Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"diabelską i wyniszczającą wodę, którą na biednych Polaków nasłali żydzi z PO"
Jesteście nienormalni. Może zamiast oglądać telewizję, zacznijcie czytać gazety. Będzie lepiej.

 

Może lepiej niech pan Mod Weteran przestanie czytać niektóre gazety i nie zniża się do poziomu niektórych dyskutantów. To, że wg ciebie TVN24 nie jest taki zły nie musi oznaczać, że możesz od razu zniekształcać wizerunek TV Trwam. Tym sposobem pokazujesz, że ty też jesteś nienormalny, tylko w trochę inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie starałem się w tym przypadku w żaden sposób dokopać TV Trwam. Chodziło mi raczej o proste stwierdzenia, że TVN24 można zaatakować nawet o krzywo zaparkowany samochód, robiąc z nich barachło. To w TVN24 złe, tamto, sramto. A teraz dla porównania - na forum M2 można przeczytać, że w najbliższych latach TV Trwam zmieni format emisji obrazu z 4/3 na 16/9. Zaraz będzie na forum: "oj jak super" , "oj jak fajnie". TVN24 zmieniło format i do dzisiaj dostaje pociski o to, że tu grafika zła, tudzież gorsza. Obczaj chłopie takich hepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale według Ciebie wcale nie można krytykować TVN 24. Co by nie było TVN 24 jest popularny czy chociażby szeroko dostępny i siłą rzeczy będzie go wielu krytykowało. Taki Polsat News jest dostępny wąskiemu gronu, głównie abonentom CP, a Ci raczej go nie będą jakoś specjalnie krytykować. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie w tym rzecz. Muszę po raz kolejny przypominać co się stało, gdy usłyszeliście tylko o starcie Polsat News? Już na samą myśl, że Solorz uruchomi kanał telewizyjny wszystkim zrobiło się wilgotno, zaczęli krytykować TVN24 i "Fakty", stwierdzając, że PN będzie tym lepszym. Poza tym na krytykę trzeba mieć jeszcze sensowne argumenty, a nie żałosne nagranie z YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
"TVN24 jest pierwszą polską telewizją, która przeszła na format 16:9"

Jak najbardziej się z tym zgadzam, bo jako kanał informacyjny jako pierwsi przeszli na format 16:9. Polsat News od początku nadawał w formacie 16:9.

Już na samą myśl, że Solorz uruchomi kanał telewizyjny wszystkim zrobiło się wilgotno, zaczęli krytykować TVN24 i "Fakty"

Przyznam, że mokro to mi się nie zrobiło, ale gdy usłyszałem tą informację bardzo się ucieszyłem.

A jeśli chodzi o Fakty to najciekawsze jest to, co dzieje się po nich czyli niby serwis sportowy. Przyznaj, że to coś nie powinno mieć racji bytu (w sumie to nie wie czy to jeszcze jest :wink: ). Do samych Faktów osobiście nic nie mam, choć ich nie oglądam, ale parę razy mi się zdarzyło, aby wyrobić sobie na ich temat zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
"TVN24 jest pierwszą polską telewizją, która przeszła na format 16:9"

Jak najbardziej się z tym zgadzam, bo jako kanał informacyjny jako pierwsi przeszli na format 16:9. Polsat News od początku nadawał w formacie 16:9.

Z tego co napisałeś wynika, że Polsat News już od początku nadawał w 16:9, więc TVN24 nie mogła pierwsza nadawać w tym formacie. Chodzi o sam fakt, że PN nadawał w tym formacie ze stacji informacyjnych jako piwerwszy, a nie TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w TVN 24 jest zrobiona niby to w safe mode ale nie do końca. Dolne belki są w safe mode ale już logo nadawanej audycji po prawej stronie nie jest. Napisy w górnych rogach też nie są w safe mode. Taka ta grafika nijaka. Powinni już zakończyć okres przejściowy i nadawać bez "pół safe mode".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w TVN 24 jest zrobiona niby to w safe mode ale nie do końca. Dolne belki są w safe mode ale już logo nadawanej audycji po prawej stronie nie jest. Napisy w górnych rogach też nie są w safe mode. Taka ta grafika nijaka. Powinni już zakończyć okres przejściowy i nadawać bez "pół safe mode".

No proszę, jedyny rzeczowy komentarz na temat tej stacji od jakichś 20 stron chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej stacji przydałby się taki porządny lifting.Całkiem nowa oprawa graficzna,lepiej dobrane kolory.Studio też by mogli trochę poprawić za dużo tam białego koloru.Powinni zrobić jak na Polsat News gdzie grafika tworzy spójną całość.Studio jest niebieskie a paski informacyjne czerwono białe i szaro pomarańczowe.Powinni także nakazać Kuźniarowi aby po prostu wykonywał swoją pracę a nie gwiazdorzył i na siłę udawał kogoś kim nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni także nakazać Kuźniarowi aby po prostu wykonywał swoją pracę a nie gwiazdorzył i na siłę udawał kogoś kim nie jest

Dawno już to pisałem. Choć nie jest to moim zdaniem gwiazdorzenie, a zwykłe wygłupy i [beep]ada. Późno bo późno, ale w końcu zauważyliście to. Cieszę się niezmiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to TVN24 to [beep]ada. (Z wyjątkiem Kuźniara. ;)) Toteż od wyborów prawie ich nie oglądam. Ileż można ludzie, ileż można... O ileż człowiek spokojniejszy :) Polecam tą kurację.;) Jedyne na co rzucę jeszcze okiem to Wiadomości i TVP Info. Ale co będzie po ich "odpolitycznieniu"? Chyba tylko internet. W TRWAM niestety za dużo się modlą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje trzy grosze , puki jestem zalogowany: Tak jak dla wielu innych, tak i dla mnie nie ma odpolitycznionej telewizji. Mnie np. zdziwił wywiad z J. Korwin-Mikke w TVP info. Było to kiedyś, ale jest to na youtube. Redaktor tak mu zadawał pytania, jak by lekko mówiąc za nim nie przepadał. Z drugiej strony oglądałem przedwczoraj " Szkło kontaktowe" i też ludzie jadą po PiSie równo. TVP info rzadziej oglądam, bo nie podoba mi się ta cała oprawa kanału. Obraz i dźwięk znacznie gorszej jakości niż TVN24. W TVN24 za to więcej ciekawszych programów. Jedynie co mnie wkurza to częste reklamy. Redaktor coś powie - przerwa - pogoda -przerwa i tak w kółko, mogli by to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych samych powodów co TVN24 nie oglądam meczy polskiej reprezentacji ani druzyn ligowych a o wynikach dowiaduję się niechcący następnego dnia jak mówią o kompromitacji itp. :lol2: Tak było np. z wczorajszym meczem Wisły w eliminacjach nawet nie wiem do czego :lol2:

PS. Pytanie retoryczne z salon24.pl: W jakim celu dziennikarze TVN co drugi dzień zapraszają do studia Stefana Niesiołowskiego i zadają mu pytania, na które odpowiedzi z góry znają zarówno oni, jak i odbiorcy ?

Wczoraj tylko zobaczyłem tego gościa od razu zmieniłem kanał na Wiadomości. Ale ulga. Tylko co będzie jak za niedługi czas zobaczę tam Palikota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie każe oglądać tego kanału, Niesiołowski jest może i kontrowersyjny ale w wielu sprawach ma racje podobnie jak Palikot bo mówi to co myślą normalni ludzie a nie to co trzeba powiedzieć.

Przynajmniej coś się dzieje a nie gadanie o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palikot nie ma racji w wielu sprawach, np. w tym, że rzekomo Prezydent mógłby być pijany podczas lotu do Smoleńska, a nie był, albo o zakazie odprawiania mszy przez O.Rydzyka, co zostało zdementowane przez tych, którzy mogliby mu zakazać.

 

Od stacji informacyjnej oczekuję relacjonowanie rzeczywistych, ważnych zdarzeń, a nie wtórowania [beep]adzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie każe oglądać tego kanału, Niesiołowski jest może i kontrowersyjny ale w wielu sprawach ma racje podobnie jak Palikot bo mówi to co myślą normalni ludzie a nie to co trzeba powiedzieć.

Przynajmniej coś się dzieje a nie gadanie o niczym.

No to miłej zabawy w "normalnym" świecie. Jak się obudzisz daj znać. Oby nie było za późno, bo nie wiem czy będzie już co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę inaczej o TVN 24. Co to za telewizja informacyjna, która nie puszcza żadnych wiadomści sportowych. To jest po prostu śmieszne. Brak profesjonalizmu z ich strony. Wiadomościami sportowymi nie można nazwać Sportowego Podsumowania Dnia o 19:55, bo podają tam jedną wiadomość, najczęściej o Legii, a jak panowie się rozgadają w Faktach po faktach to tego sportu nie ma wcale, bo przecież Kropka nad i czy Polska i świat nie mogą się rozpocząć z 3-sekundowym opóźnieniem. Nie oglądam TVN 24 właśnie za ten mankament, dla mnie nie do zaakceptowania. Liczę, że ktoś z tej stacji to przeczyta i sięgnie po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...