Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bartas_20 - daleko mi do fanboy'a jakiegoś kanału, czy platformy, jakich tutaj pełno. Po prostu uważam, że Golden League było lepsze w przeprowadzanej formie i wzbudzało większe emocję. Każdy miting był wielkim wydarzeniem i pytaniem - dla kogo milion dolców? A teraz mnóstwo zawodów, gdzie często nie startują najlepsi, dla których ważniejszej są inne turnieje czy mistrzostwa. Wszystko to się rozmyło na dwa razy więcej zawodów i się fanom lekkiej trochę przejadło. Gdyby C+ nadal to pokazywał, to miałbym takie samo zdanie.

 

A jeżeli chodzi o Wimbledon to PS pokazywał wszystkie jej mecze oprócz 1 rundy kiedy ona grała na korcie z którego nie było przekazu TV.

Jednego z meczów nie pokazywali. Leciała w tym czasie powtórka siatkówki. To, że później puścili z odtworzenia to mnie średnio obchodzi. Szczególnie gdy znam wyniki. Jakbyśmy liczyli powtórki, to faktycznie PS wymiata - w końcu lecą na nim mecze ligowe Man Utd, Barcelony itd. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zabraniasz mi mieć moje własne odczucia? :lol:

Nie, to była moja subiektywna opinia Twojej wypowiedzi, a dokładniej pisząc odniosłem się do Twojego twierdzenia, że Polsat oszukuje.

Dodam, że ocenzurowanym słowem nie jest to słowo, o którym myślisz. Podpowiem, że chodziło o przyprawianie. :wink:

W Polsacie tylko siatkówka jest z wyższego poziomu. Pozostałe rozgrywki tam pokazywane to jest niższa półka.

Jest piłka ręczna, która wbrew pozorom nie jest niższą półką. Jest na podobnej półce co piłka siatkowa. Jest Formuła 1, Diamentowa Liga wspomniana wcześniej, są także transmisje najlepszej ligi koszykarskiej w Europie, Wimbledon, wiele turniejów ATP, dzisiaj transmitowany British Open, transmisje MŚ w hokeju i wiele, wiele innych, których nie dałbym rady wymienić do końca tego dnia. :wink:

Nigdy nie podważałem popularności piłki nożnej. A jeśli chodzi o piłkę nożną to dla mnie najważniejsze prawa ma TVP, gdyż ma prawa do meczów naszej nieszczęsnej reprezentacji w kopanej.

daleko mi do fanboy'a jakiegoś kanału, czy platformy, jakich tutaj pełno.

Czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do zupełnie innego wniosku. Ja np. nie czaruję, że jestem fanem CP, Polsatów Sportów oraz Polsatu News (proszę nie mylić z Polsatem, bo to zupełnie różne rzeczy). :D

Po prostu uważam, że Golden League było lepsze w przeprowadzanej formie i wzbudzało większe emocję. Każdy miting był wielkim wydarzeniem i pytaniem - dla kogo milion dolców? A teraz mnóstwo zawodów, gdzie często nie startują najlepsi, dla których ważniejszej są inne turnieje czy mistrzostwa. Wszystko to się rozmyło na dwa razy więcej zawodów i się fanom lekkiej trochę przejadło.

Widać, że nie znasz się na lekkoatletyce. Fan lekkoatletyki oglądając zawody Diamentowej Ligi nie podniecał się tym, kto wygra milion dolców jak to powiedziałeś, a raczej tym kto wygra bieg na 100 m, z jakim czasem, czy pobije rekord Świata i czy znowu to będzie Usain Bolt. Dodam, że w czasie zawodów Diamentowej Ligi nie ma istotniejszych turniejów niż DL. Czasami zdarzają się mistrzostwa poszczególnych krajów, a i te nie zawsze są ważniejsze od DL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta Praga - Metalurgs Lipawa: na żywo w środę (21 lipca br.) od godz. 20:00 w Polsacie Sport.

 

nie potrafią pokazać meczu ruchu ale takie coś potrafią....

To wina działaczy Ruchu a nie telewizji, że transmisji z meczu nie będzie.

Mogli wybrać: albo mecz o 17 i transmisja w Polsacie, albo o 20 bez.Wybrali to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Racja, racja, zarobiliby trochę ale decydowali się na ukłon w stronę kibiców. Przynajmniej będzie można zobaczyć mecz Sparta Praga - Metalurgs Lipawa. Będę zerkał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...