Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dramat, tragedia, ten Marcin Lepa, którego zachwalałem grzmi niczym Milko. Jeśli on tego nie robi na złość, to upadek Calcio w Polsatach sportowych.

I pomyśleć że kiedyś tam leciało kilka meczów Serie A, gdyby teraz się tam przenieśli to rezygnuję z oglądania.

 

Panie Romanie, skończ z tym ''yyyy''. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coraz większą mizerię sportowych kanałów Polsatu widać w danych.

 

Wszyscy 4+

                          2015  SHR %      2016 SHR %     Dynamika %

Polsat Sport            0,64%               0,56%               -12,50%

 

Polsat Sport News   0,52%              0,42%                -19,23%

(Super Polsat od

2 stycznia 2016 ) 

 

Polsat Sport Extra   0,13%               0,11%                -15,38%


 

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepa mnie też wczoraj strasznie rozczarował.. A nieudolność przy wymawianiu nazwiska Deulofeu przeszla wszystko! Kolton nawet nie podjął sie próby nazwania Deulofeu po nazwisku haha.

"Dulof" czy inny bełkot Lepy to jakas farsa.

 

W Polsacie to tylko jak ktoś wyżej wspomniał, jedynie Borek i Włodarczyk do piłki juz zostali... Mieli Majaka, nie wykorzystywali, mieli Kleitza to oddali a zostały miernoty jak Kowalski czy Przybysz haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie niczym w jakimś zakładzie mięsnym. Ważny jest staż  :wink: niekoniecznie umiejętności. Jak są cięcia to wylatują nowi, a starzy zostają. Pracownik to pracownik. Co za różnica czy Nowak, Kowalski czy Wiśniewski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tu się interesuje e-sportem, ale Polsat Sport wykupił prawa do transmisji Turnieju rangi Major w CS'a. I moje pytanie jest takie, czy wie ktoś, czemu nie mogą puszczać meczy na żywo, tylko robią jedynie retransmisje o 23? Ktoś mi mówił, ze to może być związane z tym, że to przez krew i strzelanie, która tam występuje często, ale wątpię, żeby chodziło o takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSE leci, a na PSN Juventus-Milan. :D

Pochwalę Polsat za wczorajszo-dzisiejszą relację z CSa, fajnie było Virtusów live obejrzeć w TV, do końca było też studio. :D Szkoda że tylko po 23, ale piątek to można było zerknąć dłużej i dobrze się złożyło właściwie, że zaczęli dopiero po północy nasi grać bo było na żywo. :D #GoGoVP!

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSE leci, a na PSN Juventus-Milan. :D

Na programie TV na stronie polsatsport.pl nadal widać ,że oba kanały pokazują mecz Napoli z Fiorentiną  :lol2:. Jednak jak pokazują inne spotkania to dobrze. 

Co do e-sportu to ja byłbym za transmisjami z FIFY czy innych gier sportowych, ale nie jakieś strzelanek czy LOL-a. Jednak wyniki oglądalności są niestety dobre.

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie MotoGP, to teraz z Polsatu Sport News HD zrobili sobie miejsce do zawalania ramówki e-sportem.

Podobnie już było chyba w 2015, wtedy potrafili tym zająć 8 godzin ramówki.

 

A dają zawody akurat z tych gier, bo te są najbardziej popularne. Obecnie chyba nawet nie ma jakiegoś większego turnieju gry w FIFĘ, to nie te czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzcie szczerze: W czym wam przeszkadza to, że PSN o godz 23, kiedy nic innego nie leci pokazuje E-sport, coś co rozwija się w niesamowitym tempie. Wczoraj przez chwile z ciekawości obejrzałem i kurde szok. Pula nagród 1 min dolarów, zwycięska grupa 500 tys dolarów. To już nie są zawody dla "gimbazy" to biznes. Trzeba mieć umiejętności wytrenowanie. Nie jest to może coś co mnie rajcuje, ale rajcuje młodych i oni to oglądają, to dla nich są te transmisje. Skoro Polsat ponowił prawa to widocznie musiało oglądać sporo widzów. Dopóki te transmisje nie kolidują zbytnio z innym dyscyplinami to mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzcie szczerze: W czym wam przeszkadza to, że PSN o godz 23, kiedy nic innego nie leci pokazuje E-sport, coś co rozwija się w niesamowitym tempie. Wczoraj przez chwile z ciekawości obejrzałem i kurde szok. Pula nagród 1 min dolarów, zwycięska grupa 500 tys dolarów. To już nie są zawody dla "gimbazy" to biznes. Trzeba mieć umiejętności wytrenowanie. Nie jest to może coś co mnie rajcuje, ale rajcuje młodych i oni to oglądają, to dla nich są te transmisje. Skoro Polsat ponowił prawa to widocznie musiało oglądać sporo widzów. Dopóki te transmisje nie kolidują zbytnio z innym dyscyplinami to mi to nie przeszkadza.

 

Polsat mógłby emitować np. NHL(kto bronił im kupić wcześniej), NFL czy np. piłkę południowoamerykańską( chyba obecnie nikt nie pokazuje Copa Libertadores czy Copa Sudamericana) w tym czasie zamiast coś czego sportem nazwać nie można (idąc tym tokiem rozumowania teraz większość ludzi to sportowcy) . Zresztą jak będą transmitować zawody w Polsce to zawalą tym pół ramówki day-time.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @wislok akurat nic innego nie mają. Oczywiście pytasz kto im bronił kupić, ale są też inne stacje, które to kupiły po znajowmości ( NFL) czy które nie bardzo teraz liczą się z kasą i biorą jak leci ( TVP i NHL), Copa libertadores masz na Sportklub, a podejrzewam, że te nocne transmisje oglądałoby niewielu.

E-sport jak sama nazwa wskazuje to też sport. Tylko nie w tym tradycyjnym znaczeniu. Kto wie co będzie za kilka-kikanaście lat. Może to będą wiodące transmisje, Jakies igrzyska itp. Tego nie jesteś w stanie przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie to nazywają jak chcą. Dla mnie sport to sport ,a nie jakieś e.. Kto Ci powiedział,że TVP nie liczy się z kasą?? Taki kolejny mit, ten kto przejął teraz prawa zależało mu na ekspansji i wypromowaniu NHL, więc prawa nie były tak drogie jak tutaj cały czas się mówi. Czytałem o tym na branżowym portalu o NHL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok owszem cena spadła nie da się ukryć, ale uwierz mi za poprzednich władz TVP nikt by tego nie kupił, IMG ma bardzo dobre kontakty z Polsatem, wiele praw od nich ląduje właśnie tu. Ale TVP było bardzo zdeterminowane by je nabyć. Polsat widocznie nie chciał płacić aż takiej kasy. Ale powody mogły być też inne.

Zobaczymy co ten rok przyniesie, nie można wykluczyć, że oferta Polsatu powiększy się o jakieś nowe prawa. Ale myślę, że dopiero w przyszłym roku, w którym odbędzie się wiele przetargów pokaże jak wygląda teraz polski rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...