Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W CP pojawiły się nowe pakiety, w tym najtańszy za 29 zł/mc 20 zł/mc (6 m-cy gratis). 

 

http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

 

Przez 6 m-cy jest 114 kanałów, po 6 miesiącach mniej. Gdzie znajdę informację, które znikną? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć :( Które 28 kanałów jest w prezencie?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, za 20 zł, nie ten guzik mi się wcisnął i nie zauważyłem. Już poprawiłem. Zgadzam się, że jest to ściema, gdyż kompletnie nic nie informuje o tym, które kanały są bez dodatkowych opłat tylko przez 6 pierwszych miesięcy. Kiedyś było to zaznaczone. Te gwiazdki mówią coś zupełnie innego i nie mają nic wspólnego z tą promocją


Ktoś podpisze umowę będzie miał przez 6 miesięcy większy pakiet (więcej kanałów) a potem mniej bez tych dodatkowych. Trzeba czytać umowy i jakie kanały ma się gwarantowane przez całą umowę.

A gdzie jest ta umowa jak się składa zamówienie na stronie? Gdzie mam przeczytać umowę, przy kurierze w nocy na deszczu? To powinno być napisane jasno i wyraźnie podczas składania zamówienia.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny bajzel tam mają. Nie ma nigdzie odnośnika do tego pakietu Rodzinny HD. Szukasz w wyszukiwarce na stronie - brak wyników. Nawet w opisie nie ma jak się nazywa pakiet Ten link u góry wskazuje na 29,99zł i nie wiadomo czy jest aktualny teraz. W PDF-ie na dole przy składaniu jest cena 26,90zł. Dodatkowo cena za np. moduł CAM pisze 1zł a cena w cenniku (nie wiadomo czy jeszcze aktualnym 20,00 zł/m-c). TVN24 nie jest oznaczony gwiazdką a inne są. To zniknie za 6 miesięcy czy nie. Czym się różni kanał dostępny promocyjnie od kanały promocyjnego z wyższego pakietu? Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, po dokładnym wczytaniu się to dalej nie wiem co jest co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka oznacza to, co pisze przedmówca - to nie są kanały gwarantowane i zniknięcie któregoś nie jest podstawą do zrywania umowy. To nie ma kompletnie nic wspólnego z promocją z tymi 28 kanałami w prezencie na 6 miesięcy. Tych po prostu w ogóle nie zaznaczono, nie umieszczono nawet żadnego dokumentu (cennika, regulaminu), w którym te kanały byłyby jasno wymienione. 


A tu oficjalna informacja prasowa o nowej ofercie TV satelitarnej:

 

http://www.grupapolsat.pl/pl/archive/nowa-oferta-telewizyjna-w-cyfrowym-polsacie-nawet-przez-6-miesiecy-bez-oplat


Te 20 zł /mc to chyba to samo co było wcześniej za 29 zł/mc, tylko pomniejszone o kanały Eleven


Tak czy inaczej ten najtańszy pakiet to oferta o niebo lepsza, niż pakiet za 19,99 zł/mc w nc+ (Start+)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nadaje do UOKiK. Oni mają obowiązek o wszystkim poinformować. Tutaj mamy taką sytuację, że strona sugeruje coś zupełnie innego niż jest w rzeczywistości. 


Strona sugeruje, że jest 114 kanałów + 28 w prezencie przez 6 miesięcy. Poza tym po rozwinięciu listy kanałów już nawet takiej informacji nigdzie nie ma. Tylko widzimy listę kanałów bez zaznaczenia, które są w prezencie na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licząc tylko standardowe oferty z długą umową, to w APS-ach masz 9 opcji, na stronie tylko 4. I masz też informację, że oferty ze strony www również są dostępne w APS-ach.

Oferty dla klientów konkurencji są tylko podobne, ale nie tożsame z ofertami ze strony www.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...