Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie śmieszy wiara w to że nowy manager coś zmieni...odszedł najlepszy ich piłkarz,jeden z najlepszych na świecie.Tu nawet Pep w duecie z Fergusonem nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie "Piłka z góry' co zresztą bardzo fajnie się ogląda w C+Sport 2 i zgadzam się z nimi że ludzie tam boją się wejść w buty Ronaldo.Zobaczymy co dalej władze zrobią ale sprzedaż Bale jeśli nie zejdą z ceny a mówi się o ponad 120 milionach euro nie będzie łatwe.Z drugiej strony czy będą w stanie kupić kogoś z PSG ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że kupią Hazarda i powiedzmy Icardiego. Tam nie ma kto strzelać bramek. Vinicius robi dużo wiatru, ale to nie on powinien ciągnąć ten wózek. Sprzedać gościa gwarantującego 40-50 goli w sezonie i zastąpić go młokosem. Nic dziwnego, że kibice gwiżdżą na Pereza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kupno Hazarda to nie kupno bochenka chleba zwłaszcza jak Chelsea go nie jest w stanie zastąpić przez kolejne 12 miesięcy.Chelsea ma pieniądze więc sprzedawać nie musi i pewnie nie sprzeda a sam Hazard jakoś nie naciska.Świat jak już pisałem się zmienił i kluby hiszpańskie już nie mogą przylecieć do UK i kupić kogo chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Arkon napisał:

Oczywiście, że wzmocnienia są koniecznością i sprzedaż Bale'a. Mnie zastanawia co się stało z formą Kroosa i Marcelo.

Wiek, wypalenie i tylko zmiana środowiska może pomóc. Doszli do swojego maxa tyle. Marcelo to zresztą nigdy nie umiał bronić, Real miał większą moc w ofensywie to nikt zbytnio nie zwracał na jego błędy, dziś to jest znacznie bardziej widoczne a to tego nie daje tyle w ofensywie co dawał bo nie ma kto tam goli strzelać. 

 

W Realu to by się taka mała rewolucja przydała bo kilku zawodników tam ewidentnie dusi się w szatni zbyt długi czas w tym samym sosie. 

Edytowane przez mad85
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wieku, to spójrz na najstarszego z nich Modricia. Obok Viniciusa ich najlepszego gracza. Solari to nie trener na klub kalibru Realu. Wydaje mi się, że z taką kadrą lepszy trener osiągnąłby dużo więcej. Przecież tam słabiej grają też Varane czy odsunięty od składu Isco. Co się też stało z Asensio albo Ceballosem? Ogólnie słabo to wygląda. Najśmieszniejsze będzie to jak znowu daleko zajdą w LM. To by oznaczało, że tylko na najważniejsze mecze potrafią się zmobilizować, ale przebudowa jest koniecznością, oczywiście pod wodzą innego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale wątpliwości wobec tego trenera też mam ogromne. Na pewno byłby to dobry wybór dla młodych graczy typu Vinicius, Asensio czy Reguillon, ale czy poradziłby sobie w szatni z Ramosem, Modriciem czy Benzemą. Nie wiem, ale na pewno to lepszy wybór niż wypalony Jose.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochettino to najlepszy wybór, proszę nie piszcie Mourinho bo ten człowiek jest skończony. 

8 godzin temu, mad85 napisał:

Wiek, wypalenie i tylko zmiana środowiska może pomóc. Doszli do swojego maxa tyle. Marcelo to zresztą nigdy nie umiał bronić, Real miał większą moc w ofensywie to nikt zbytnio nie zwracał na jego błędy, dziś to jest znacznie bardziej widoczne a to tego nie daje tyle w ofensywie co dawał bo nie ma kto tam goli strzelać. 

 

W Realu to by się taka mała rewolucja przydała bo kilku zawodników tam ewidentnie dusi się w szatni zbyt długi czas w tym samym sosie. 

Tu masz 100% racji kadra już rok temu potrzebowała przewietrzenia, ale Perez postanowił sobie że kupujemy albo Neymar czy Mbappe albo nikogo i tak to teraz wygląda. 

 

8 godzin temu, Arkon napisał:

Wystarczy, że kupią Hazarda i powiedzmy Icardiego. Tam nie ma kto strzelać bramek. Vinicius robi dużo wiatru, ale to nie on powinien ciągnąć ten wózek. Sprzedać gościa gwarantującego 40-50 goli w sezonie i zastąpić go młokosem. Nic dziwnego, że kibice gwiżdżą na Pereza.

Osobiście wolałbym Jovicia, młody to napastnik oczywiście Mauro Icardi to równie świetny wybór ale przede wszystkim trzeba sprzedać Bale i jakby się dało to Benzeme ale ten drugi to raczej do końca kariery zostanie (2 lata kontraktu zostało) Teraz popatrz jeśli musisz opierać grę na 18 letnim młodym zawodniku który dopiero przyszedł z Brazylii to coś tutaj jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 porażka w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. 

Bilans w El Clasico? 4 mecze / 3 porażki / 1 remis / 10 goli straconych / 2 gole strzelone

Real Madryt ma w tym sezonie twarz i uśmiech Viniciusa:

 

Obrazek

 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2019 o 12:49, Arkon napisał:

Nie wierzę w to, że Chelsea zrezygnuje lekką ręką ze 100 mln, podczas gdy Hazard będzie mógł odejść za rok za darmo. Perez też musi udobruchać socios Realu i kupno jakichś cracków jest pewne.

 

Sarri twierdzi że Eden nie jest liderem. Czyli co kupią sobie takiego Edena za XXX euro i będą oglądać jego rajdy i strzeli może 10 goli. Drybling ma na poziomie Neymara.Nie gorszy od Messiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc z perspektywy czasu, to kupno Lewandowskiego wcale nie było takim złym pomysłem. Na ten moment wzmocnieniem Realu byłby np. Firmino albo Kane. Anglik nie za bardzo się pali do przenosin na Bernabeu.

Niewielu teraz jest klasowych napastników, których mógłby pozyskać Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, the cable guy napisał:

Tak patrząc z perspektywy czasu, to kupno Lewandowskiego wcale nie było takim złym pomysłem. Na ten moment wzmocnieniem Realu byłby np. Firmino albo Kane. Anglik nie za bardzo się pali do przenosin na Bernabeu.

Niewielu teraz jest klasowych napastników, których mógłby pozyskać Real.

Z Kanem jest taki problem że zaczął się co chwilę łamać a Tottenham chce za niego 250 mln, mimo że świetnym napastnikiem to spora przesada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane ma długi kontrakt, więc Levy może za niego zażądać ogromnych pieniędzy. Ciekawe czy rzeczywiście Barca i Real interesują się Luką Joviciem objawieniem Bundesligi? Według wielu może to być idealny następca Suareza. Jak już pisałem ja w Realu widziałbym Hazarda i Icardiego, ale tego co zrobi Perez ciężko przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...