Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że TVP będzie się teraz pilnować i nie pozwoli, aby ktoś inny "zabierał" im największe imprezy piłkarskie. Można mówić o nich wszystko, ale przynajmniej jesteśmy pewni, że turnieje zobaczymy na ich normalnych kanał. Zaoszczędzi nam to pytań i trosk o to, czy zobaczymy mecze w PPV, czy solorze nie wpadną na kolejne pomysłu rodem z MŚ w siatkówce w 2014 roku, czy nie stworzą nowych kanałów za dodatkową opłatą, etc..

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz teraz takie zachowanie może doprowadzić że będzie tylko na kanałach kodowanych bo zgodnie z ustawą to co musi być to będzie na TVP  ja na szczęście mecze zobaczę w Polsacie bo jakoś komentatorów i ekspertów w TVP jest straszna ( to tylko moja opinia)

Kto, oprócz Borka, jest taki wspaniały w Polsacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Polsat nie pokaże większości w otwartym paśmie? Wg. mnie pokażą wszystko poza meczami, które się dublują, bo po prostu im się to opłaci (reklamy itp.). Przed Euro 2008 też straszyli jakimś małym pakiecikiem w otwartym paśmie, a ostatecznie leciało praktycznie wszystko. Myślę, że teraz będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interes życia Polsatu - kupić drogo, sprzedać jeszcze drożej TVP, co najwyżej stracić tylko na reklamach przed meczami Polaków, bo wiadomo, że wtedy cennik jest największy, ale gdyby im to się nie opłacało, to pewnie nigdy by nie wyszli poza "dziękujęmy, nie sprzedajemy". Inna sprawa, że tak zmarnowany publiczny grosz to chyba jeszcze nigdy w historii TVP nie był - zapłacić miliony za coś, co i tak byłoby ogólnodostępne dla Polaków. Ciekawe, czy ktokolwiek, kiedykolwiek się tym zajmie... No i już wiadomo dlaczego opłata abonamentowa ma być odgórnie ściągana od wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo być widział do transmisji reprezentacji Niemiec? Niż kogoś kto grał tam kilka lata, a cześć z pracowników sztabu trenerskiego pewnie zna osobiście, bo swego czasu kopali się po kostkach.  

 

Przede wszystkim kogoś kto potrafi złożyć poprawnie zdanie bez dukania, bez "yyyczenia" i bez dodawania na końcu wypowiedzi "-tak?". Ja akurat uważam, że duet Borek-Kołtoń to najlepsze co solorze mieli. Nie rozumiem dlaczego już nie komentują wspólnie. Kołtoń to ekspert od ligi niemieckiej i na futbolu zna się, jak mało kto. Jako "główny" komentator sobie nie radzi, jako prowadzący studio sobie nie radzi. Jako ekspert w studio jest poprawny. W duecie z Borkiem zawsze wypadał znakomicie i to właśnie ta para powinna komentować mecze Polaków i najważniejsze pojedynki turnieju. Nie alkoholicy typu Kowalczyk i nie przemytnicy paczki szlugów typu Hajto.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z komentarzem wyżej. Kołtoń sam nie, ale jako współkomentator z Borkiem mi się podobał. Zdecydowanie bardziej niż nieobliczalny naturszczyk Hajto, który zawsze może coś palnąć głupiego, albo mówić niepoprawnie po polsku, jak szczał czy włanczać. Nie porównywałbym też Kołtonia do Jońcy, bo ten najzwyczajniej nudzi widzów, usypia. Borek z Kołtoniem potrafili komentować wspólnie Euro 2008, dlaczego potem się to urwało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...