Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jadar to powinien spaść. W zeszłym roku baraże na szczęście były. W tym widocznie wykazują jak to ostatnio bywa [beep]ośc na kasę. Po co wydawać na transmisję meczu 2 najsłabszych drużyn w PlusLidze, jak można puścić boks sprzed 20 lat. Oszczędność jest spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem WŚCIEKŁY, że dzisiaj nie będzie transmisji żadnego meczu "play-off" siatkarek, a grają przecież czołowe zespoły ligi !

 

W tym czasie (np. 18:00) na "Polsat Sport Extra" poleci jakiś meczyk ligi włoskiej piłkarzy, który świetnie by pasował do "Polsat Futbol" i jego "serwisów" dodatkowych, a poza tym jest jeszcze "TV4", gdzie mogliby "wsadzić" siatkarki !

 

Naprawdę "Polsat" zaczyna traktować moim zdaniem PO [beep]KU ligę siatkarek, a po drugie nie wykorzystuje potencjału swoich "anten" (że użyję określenia z "TVP" :D ) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes, to niestety nie jest zadna nowosc.To, ze nie kupili LSK na kilka kolejnych sezonow, tylko potwierdza olewanie rozgrywek pań.Oczywiscie, ze mogliby transmitowac mecz na PSE, ale czy kiedys widziales, zeby pokazywali tam polska lige siatkowki? Trzymaja sie glupiej zasady, ze Plus Liga tylko w Polsacie Sport, na czym traca kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to wczorajszy mecz British Elite League na Polsacie Sport był pierwszą transmisja z komentarzem od czasu sobotniej tragedii. Mecz komentowali Tomek Lorek i marcin feddek. Obaj na początku wspomnieli spotkanie Kaczyńskiego z żużlowcami po zdobyciu złotego medalu DPŚ. Tomek Lorek wspomniał także o spotkaniu z Piotrem Nurowskim podczas GP F1. Później już komentowali to co się dzieje się na torze, ale bez emocji. Przynajmniej na początku, później już nie wiem, ponieważ oglądałem tylko kawałek meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego, ale w tej chwili jakość kanału Polsat Sport Extra jest tragiczna. Właśnie leci retransmisja meczu Liverpool - West Ham United i przy szybszych akcjach piłkarze to kolorowe plamy. Przyznam, że czegoś takiego to jeszcze nie widziałem. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał,że Diamentowa Liga poszła do polsatu bo musi być pokazywana FTA. Otóż pierwszy miting który odbędzie się w Dausze 14 maja będzie pokazany tylko w PSE. Nie ma tej pozycji w programie ani polsatu otwartego ani Tv4. Czyli widocznie przebili kasą C+, albo to c+ zrezygnował z tych w sumie jakby nie patrzeć prestiżowych praw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może choć trochę nawiążą do lepszych czasów. Oferta PS dzięki Diamont League i Handball CL będzie znacznie lepsza. Do tego dojdzie tenis z Warszawy. Szkoda tylko, że nie potrafią (albo nie chcą) sensownie rozwiązać sprawy z meczami piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc to już pewne. Diamentowa liga tylko w Polsacie Sport. Nie będzie więc relacji w Polsacie głównym bądź Tv 4 z tych mitingów. Oczywiście na hot bird. Bo na astrze będą na Sport1
Nie mogą wszystkiego pokazywać w otwartym kanale, a im więcej mają wartościowych praw "na wyłączność", tym ich kanały sportowe są lepsze. a co za tym idzie, oferta CP jest bardziej atrakcyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby najwazniejsze rzeczy pokazywali to ludzie mieli by zero motywacji by kupić dekoder

Zgadzam sie i tak sporo transmisji pokazuja na antenie glownego polsatu i TV4 co prawda wypadly kanaly sportowe polsatu z kablowek ale dzieki tym transmisjom na otwartych antenach kibice duzo nie stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I co to ma być? 'Premiery' niech sobie wsadzą w... Jak będzie F1 Live - pogadamy inaczej. Wtedy będzie co chwalić. Z tymi Red-Bull X Fighters to zaszaleli - to samo mam w HD (prawdziwym, a nie jakimś pseudo z bitrate jak kanał SD) na Servusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...