Jump to content
CR7Ronaldo

LaLiga Santander

Recommended Posts

@asiafan Oglądałem ten mecz i brak Ben Yeddera ani Sarabii nie był problemem. Trener Sevilli został rozczytany, a nie chce zmieniać swojego stylu gry ani taktyki obronnej. Środek pola nie funkcjonuje jak powinien i obrona ma dziury jak szwajcarski ser. To wygląda teraz tak jak u Nawałki przy próbach gry na trójkę z tyłu. 6-1 z Barceloną w Copa del Rey nie było przypadkiem. 

Barcelona nareszcie się przebudziła z marazmu i zagrała w miarę dobry mecz. Szczególnie w drugiej połowie.

• Like 1

Emocje w walce o mistrzostwo już tylko w Niemczech i Anglii. 

Ależ mecz w Madrycie. Real grał w piłkę, stwarzał okazje, ale je koncertowo marnował. I mamy El Pistolero Show, 3:0 dla Barcy po 70 minutach gry. :)

Ciężko się Barcę ogląda w tym sezonie, ale nie mam nic przeciwko temu, żeby w każdym meczu byli tak skuteczni. :) Dziś dyskretny występ Leo, to piłkę wzięli Dembele i Suarez.

17 minut temu, ezequiel93 napisał:

Ależ mecz w Madrycie. Real grał w piłkę, stwarzał okazje, ale je koncertowo marnował. I mamy El Pistolero Show, 3:0 dla Barcy po 70 minutach gry. :)

Bez przesady z tymi okazjami. :D Barca też grała w piłkę. W pierwszej połowie Real nieskuteczny bo mogli coś strzelić, ale mają nadal juniora, który na dużą piłkę jeszcze gotowy nie jest. Żadnej kanonady na bramkę ter Stegena nie było żeby pisać o koncertowym marnowaniu szans. Wygrał zespół lepszy.

Bardzo przyjemnie się patrzy na kolejne zwycięstwo Barcelony na Bernabeu. 😎

• Upvote 1

Meczyk był świetny. Co prawda obstawiałem 4:0 dla Barcy,ale dobrze jak mają i taki wynik.

Ciekawi mnie przyszły sobotni mecz,jak będzie rozegrany. 

Real jak w sobotę przegra to ma już definitywnie po lidze i tylko Atletico, będzie się liczyło w walce z Barcą. Jednak to Real będzie miał we wtorek ważny mecz z Ajaxem i wcale się nie zdziwię, jak Solari zrobi jakieś rotacje (np. wstawiając słabego Marcelo).

Ja tam liczę na to, że Barcelona wygra jeszcze wyżej niż dzisiaj.

• Upvote 1

Real już przed sezonem przegrał sobie ten sezon, gdyby Vinicus był tak samo skuteczny jeśli chodzi o strzał jak przy dryblingu i pokladaniu rywali to mogło być inaczej, cóż bywa, idziemy dalej. 

Real w sobotę zapewne wygra w kontrowersyjnych okolicznościach. VAR to przecież w Hiszpanii wydmuszka. Wczoraj powinien być karny i dla Realu i tym bardziej dla Barcy. Bo sytuacja Realu średnio pewna (zawodnik Realu nie miał szans już opanować piłki), ale już nadepnięcie Ramosa w polu karnym ewidentne.

Vinicius mógłby być przyszłością Realu, ale z doświadczenia wiem, że najprawdopodobniej przepadnie i za dwa sezony nikt może już o nim nie pamiętać. To może być taki Cristian Tello dla ekipy z Madrytu. Wielu młodych nagle traci szybkość i zwinność bez przyczyny, a to przecież najcenniejsze co posiada Junior.

W sobotę sędziuje Mallenco (na szczęście po tym sezonie kończy karierę), a na VAR będzie Lahoz, więc jakiś skandal sędziowski jest bardzo prawdopodobny z tą dwójką.

Czerwo dla Ramosa już powinno być. Łokieć z premedytacją w twarz Messiego. VAR? Parodia, wydmuszka, a nie VAR...

• Confused 2

Dostał kur[beep]el w dziób:)

• Haha 1

Dobry mecz Barcelony w defensywie i środku pola. Widać, że Valverde przeanalizował środowe spotkanie.

Dużo lepszy mecz Barcy, Real był dziś bezradny. Kolejne skandaliczne zachowanie Ramosa, dla mnie ewidentna czerwona kartka.  Mam nadzieję, że zostanie ukarany dyskwalifikacją. Świetny Rakieta i Pique. Oby ta forma potwierdziła się w LM.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Kolejne rozczarowujące El Classico . Barcelona potwierdziła to,że będzie mistrzem. Real może skupić się całkowicie na LM . 

Mecz nudny...Ramos po swojemu ale bądźmy szczerzy...te mecze nawet nie przypominają tych sprzed lat....

9 godzin temu, wislok napisał:

Kolejne rozczarowujące El Classico . Barcelona potwierdziła to,że będzie mistrzem. Real może skupić się całkowicie na LM . 

Nic nie wróży powodzenia w LM. Co z tego, że się na niej skupią, skoro ich gra wygląda słabiutko. Następny przeciwnik może ich wyrzucić z rozgrywek. Z resztą Ajaksu też jeszcze nie przeszli mimo dobrego wyniku na wyjeździe. 

Nie sądziłem, że ich trener dotrwa do walentynek, ale chyba rzeczywiście co by nie było, to zostanie do końca sezonu. Zupełnie nie widzę pomysłu w wykonaniu Solariego. Chyba, że jego planem jest podawanie piłki na Viniciusa i "jakoś to będzie", a przy stałych fragmentach szukanie Ramosa i "może wpadnie".

12 godzin temu, the cable guy napisał:

@umek typowa odpowiedź w stylu chała madryt :D. -12 się zbliża brrr...

Jeszcze kilka takich słabych meczów w LL w wykonaniu białych, to w Madrycie będzie zimniej niż w Suwałkach. :D

A kogo byście wiedzieli jako następcę Solariego? :)