Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TimesSquare: przekaz i realizacja będzie od A do Z taka sama, jak w przypadku Ekstraklasy. A od czasu powstania NC+ trudno powiedzieć o komentatorach z C+ najlepsza ekipa ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że nie oglądacie Polsatu Sport. Polsat Sport często ustawia w ramówce,że coś trwa godzinę,a tak naprawdę trwa 30-40 minut z przerwą reklamową. Przecież magazyny Ekstraklasy były tak słabiutkie zarówno rok jak i dwa lata temu. Pamiętając realizację EURO2008 stacja mnie bardzo rozczarowała pod tym względem: Skróty są krótkie,brakuje analiz sytuacji z meczu , rozmowa jest taka bezbarwna, z której właściwie nic się nie dowiaduję.

Edit:

Aha to studia już nie dają, żadna strata. Choć naprawdę z chęcią bym obejrzał taki porządny magazyn godzinny w poniedziałek z obszernymi skrótami,analizą kontrowersyjnych sytuacji itp. Pan Kmita nie przyzna,że chodzi o koszty,a zasłania się zmieniającą modą,że widza to nudzi.. Tak naprawdę kierując się jego logiką to pierwszym programem jaki powinien zdjąć to Cafe Futbol właśnie gdzie jest 1,5 h gadaniny i to powiedzmy sobie szczerze - często na jeden- dwa tematy: PZPN i kadra piłkarska. Nawet mi się to przejadło,choć lubię Borka i Kołtonia. Sam program chyba też cieszy się popularnością wśród widzów,choć nie zdziwię się,że częste nadawnanie programu w formie nagranej wcześniej i brak jakby aktualnych tematów jak np. dzień po finale LM brak tego tematu negatywnie odbija się na programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Polsat ma takie żałosne magazyny Ekstraklasy? Obejrzałem dzisiaj z ciekawości i powiem szczerze, że to się powinno nazywać skróty, a nie magazyn. Do tego program przewidziany na godzinę, a skróty zajęły mniej niż 10 minut.

 

Pisałem juz wcześniej gdzies w tym temacie że tegoroczne magazyny wszystkie po 30min w ramówkach ujęte.

Tak samo Kmita gdzieś się wypowiadał czytałem, że nie chcą zamęczać ludzi rozmowami i gadaniem ludzi, tylko kibice niby oczekują bramek, akcji itp.

W sumie z jednej strony to dobrze bo jak miałem słuchać Dziekanowskiego czy Kowalczyka to wolałbym nie.

Więc w tym sezonie słabo z Ekstraklasą w Polsatach. Prawdziwego pdosumowania nie będzie w poniedziałek. ALe chyba z tego zrezygnowali bo Liga +Extra tego dnia będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...