Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rynek normalny nie jest, kiedyś  to oczywiście nie wydawało się normalne ale dziś to inna bajka.  A dwa Bale on mógłby pójść w drugim kierunku a Bayern od jakiegoś czasu chciałby go u siebie a tam miałby pewny płac na skrzydłach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Arkon napisał:

Wiecznie kontuzjowany Bale za Lewego!? Hoeness może jest stary, ale nie głupi. :)

Oni chcą Bale a wiesz jak to z kontuzjami jest, to czasem kwestia miejsca i treningu. Od jakiego czasu robią podchodu, a Werner w Bayernie wiele może zmienić.  Czasem też nie chodzi o kasę a o jakąś umowę, tak ja w przypadku CR a poniektórzy twierdzą, że Lewy ma deal z Hoenessem dlatego teraz siedzi cicho. No będzie ciekawe lato na pewno bo zarówno Bayern jak i Real muszą być aktywni na rynku transferowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o jakichkolwiek plotkach łączących Bayern z Balem. W kontekście Bawarczyków spekuluje się o Hudsonie- Odoi, Wernerze, Lucasie z Atletico czy Pepe z Lille. Co do Realu nikt chyba nie wie, w którym kierunku pójdą. Niby ostawiony od składu jest Isco, ale czy odejdzie? Dziś nie ma go nawet na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Atletico odchodzi  Filipe Luis    Godin i  Hernandez. Nie znam piłkarzy których można zastąpić takie ikony.  Barcelona ma już Todibo którzy nie koniecznie będzie wypożyczany na kolejny sezon .   Madryt ma Varana.   Debry Madrytu nie będą wyrównane w przyszłym sezonie. Bayern będzie mieć w przyszłym sezonie solidniejszą obrone. Jednak ich atak  jest do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

Kane ma długi kontrakt, więc Levy może za niego zażądać ogromnych pieniędzy. Ciekawe czy rzeczywiście Barca i Real interesują się Luką Joviciem objawieniem Bundesligi? Według wielu może to być idealny następca Suareza. Jak już pisałem ja w Realu widziałbym Hazarda i Icardiego, ale tego co zrobi Perez ciężko przewidzieć.

Jest zainteresowanie obu klubów Joviciem, sam piłkarz podobno powiedział że woli przejść do Realu ale ile w tym prawdy? Nie wiem. 

6 godzin temu, mad85 napisał:

Oni chcą Bale a wiesz jak to z kontuzjami jest, to czasem kwestia miejsca i treningu. Od jakiego czasu robią podchodu, a Werner w Bayernie wiele może zmienić.  Czasem też nie chodzi o kasę a o jakąś umowę, tak ja w przypadku CR a poniektórzy twierdzą, że Lewy ma deal z Hoenessem dlatego teraz siedzi cicho. No będzie ciekawe lato na pewno bo zarówno Bayern jak i Real muszą być aktywni na rynku transferowym.

Teoria wzięta z [beep], Real nie bierze 31 letniego Lewandowskiego bo ten już kilka razy miał okazję grać w Realu ale z niej nie skorzystał, to samo już widzę jak Bayern chce Bale który gra jak piłkarz z ekstraklasy, bajki bajeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bale ma gigantyczne zarobki i nikt nie chce przejmować jego kontraktu.  Przy obecnej formie i to jak odłaczył się od klubu.

Gareth Bale 29 £350,000 4 Years (2022)
23 godziny temu, kamilos951 napisał:

Filipe Luis powinien przyjść do Barcy jako zmiennik Alby. Będzie dostępny za darmo, ligę zna, więc akurat na sezon/dwa. Później już Barcelona będzie musiała szukać kogoś młodszego, kto zastąpi Albę.

Jedynie co wiem to to że  wyżej stawia Messiego od Neymara i skrytykował  Modrica w sprawie złotej piłki.  Niby zmiennik Alby ale czy ogarnął by ich specyficzny styl  no i ta jego agresja Cholismo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gazetawroclawska.pl/sergio-ramos-do-florentino-pereza-splacisz-mnie-i-odchodze-ostra-wymiana-zdan-pomiedzy-kapitanem-a-prezydentem-realu-madryt/ar/13946648

 

 

Raula  wysadził  tylnymi  drzwiami  żadnego pożegnania. Ikera  to w ogóle cześć czapka.  Smród bez 2 zdań.   Widać co się liczy dla Pereza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla Realu to akurat Mourinho byłby dobry, i nie ważne czy miałby wyniki i ile by pracował. On ma jedną zaletę, nie interesują go żadne legendy, kto ile kosztował itd. A Real potrzebuje czystki i jakoś nie wydaje mi się aby ZZ był w stanie wywalić Ramosa itd  . Nikt lepiej podwalin pod nowego trenera nie zrobiłby tak jak on. 

 

ZZ tym powrotem może wiele przegrać, bo jego Real też jakoś specjalnie dobrze nie grał, wygrał tą LM 3x i to generalnie zmieniło wszystkie oceny na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...