Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Miałem już naprawdę chwalić TVN24- bo zarówno Polsat News jak i TVP INFO(pytanie później ) przerwały transmisję konferencji prasowej Agnieszki Radwańskiej,wsiadam na komp i załączam TVN24 i tam jest konferencja,ale jeszcze tylko przez moment i później komentarz pana w studio: "że Agnieszka Radwańska niezbyt wylewnie podziękowała Ewie Kopacz za spotkanie". Naprawdę czy TVN24 zawsze musi wszystko wykorzystywać politycznie,a co Isia miała mówić peany na temat władzy?? Powiedziała,że było miłe spotkanie w miłym gronie i co miała jeszcze niby powiedzieć?? że popiera to władzę i nienawidzi wszystkich innych partii?? Zresztą Agnieszka stwierdziła,że odcina się się od polityki i jest osobą apolityczną. Po prostu naprawdę zaskoczyło mnie pierwsza wypowiedź po zakończeniu relacji pana w studiu,która już atakuje naszą najlepszą tenisistkę i to bez powodu,bo widać było,że spotkanie z panią Kopacz było miłe,obie panie wymieniły się podarunkami itp. Naprawdę powiem,że akurat ta kwestia była dla mnie jako fana Agnieszki najmniej istotna,ważne były pytania tenisowe. To kolejny dowód na zwalczanie Agnieszki Radwańskiej przez pewne środowiska.

Wracając do kwestii poruszonej w innym wątku

Dopóki nadaje to powinien obchodzić.

Mamy ciekawy przykład rzetelności Faktów:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/32264-we ... olitycznej

I nie pisać, że to polityka, to jest o rzetelności TVNu! Przykład jeden, ale takie "Fakty" sączą codziennie swoją truciznę.

No i tu naprawdę chodzi o głębszą sprawę. Bo ja widzę rozróżnienie pomiędzy programem informacyjnym,a publicystycznym. Moim zdaniem program informacyjny powinien przedstawiać daną sprawę i różne stanowiska i widzom już zostawiać pole do interpretacji,natomiast reporter nie powinien być głównym bohaterem materiału ,który pewne sprawy przesądza,a niestety właśnie widzę,że niestety programy informacyjne stają się programami publicystycznymi,które starają się narzucić dany punkt widzenia na daną sprawę. I to nie dotyczy jednej stacji,tylko przeważającej większości mediów,chociaż jedne robią to w sposób mniej nachalny i bardziej subtelny ,a niektóre już naprawdę jawnie i bez skrępowania. Ja w przeciwieństwie do REM uważam to zjawisko za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz pana w studio: "że Agnieszka Radwańska niezbyt wylewnie podziękowała Ewie Kopacz za spotkanie". Naprawdę czy TVN24 zawsze musi wszystko wykorzystywać politycznie,a co Isia miała mówić peany na temat władzy?? Powiedziała,że było miłe spotkanie w miłym gronie i co miała jeszcze niby powiedzieć??
Na prawdę nie rozumiem, gdzie Ty tu widzisz wykorzystanie polityczne. Nie rozumiesz co to znaczy "niezbyt wylewnie"? Bardzo mi przykro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

TVN24 kolejny raz łże na swojej antenie. Dziś można było się dowiedzieć, że chorąży polskiej reprezentacji na igrzyskach nigdy nie zdobył medalu. Najwidoczniej TVN24 uznało, że klątwa chorążego, to brak jakiegokolwiek miejsca na podium. A tak się składa, że 6 z 19 chorążych medal zdobyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę na siłę nie upolityczniać sportu. Każdy, kto interesuje się tenisem dobrze wie, że Radwańska nigdy nie była wylewna w swoich wypowiedziach, a ta dzisiejsza konferencja, z idiotycznymi pytaniami, tylko się temu przysłużyła. Ja do niedawna nie maiłem pojęcia jakie poglądy ma Radwańska, oraz jakie mają inni sportowcy, bo to nikogo nie powinno interesować. Także w mainstreamowych mediach się o tym zupełnie nie mówi. Jednak pewne środowiska za wszelką cenę próbują każdą możliwą sytuację wykorzystać do udowodnienia swojej teorii, która jest kompletnie nieprawdziwa. Teraz każde słowo jakie padnie w mediach, będzie uznane za atak na Radwańską, rewanż za jej poglądy. Już nie będzie można powiedzieć, że Agnieszce na korcie bardzo często puszczają nerwy, że często rzuca rekietami, choć to prawda. Nie mam pojęcia, gdzie widzieliście jakiekolwiek próby ośmieszenia Radwańskiej w polskich mediach. Proszę więc o przedstawienie tych ataków na Radwańską, mających miejsce w polskich mediach. Tylko błagam, bez takich głupot jak stwierdzenie, że nie była wylewna, bo to jest kpina a nie przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz pana w studio: "że Agnieszka Radwańska niezbyt wylewnie podziękowała Ewie Kopacz za spotkanie". Naprawdę czy TVN24 zawsze musi wszystko wykorzystywać politycznie,a co Isia miała mówić peany na temat władzy?? Powiedziała,że było miłe spotkanie w miłym gronie i co miała jeszcze niby powiedzieć??
Na prawdę nie rozumiem, gdzie Ty tu widzisz wykorzystanie polityczne. Nie rozumiesz co to znaczy "niezbyt wylewnie"? Bardzo mi przykro.

A może mi wytłuumaczyć,co miał oznaczać ten komentarz ,pierwsze zdanie po transmisji konferencji. W ogóle ja uważam,że takie rzeczy są niedopuszczalne,niech widz ocenia to co powiedziała Radwańska.Oczywiście,że jest prowadzona kampania aby Radwańska nie była zbyt wielbiona w Polsce. Uważam,że takie przytyki nie są przypadkowe.

Iko to nie ja upolityczniam sportu. Tylko tak się składa,że jedne osoby mogą jawnie popierać w wyborach danego kandydata będąc w jego komitecie honorowym np. Tomasz Frankowski,Maja Włoszczowska czy Jerzy Dudek,a inni nie mogą pójść pod pałac 10 kwietnia upamiętnić pewne osoby bo już robi się agonkę,że kogoś popiera. Ty możeszz uważać to za chore teorie ,ja nie będę na siłę Cię przekonywać i sam zdania nie zmienię.

Peter Parker przedstawił inną sprawę. Z niej wynika jasn o,że TVN24 nie jest rzetelną stacją,bo nie sprawdziła dokładnie pewnych rzeczy,tylko opiera się na jakiś wpisach z internetu czy nie wiem czym. Ale skoro główna dziennikarka TVN24 Katarzyna Kolęda-Zaleska nie widzi w tym nic złego,że podała informację niesprawdzoną(jakoby J.Kaczyński miał użyć sformułowania "prawdziwi Polacy") to jest zastanawiące,bo tu chodzi o rzetelność i uczciwość dziennikarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi wytłuumaczyć,co miał oznaczać ten komentarz
Jak dla mnie chodziło o to, że nie dziękowała obscenicznie, na pokaz, a na swój skromny sposób. Nie widzę w tym nic politycznego, ale ja nie ma tak jak niektórzy obsesji na punkcie pewnych spraw
Ale skoro główna dziennikarka TVN24 Katarzyna Kolęda-Zaleska nie widzi w tym nic złego,że podała informację niesprawdzoną(jakoby J.Kaczyński miał użyć sformułowania "prawdziwi Polacy") to jest zastanawiące,bo tu chodzi o rzetelność i uczciwość dziennikarską.
Kolędy to sobie pośpiewasz w grudniu. Ta pani na nazwisko ma Kolenda-Zaleska. A inny błąd może sam dostrzeżesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o JEJ zachowanie, bo to było OK, tylko o zachowanie KOMENTATORA. Ono było bardzo polityczne. Manipulacja tej stacji nie polega na tym, że coś mówi wprost, tylko że przytacza taki zestaw "faktów", "przecieków", sugestii, opinii i komentarzy aby widz "samodzielnie" wyciągnął właściwe wnioski. Przy tym łechta się jego "inteligencję" :lol2:

Pamiętacie: wkurzy się jeśli..., tak lądują debeściaki itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że jest prowadzona kampania aby Radwańska nie była zbyt wielbiona w Polsce.

 

Tą kampanię to najbardziej chyba sama Radwańska prowadzi. Choć to nie do końca jej wina, taki ma po prostu charakter. A i uroda jej nie pomaga. (żebym był dobrze zrozumiany, nie jest jakąś szkaradą jak Schiavone, ale do seks bomby to jej brakuje, czy choćby do najładniejszych tenisistek i to też moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagalopowaliście się? Co jest o polityce w regulaminie? A później płacz i zgrzytanie zębów, bo ostrzeżenie, albo BAN.

 

Popieram post @iko, a reakcja na komentatora - przesadzona. Nie oglądałem, ale jakbym oglądał i usłyszał, że się "niezbyt wylewnie" przywitała, to bym tego w życiu nie potraktował w kategoriach politycznych. Przesadzacie. Ja bym też p. Kopacz nie potraktował wylewnie, bo jest nieatrakcyjna dla mnie i tyle, a skąd jest to mam w czterech literach. Agnieszka niezbyt wylewnie traktuje wiele spraw, bo jest tenisistką, a nie oratorką. Bez podniecania się proszę, bo regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Mr.Orbita, bardzo Cię przepraszam, ale nie tylko to, co zabronione jest ważne, ale i to, co wynika z dobrych obyczajów.

 

Tak więc urody niewieściej, również nam facetom nie wypada komentować, jeśli nie mamy na jej temat nic dobrego do powiedzenia.

 

A niektórzy koledzy folgują sobie raczej zbyt swobodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za konsekwencja - z jednej strony Radwańska nie zrobiła nic niestosownego (i słusznie) a z drugiej strony komentator nic takiego strasznego nie powiedział. Mogę zrozumieć pogląd, że nie było to motywowane politycznie (choć się z tym nie zgadzam), w takim razie rozpatrujmy to w kategoriach [beep]twa w stosunku do Radwańskiej, grubiaństwa i wiernopoddaństwa złożonego władzy (no a czyż to ostatnie nie polityka?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.tvn24.pl/trener-mistrzow-bukmacherem-dyskwalifikacja,268678,s.html

 

Oni sobie chyba jaja robią.Jak się nie zna tematu to się nie pisze. Potem ludzie naczytają się takich bzdur i wyrabiają sobie złe zdanie. Potwierdzają tylko moje zdanie o nich że są nieobiektywną szukającą senscjie stacją.

 

Conte jest oskarżony że wiedział o pròbie ustawienia meczu ale tego nie zgłosił.Wszystko działo się jak trenował Sienę w Serie B. Narazie nic mu nie udowodniono,oskarża go jeden piłkarz a 23 innych twierdzi że o niczym nie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/trener-mistrzow-bukmacherem-dyskwalifikacja,268678,s.html

 

Oni sobie chyba jaja robią.Jak się nie zna tematu to się nie pisze.

Mogę jedynie ubolewać nad tym, że nie czytasz najważniejszego. A mianowicie jest to informacja Polskiej Agencji Prasowej, a nie dziennikarzy TVN24. Identyczna treść jest podana również na stronie TVP

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/wlochy/ ... ny/8159596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie "TVN24" "dobił" wczoraj, kiedy to przez większość "Wstajesz I Wiesz" podniecali się lądowaniem tego "łazika" na Marsie, tak jakby wylądowali tam ludzie, a to przecież nie był pierwszy obiekt, który tam wylądował i zrobił jakieś fotki :D .

 

W tym samym czasie "TVP Info" informowało o wyruszeniu pielgrzymek na "Jasną Górę" i skutkach nawałnic.

 

Nawet przez chwilę zacząłem się zastanawiać czy "TVN24" nieoficjalnie nie sponsoruje czasem rząd USA, bo ostatnio mocno promują też futbol amerykański (coś sporo tej ameryki :D ...) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...