Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliśmy. Jak to ci wytłumaczyć, aby nie zabrzmiało, to zbyt politycznie. Referendum będzie miało przełożenie na obecnie rządzących. I o tym wiedzą "wszyscy" - również w całej Polsce. Stąd takie a nie inne absorbowanie czasu antenowego. I nie tylko w TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są najgorszą TV na świecie ale moim zdaniem najlepszą stacją informacyjną w Polsce

 

jak dzisiaj obejrzysz TN24 to już na 100% będziesz pewny że najgorszą

i nie pomogą żadne paski u dołu i góry...brak obiektywizmu a to dla stacji info pogrzeb /tematy o referendum /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobał mi się dzisiejszy wieczór specjalny w TVN24. Dużo ciekawych komentarzy, analiz, widać że stacja się postarała. Jedyne, co mnie drażniło to zbyt częste pokazywanie zdjęć i ujęć z Warszawy, Stadionu Narodowego itp. Widać, że nieźle promowana była HGW w tym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj tak z marszu, bo dopiero, co wróciłem z miasta. Oglądam TVN24 widzę i czytam, że pożar, że dogaszają. Że tragedia, że ileś tam zastępów Straży Pożarnej. Jest nawet obraz na żywo z tego nieszczęścia. Że prawdopodobnie zginęli ludzie. Że są ranni itd. I jest nawet konferencja na żywo. Śledzę uważnie belkę i czytam pasek na niej. Trwa to z pół godziny a może więcej a ja dalej nic nie wiem. Dlaczego i z jakiego powodu jest ten pożar? Dlaczego? Zadaję sobie te pytania. - I dopiero Polsat News mnie uświadomił.Takie moje spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoka na 9 i szeroka na 26 metrów kolorowa tęcza stworzona jest z 16 tysięcy sztucznych kwiatów nawleczonych na stalową konstrukcję. Instalacja przygotowana została przez Julitę Wójcik dla Instytutu Adama Mickiewicza i wpisuje się w program wydarzeń kulturalnych towarzyszących polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Tęcza pojawiła się w Warszawie "na styku" kilku wydarzeń: Parady Równości, zbliżającego się Bożego Ciała oraz Euro 2012, z którymi mogła zostać intuicyjnie powiązana, jednak Julita Wójcik niejednokrotnie podkreślała w rozmowach i wywiadach, że "Tęcza" nigdy nie miała być zaangażowana społecznie czy politycznie. Autorka zakładała całkowite odcięcie od jakichkolwiek narzuconych znaczeń. Instalacja ma po prostu nieść pozytywne skojarzenia.

Tyle na ten temat pani Julita Wójcik.

 

TVN24 w dzisiejszym programie zaprosił gości i oczywiście odniósł się do jednego wydarzenia. Kto oglądał ten wie.

Tak sie zastanawiam, dlaczego nie zaproszono panią Julitę Wójcik? By nie usłyszeć tego, co powiedziała wcześniej: "Julita Wójcik niejednokrotnie podkreślała

w rozmowach i wywiadach, że "Tęcza" nigdy nie miała być zaangażowana społecznie czy politycznie. Autorka zakładała całkowite odcięcie od jakichkolwiek narzuconych znaczeń. Instalacja ma po prostu nieść pozytywne skojarzenia"

Zatem po co ta "zabawa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rozpatrywali tę tęczę pod względem takim, jakim autorka pierwotnie zakładała tworząc ją - to jest całkowite odcięcie od jakichkolwiek narzuconych znaczeń - to by było spoko. "Tęcza" nigdy nie miała być zaangażowana społecznie czy politycznie. Jednak tak, jak już wcześniej wspomniałem TVN24 nie jest w porządku. Stacja, która rzekomo kreuje się za bezstronną pojechała po bandzie.

 

Gwoli przypomnienia, że owa tęcza miała pierwotnie stać trzy, góra cztery miesiące.

Pozostawiam to bez komentarza.

Ale co Ty się ich czepiasz?

Teraz wiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale edycja mojego postu była zbędna, zakrawa to o manipulację...

 

Skoro stała dłużej to widać taka była wola większości ludzi. Zresztą to ma tutaj najmniejsze znaczenie.

To nie jest manipulacja. To ucieczka od bezpośredniej polityki. A politykować tu nie można.

Mówisz: "Większość ludzi?" Widziałeś program TVN24! Na pewno nie! Więc nie wiesz jaka to była większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rozpatrywali tę tęczę pod względem takim, jakim autorka pierwotnie zakładała tworząc ją

Załóżmy, że mam niebieskie Cinquecento w kwiatki, co kilka tygodni ktoś przychodzi i wybija mi w nim szybę. Robi to raz, drugi, trzeci - okazuje się, że grupka ludzi nienawidzących gejów i kojarząca moje auto z koloru i kształtu z homoseksualizmem. Czy w ramach resocjalizacji zamiast na policję, mam zadzwonić do Turynu, żeby dali mi namiary na konstruktora samochodu, a potem mam z nim skontaktować wandali? Gdyby sprawą zainteresowały się miejscowe media, także mieliby zwrócić się do Fiata z prośbą o przedstawienie swojej tezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut po 15 można było przez dłuższą chwilę na ekranie tvn24 zobaczyć kursor myszki :D Jak oni to zrobili i dlaczego tak późno zauważyli nie wiem, ale rozbawiło mnie na maxa :D

 

Dodam, że nie było to "ujęcie" z portalu internetowego, tylko normalny materiał filmowy z czegoś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...