Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W rozpisce można przeczytać:

[...]

W Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa są również dostępne oferty prezentowane na stronie internetowej operatora, ale należy się na nie wyraźnie powołać, chcąc z nich skorzystać. Nie biorą one udziału w programie smartDOM.

 

[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy pisząc wziąłem ofertę miałem na myśli ulotkę :) niczego nie podpisywałem.

 

Własnie problem w tym, że w  ofercie na stronie internetowej nie ma opcji Rodzinny HD+Cinemax+Eleven za 30 zł/miesiąc z 6 miesiącami gratis, to na co się mam niby powołać? Na tym forum uzyskałem informację, że opcja ta jest dostępna w punktach sprzedaży. A w punkcie sprzedaży jest opcja z 2 miesiącami gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Posprawdzałem i w APS-ach jest dostępna oferta na Rodzinny HD + Cinemax HD i Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD z 6 miesiącami gratis, umowa na 24 miesiące. W ulotkach może jej nie być, bo nie łączy się ta oferta ze smartDOM.

Jutro poprawię rozpiskę. Nie umieszczałem tych ofert w rozpisce, bo miały to być kopie ofert ze strony www CP, ale widać nie są.

 

EDYCJA:

Rozpiska poprawiona. Dopisałem oferty na Rodzinny HD + Cinemax HD i Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports z 6 miesiącami gratis oraz Premium Max Plus i Premium Max z 3 miesiącami gratis.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na stronie Polsatu nie było jasno określone które programy są dostępne promocyjnie z wyższego pakietu (chodzi o te dodatkowe kanały aktywne pół roku) w pakiecie Rodzinny HD + Cinemax HD wysłałem zapytanie do Polsatu i otrzymałem poniższą odpowiedź. Może się przyda do wykazu:

 

"Poniżej przesyłamy wykaz kanałów dostępnych w Okresie Promocyjnym. Poniższe dotyczy aktualnej Oferty dla Pakietu Rodzinnego HD + Cinemax HD w cenie 20 zł/mies.

Eurosport 1
AXN HD
Kino Polska HD
TNT
ID
FOX HD
TVP Seriale
TVN 24 HD
TVN24 BiS
National Geographic
Discovery Channel
Discovery Science
DTX
Travel Channel HD
TVN TURBO HD
Disney Channel HD
Disney Junior
Cartoon Network HD
TVN Style HD
TLC
Discovery Life HD
Nat Geo Wild HD
FOX HD
AXN HD
Nicktoons HD
Kino Polska Muzyka
wPolsce.pl
 Food Network
TVN 24
TVN TURBO
TVN Style
AXN
FOX"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym dziale Wykazy masz dokładnie tą samą listę kanałów, tylko z zaznaczeniem kanałów niegwarantowanych umową. Pora zakończyć OT. Od dyskusji o zawartości pakietów mamy w dziale Cyfrowy Polsat tematy o konkretnych pakietach z oferty operatora.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie było precyzyjne:

 

Gdzie znajdę listę 86 kanałów (bez kanałów promocyjnych) z tej najnowszej oferty Polsatu za 20zł ?

 

Dostałeś odpowiedź, gdzie masz szukać:

W dziale Wykazy. Link dosłownie kilka wpisów wyżej.

 

Widziałeś w wykazie coś, czego tam nie ma:

To w tym wykazie (co prawda nie jest to wykaz na stronie operatora), ale programy TVN Turbo HD i Polsat Sport HD są dostępne po okresie promocyjnym.

 

A Twoja "wklejka" z maila od CP nic nowego nie wniosła. Do tego zaraz się znajdą osoby, które pociągną OT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na stronie Polsatu nie było jasno określone które programy są dostępne promocyjnie z wyższego pakietu (chodzi o te dodatkowe kanały aktywne pół roku) w pakiecie Rodzinny HD + Cinemax HD wysłałem zapytanie do Polsatu i otrzymałem poniższą odpowiedź. Może się przyda do wykazu:

 

"Poniżej przesyłamy wykaz kanałów dostępnych w Okresie Promocyjnym. Poniższe dotyczy aktualnej Oferty dla Pakietu Rodzinnego HD + Cinemax HD w cenie 20 zł/mies.

 

Eurosport 1

AXN HD

Kino Polska HD

TNT

ID

FOX HD

TVP Seriale

TVN 24 HD

TVN24 BiS

National Geographic

Discovery Channel

Discovery Science

DTX

Travel Channel HD

TVN TURBO HD

Disney Channel HD

Disney Junior

Cartoon Network HD

TVN Style HD

TLC

Discovery Life HD

Nat Geo Wild HD

FOX HD

AXN HD

Nicktoons HD

Kino Polska Muzyka

wPolsce.pl

Food Network

TVN 24

TVN TURBO

TVN Style

AXN

FOX"

Kino Polska jest w HD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu, w połowie stycznia im mniejszy pakiet się wybrało, tym mniej miesięcy było gratis.

Rok temu od 1 lutego były we wszystkich pakietach dwa miesiące gratis.

W tym roku, w tym kontekście, nie jest tragicznie. ;)

Czyli wrócą do tego że jeszcze będzie 6 miesięcy za free za jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...