Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjne wzmocnienie Realu, a niektórzy nie wierzyli w Pereza. Jedno trzeba mu przyznać- ma głowę do interesów. Jestem pewien, że przynajmniej jeszcze jeden hitowy transfer przeprowadzi- ja stawiam na Pogbę, choć pewnie bardziej prawdopodobny jest Eriksen. A w Barcelonie Valverde pracuje nad wzmocnieniem ekipy, czyli pracuje nad sprowadzeniem Williana, Parejo, Filipe Luisa i Rodrigo z Valencii. W końcu Ernesto lubi stawiać na młodzież. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendy kolejnym wzmocnieniem Realu. Wspaniałe transfery robi Perez. Ależ to będzie maszynka do wygrywania.

 

Dyrektor Atletico ogłosił że Griezmann zostanie piłkarzem Barcelony i wie to już od marca. Na szczęście przy Valverde i tak Coutinho i Suarez będą grać, a Griezmann na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Mendy robi najmniejsze wrażenie. Hazard to genialny ruch, Jović i Militao raczej będą zmiennikami, podobnie Francuz. Ciekawe czy uda im się kupić Pogbę, bo druga linia wymaga odświeżenia. Jeśli do Barcy trafi Griezmann, to na pewno nie będzie siedział na ławie. Nadal żałuję, że nie zwolnili Valverde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby nie rzut karny Messi miałby okrągłe zero bramek na Copa America. Był to już dziewiąty turniej seniorski drużyn narodowych w karierze Messiego i wciąż zerowy dorobek pucharowy. Za rok jubileusz. Będzie ultra beka jeśli na turnieju w Argentynie i Kolumbii też nic nie podniesie. Niech on już lepiej kończy po raz trzeci karierę w reprezentacji i tym razem już nie wraca. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens rozgrywania takich turniejów dobitnie pokazują ogólne liczby całej CA czy też PNA gdzie tempo jest ślamazarne i często grają od niechcenia. Fakt, Messiemu w reprze nie idzie choć bądź co bądź vicemistrzem świata jest. Ten turniej wybitnie mu nie wyszedł. Sam to stwierdził. To tylko człowiek. Coraz starszy człowiek i tego nie oszukasz. Też trzeba zauważyć że porównując taka ekipę Brazylii gdzie praktycznie na każdej pozycji gra zawodnik z topowego zespołu europejskiego a na ławce dodatkowo kilku wartościowych zmienników z kadrą Argentyny gdzie obrońcy często plączą się o własne nogi to dochodzimy do konkluzji że słaba jest to generacja piłkarska w Argentynie. Zaraz wybrzmia głosy hejterow Messiego, że przecież to Messi. On ma ciągnąć drużynę. Ale tak naprawdę on nie jest typem lidera, a opisywanie przez dziennikarzy jakoby Messi wybierał skład itp to wierutna bzdura. Tekst hejterow: drużyna przegrywa-wina Messiego. Drużyna wygrywa dzięki Messiemu- to gra zespołowa i nie tylko Messi to sprawił. Co by jednak nie mówić żyjemy w czasach gdzie od minimum 15 lat, rok w rok obserwujemy rywalizację Ronaldo z Messim i według mnie nawet Co hejterzy powinni trochę refleksji poddać co będzie za 3-4 lata kiedy ta dwójka odejdzie? Ani Mbbape ani Nejmar nie gwarantują że będziemy przeżywać taka rywalizację. Szanuj rywala swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden akt desperacji to to wygląda w Hiszpanii. To zawodnik wykupuje swój kontrakt a nie klub przelewa pieniądze bezpośrednio za transfer, choć wiadomo, że jego przyszły pracodawca daje mu na to pieniądze.  Rodri odchodząc do City zrobił to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bzdura, każdy klub wcześniej dogaduje się z piłkarzem- tak było z Lewym i Bayernem czy Liverpoolem i Van Dijkiem. Zresztą Atleti też ma swoje za uszami podczas transferów Vitolo czy Rodriego.

Ciekawy jestem Twojego zdania jak Valverde ustawi Griezmanna. Jak jeszcze trafi tam Neymar, to już w ogóle będzie kłopot bogactwa. Mimo że uwielbiam Suareza, to jego statystyki z LM są przerażająco słabe. Dwa ostatnie sezony to dwa jego gole. Zestarzał się Luis okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu jakby mowa o 2 rzeczach: o prawie i o tym, że nikt tego prawa nie przestrzega. To jest coś czego nie da się udowodnić a też PR pozwoli Atletico lepiej z tego wyjść, taka wojenka.

 

A co do drugiej kwestii to wydaje mi się, że po prostu LM zostanie trochę wycofany do tyłu i pytanie czy będzie to 4-3-1-2 czy 4-2-1-3, do tego 2 wariantu to jeszcze Neymar by się przydał  De Jong, Busqets - Messi- Griezmann, Suarez,Neymar to by była piekielna siła rażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mad85 napisał:

Bo tu jakby mowa o 2 rzeczach: o prawie i o tym, że nikt tego prawa nie przestrzega. To jest coś czego nie da się udowodnić a też PR pozwoli Atletico lepiej z tego wyjść, taka wojenka.

 

A co do drugiej kwestii to wydaje mi się, że po prostu LM zostanie trochę wycofany do tyłu i pytanie czy będzie to 4-3-1-2 czy 4-2-1-3, do tego 2 wariantu to jeszcze Neymar by się przydał  De Jong, Busqets - Messi- Griezmann, Suarez,Neymar to by była piekielna siła rażenia.

Myślisz, że Valverde zdecyduje się na taki ofensywny wariant? Ja bym mimo wszystko postawił bardziej na Arthura- jest bardziej mobilny niż Busi. Ciekawe też czy zostawią Dembele, ja bym go nie sprzedawał. Co innego Coutinho, on powinien odejść w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Brazylijczyku ale masz racje on będzie powoli zajmował miejsce Busqetsa na stale więc  w tej dwójce defensywnych pomocników będą ogromne rotacje w zależności od meczu.

 

Wydaje mi się, że sytuacja Dembele to może od Neymara zależeć, jeśli się uda to raczej miejsca dla niego nie będzie. Ten Dembele nie do końca pasuje do tej Barcelony. 

 

@the cable guy wiadomo, ze to takie PR [beep]olo bo nic nie udowodnią nikomu ale dzięki temu to Griezmann dla kibiców będzie wrogiem a nie władze Atletico. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...