Jump to content
CR7Ronaldo

LaLiga Santander

Recommended Posts

Posted (edited)

To ma do rzeczy, że musisz mieć nawet Mango TV, bo nie wiadomo kiedy tam wrzucą jakiś mecz gdy im zabraknie anten. :D

Czasami dublują mecze w nSport i Canal+ Now, ale dzisiaj leci tam BVB.

Edited by ezequiel93

Guest kingofsouth
12 minut temu, the cable guy napisał:

@ezequiel93 co to w ogóle za pytanie? Mam NC+ i Cyfrowy Polsat. Nie wiem co to ma do rzeczy, że wrzucają mecz Barcelony do Nsportu+.

Mecz również leci na Canal+ , ale ........ na Canal+4K. 

Typowa praktyka ncplus'a. Kup dekoder 4k, albo oglądaj mecz w sd. :D Możemy mieć jedynie nadzieje, że to się zmieni od wtorku jak zmienią szyld. :D

Posted (edited)

@kingofsouth

Ty to masz wypas, zazdroszczę. Do tej pory żałuję, że zrezygnowałem z nc+- wierząc w zapewnienia @SatExpert ,że na milion procent LM nie będzie w tej platformie. A tu jest i C+ 4k i PSP. A w Vectrze lipa.

@ezequiel93

Jakość może nie jest rewelacyjna, ale jednak nie SD.

Edited by Arkon

Chodzi mi o fakt, że jakość Canal+ Sport HD się pogorszyła od kiedy wprowadzili kanał 4K, wielokrotnie o tym wspominałem... :)

• Upvote 1

Tu masz rację. Szkoda też, że C+4K nie ma nigdzie indziej, nawet w Orange, które niby blisko współpracuje z nc+. Wracając do tematu- Barca bez Rakiety jakaś bezpłciowa. :)

Marcelino Garcia Toral został zwolniony z Valenci . Smród trwa dalej. Alex Sivestre kibic Valenci raczej nie jest zadowolony  

Sergio Ramos któremu kończy się kontrakt za 15 miesięcy nie jest zainteresowany przedłużeniem . A Perez nie jest zainteresowany podwyżkami. Swoją droga bez Ramosa nie było by la Decimy w 2014 .

Ivan Rakitic opuści Barcelone zimą. Można się spodziewać że obecnie będzie rezerwowym.

Najgorszy sędzia w Hiszpanii  czyli Mateusz Lahoz po 5 latach przyznał się do błędu w meczu ostatniej kolejki ligowej w którym nieprawidłowo nie uznał gola Messiego dzięki czemu Barca wygrała mi mistrza 13-14.

Są też inne kwasy  korupcyjne dotyczące takich piłkarzy jak Gabi    były bramkarz Atletico itd itd    chodzi o sprzedanie meczu z 2011 r. Gabi był wtedy zawodnikiem Saragossy.