa! Przybysz to nigdy na oczy nie widzial chyba meczu z Włoch, nic nie powiedział ciekawego o meczu Fiorentina -Chievo, ale to u niego norma. Przygotowanie do meczu tez na zerowym poziomie z zero ciekawostek w komentarzu z meczu.

 

Kolton i Lapinski marudzili jak nie powoem kto... Przegadali hymn Juve, o Genarose itp. Lapinski to pseudo "znawca", ciagle tylko jakieś ogolne opinie i co mecz to samo mówi, dramat.

 

Kolton i jego najlepszy cytat "Rincon to gwiazda reprezentacji... Kolumbii". Nie mam pytań haha. Nie wiem co oni z tym myleniem Wenezueli i Kolumbii. Czarek z tepym pazurem tez przecież Josefa Martineza mylił...

 

Juz nie mówię nawet ze od 30min jakos meczu Juve jie było. Dopiero na drugą połowę wrócili. I jeszcze Kolton bezczelnie powiedzial ze gop którego nie pokazali to kapitalna asysta Dybali... Czyli oni widzieli.. A widzowie to co?!

Wpadłem tu właśnie żeby o tym wszystkim napisać, ale w większości już mnie wyręczyłeś  :twisted:

 

Ogólnie te wszystkie wywody Kołtonia o Juventusie to ja nie wiem skąd on je bierze. Gada o pewnych rzeczach tak jakby siedział w głowie najważniejszych ludzi zarządzających tym klubem i drużyną. Wie dlaczego Conte odszedł z klubu, wie dlaczego Pjaca nie gra, nawet wie jaka krew płynie w żyłach Rincona. Okazuje się, że to rodak Pablo Escobara :lol: Ciekawe czy rodzice Rincona wiedzą na ten temat więcej niż RoKo Orinoko. 

 

Szkoda, że nie był tak wylewny na temat Atalanty. Bo jeśli mnie pamięć nie myli ani się nie zająknął o świeżo sprzedanym do Interu, Gagliardinim, domniemanym transferze Caldary do Juve i braku w wyjściowej jedenastce Kessiego. Jak słucham Kołtonia, Przybysza i Łapińskiego czuję się jak polonista, który słucha uczniów którzy nie przeczytali lektury tylko jej streszczenie.  

 

A już zupełnie zniszczyła mnie ta dyskusja na antenie nt. tego co jest lepsze: drybling czy gra z pierwszej piłki? Wykładowcami dwaj mędrcy, filozofowie i myśliciele współczesnego świata: Łapiński & Kołtoń. 

 

Darmozjady... zwykłe darmozjady. Pozerzy i leserzy. Nieroby. Pseudo komentatorzy. Pseudo pracownicy stacji Polsat Sport. Pseudo profesjonaliści, a to tylko najdelikatniejsze inwektywy jakie cisną mi się w ich kierunku. 

 

Kołtoń, Kowalski i Przybysz są symbolem upadku polskiego komentarza sportowego, a Polsat Sport to skansen i przytułek dla najgorszych komentatorów piłki nożnej w tym kraju. Być komentatorem piłki nożnej w Polsacie Sport to z jednej strony powód do wstydu - z drugiej zaś praca marzeń. Możesz przychodzić do pracy nieprzygotowany, gadać głupoty na wizji i nikt nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji. 

 

Wczoraj ostatni kwadrans pierwszej połowy obejrzałem na ruskim sopku xD Kapujecie? Ruski darmowy sopek (gdzie notabene jakość obrazu była może i nawet lepsza niż w Polsacie) pozwolił mi obejrzeć bramkę Mandzukicia, bo na kanale za który płacę nie miałem takiej możliwości. Putin w ciągu ostatnich dwóch lat zapewnił mi już z tonę darmowych jabłek, warzyw i innych owoców, a teraz jeszcze naprawia błędy stacji Solorza. Władymir zamiast sankcji ma u mnie piwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to chore, żeby tak sprzedawać swoją karierę. Zero ambicji. Pieniądze to jedno, ale chyba liczy się też coś więcej. A transmisje z ligi chińskiej to jedna wielka żenada. Wśród tylu ciekawych lig, jakie są szeroko pokazywane w Eleven czy C+ i na których oglądanie zazwyczaj trzeba naprawdę sporo czasu przeznaczyć w weekendy, tylko szaleniec zainteresuje się ligą chińską. Jeszcze żeby jakieś laski były na trybunach, ale w Chinach nawet z tym słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon - bo to prawda. Tam są 2-3 bardzo silne lub silne ekipy, ale tylko w skali Azji.

 

Co możemy powiedzieć o innych drużynach? Zacznijmy może od tego, że tam na boisku może przebywać 3 czy 4 obcokrajowców (dokładnie już nie pamiętam). Reszta to Chińczycy, a ci... są słabi. Bardzo słabi. Wystarczy, że przytoczymy ich ostatnie wyniki:

http://pl.soccerway.com/teams/china-pr/china-pr/453/

 

Skoro tak gra reprezentacja kraju złożona z najlepszych chińczyków to możemy sobie tylko wyobrazić jak gra reszta. Po części na to pytanie odpowiedział nam ten trener z Belgii. Prawda jest taka, że wyższy poziom jest w Japonii, Korei czy Australii, ale głośne transfery klubów z Państwa Środka zrobiły swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Darmozjady... zwykłe darmozjady. Pozerzy i leserzy. Nieroby. Pseudo komentatorzy. Pseudo pracownicy stacji Polsat Sport. Pseudo profesjonaliści, a to tylko najdelikatniejsze inwektywy jakie cisną mi się w ich kierunku. 

 

Kołtoń, Kowalski i Przybysz są symbolem upadku polskiego komentarza sportowego, a Polsat Sport to skansen i przytułek dla najgorszych komentatorów piłki nożnej w tym kraju. Być komentatorem piłki nożnej w Polsacie Sport to z jednej strony powód do wstydu - z drugiej zaś praca marzeń. Możesz przychodzić do pracy nieprzygotowany, gadać głupoty na wizji i nikt nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji. 

 

 

 

Dlaczego Marcin Lepa nie komentował żadnego meczu? Jedyny w tej stracji co się zna, potrafi to przekazać, i nie strzela wiedzą z kosmosu o Calcio. W dodatku zna język, nie jest irytujący i nie myli się tyle razy.

Mistrzostwem było jak w SuperCoppa to RK był głównym komentatorem, swoimi umijętnościami przyćmił jakikolwiek dobry komentarz ML...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowi Lepie pewnie przydzielili jakiś trzeciorzędny ciekawy mecz siatkówki kobiet lub reportaż z Igrzysk Grupy Wyszehradzkiej czy innych arcy prestiżowych World Gamesów. A może dostał urlop na podrasowanie języka chińskiego i lepszą wymowę niektórych nazwisk. Oby tylko nie wybrał tej samej szkoły języków orientalnych co Szpaku: 

 

 

Jedno jest pewne. Gość raz czy dwa wykazał się w innych dyscyplinach sportu i płaci za to do dziś. Kołtoń ma priorytet, bo on poza piłką nożną do niczego innego się nie nadaje. Choć moje zdanie znacie. Dla mnie nie nadaje się on już do niczego. My niestety tak samo jak Lepa też płacimy za to, że jakiś "mądry" wmówił Romkowi, że jest lepszym komentatorem niż ekspertem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga chińska ja się nie obrażam na nią - mecze nad ranem albo o 11:00 szlagier wszystko ok - w Eurosport z komentatorem Andrzejem Strejlaua którego bardzo szanuję było to o poranku przy śniadaniu do przyjęcia :D Sprawę grzebie fakt że w PS będzie to premium produkt, jedyny  live zamiast zapchajdziury do ramówki a liga portugalska leży i kwiczy i nikt jej niechce a Tureckiej ponoć kupić się nieda. Co do przygotowania komentatorów hmmm skoro nie są w stanie "zrobić" w rozsądnej oprawie meczu z pucharu włoch, co w dobie google nie jest trudne, to co dopiero zainteresować widza derbami Pekinu o 4:10 czasu środkowoeuropejskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na włącznie do dyskusji, jednak pominę kwestie komentatorów. Mnie jako fana piłki powiem szczerze że cieszy jak jakaś telewizja decyduje się na egzotyczne ligi, ale no właśnie... Dlaczego akurat liga chińska, a nie Japońska którą pamiętam z transmisji na Eurosporcie gdzie mecze naprawdę były na dobrym poziomie a i kibice fajnie się spisują na trybunach, widać że ktoś się tym interesuje i coś tam się dzieje. Tutaj mam wrażenie że porwano się na te prawa tylko dlatego że kilka klubów sypnęło kasą, ale Polsat zapomniał że gra tylko 4 zawodników z poza chin reszta to będą Chińczycy którzy jak kolega wyżej napisał są generalnie bardzo słabi. Z ciekawości może sobie spojrzę na jeden czy dwa mecze ale wątpię żebym oglądał tą ligę regularnie. 

 

P.S oprócz ligi japońskiej ciekawie też byłoby zobaczyć ligę np. Australijską, Argentyńska od stycznia jest do wzięcia, mecze nie które są w dobrych porach (22, 19, 20 bodajże) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Polsat będzie pokazywał mecz ligi indyjskiej dwóch drużyn ,,no name'' w których biega 22 graczy ,,no name'' to na C+ będą lecieć np: derby Manchesteru, a na Eleven Roma-Juve czy BARCA-Real. Śmiech mnie ogarnia jak czytam opinie ''znafców'' jak to dobrze,że Polsat ma te dwie ligi   :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Polsat będzie pokazywał mecz ligi indyjskiej dwóch drużyn ,,no name'' w których biega 22 graczy ,,no name'' to na C+ będą lecieć np: derby Manchesteru, a na Eleven Roma-Juve czy BARCA-Real. Śmiech mnie ogarnia jak czytam opinie ''znafców'' jak to dobrze,że Polsat ma te dwie ligi :crazy:

Nie zapominaj, że nie wszyscy mają dostęp do paczki C+ i ESN - ba, nie wszyscy mają dostęp do ES1 i ES2, więc te ligi będą czymś fajnym dla nich i dla garstki zapaleńców, którzy wolą oglądać mecze swojego ulubionego Beijing Guoan, lub Minerva Punjab, a nie jakieś Manchestery, Arsenale, Reale, Milany, czy inne Pogonie, lub Lechie. ;-) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale tak na logikę, jak się nie interesujesz piłką i nie masz ochoty na Arsenale i inne Reale to niby czemu miałyby interesować Cię rozgrywki ligi chińskiej? Nawet jeśli są za darmo i w ciekawych porach dla emerytów, bezrobotnych, czy ludzi na L4? Bo głównie do nich będą kierowane te rozgrywki, ze względu na różnicę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...