Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według warunków, które wczoraj przyjąłem, dostałem opcję Comfort+ za 22,50. Po 24 miesiącach - w czasie nieoznaczonym - cena może wzrosnąć do 26,50. Jest to wyraźnie ujęte w tabelce. Są tylko trzy gwiazdki, ale dotyczą zgód marketingowych (jeśli ich się nie wyrazi, wtedy + 5zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyraźnie, w jakiej tabelce?

Ważne jest to co klient podpisuje lub słownie i elektronicznie potwierdza w aneksie.

To doraźne "wyraźnie" jutro moze zniknąć. I klient nic nie moze

 To nie jest część umowy. A jeśli inflacja będzie wysoka? Myślicie, że ITI szykuje sobie sznur?

Ja jestem za bo mi nic nie wzrasta i chętnie pobawię się przez kolejne lata za 14,90.

Edytowane przez qmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tabelce "Warunki Promocji: Comfort+ 22,50 zł 24 m i 26,50 zł/m dla Abonentów"

 

Przekształcenie Umowy: umowa po okresie oznaczonym, w przypadku braku odmiennej decyzji Abonenta, przekształca się, zgodnie z Regulaminem, automatycznie w umowę na okres nieoznaczony (szczegóły w tabeli promocyjnej).

 

A wszystko to obwarowane zapisami umowy i regulaminem świadczenia usług.

 

Oczywiście, że wszystko można zmienić, natomiast wiąże się to ze zmianą warunków umowy / regulaminu / cennika, których bym nie akceptował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nie ma co przedłużać umowy dalej bo u mnie wyszło że 9zł drożej od kwietnia 2018 a pewnie nie dostanę tego co mam za 109zł

Mnie wychodzi 15 zł drożej niż mam.Jednak jak przedluże telefonicznie lub przez punkt nc+ pozostaje po staremu tylko człek jest uwiązany o dalsze 24 m-ce.I dodatkowo nie chcą znieść opłaty 5 zł za WifiPremium.Umowa do kwietnia 2018.Więc bez wypowiedzenia się nie obędzie.Chcę choć zniwelować opłatę za dek do zera i HBO GO (przynajmniej na kilka m-cy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś nie płacił za wynajem to dostanie na wymianę wifi Premiumbox+ za darmo tzn bez opłaty wynajmu  , pytam się z ciekawości ???

 

mi zaproponowali przy przydłużeniu pakietu Superpremium wymianę turboboxa na wifi premiumboxa bez kosztów aktywacji i najmu miesięcznego. Nigdy nie płaciłem najmu za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa ale bardzo długo się ładuje :)

 

Najpierw pokazało mi :

 

Wystąpił wewnętrzny błąd serwera.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół NC+
 
A jak nacisnąłem na logo moje nc+ na górze  to mnie zalogowało
Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W iCA mam wszystko uregulowane.Na meila dostałem do zapłaty 0 zł.Pytam dlaczego?Dostanę rachunek za Styczeń w Lutym ta platforma sięga dna.W styczniu nie potrafią wysłąć odpowiedniego rachunku i nawet jak mają to zgłoszone naprawią to w kolejnym miesiącu. Dostałem informacje że moge zapłacić w Styczniu ale zadałem pytanie jak w ICA mam uregulowane a na meila mam do zapłaty 0 zł.Żenada dla zabawy złożyłem reklamacje bo jestem ciekawy jakie bzdury wymyślą by sie wytłumaczyć.Obstawiam błąd systemu to już przerabiałem wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...