Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pasjonat napisał(a):

Definicje zawsze można zmienić.

Definicja odpowiada stanowi faktycznemu. Jeśli ktoś za coś pobiera opłaty, to jest to płatne. I tylko tego dotyczy ta definicja. To że przy okazji emituje reklamy nie ma żadnego znaczenia.

Na TVN24 zresztą tych reklam jest bardzo mało, zwłaszcza w tzw. primetime, praktycznie od 18 do 20:20 reklam nie ma. Programy nadawane są w jednym ciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pasjonat napisał(a):

Jestem innego zdania , to tak jakby Netflix chciałby 60 zł z reklamami , słabo by to wyglądało, co 15-20 minut reklama emoji3.pngemoji23.png. Płacisz ale i tak musisz reklamę oglądać.

No ale co, wtedy taki Netflix byś nazwał bezpłatnym? Bo płacisz i są reklamy? Nie, wciąż to byłby płatny serwis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmiesznie to wygląda, że u największych operatorów są te kanały udostępniane dla wszystkich a na swojej platformie Player, TVN jakoś nie zamierza tego zrobić ?

Przy takiej promocji u innych operatorów to trochę głupio wygląda dla właściciela stacji.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałby wyglądać TVN24 bez reklam? Tak jak w aplikacji Tok FM lub RMF Classic+? Na czas reklam w tv mają puszczać muzykę? Pewnie w przypadku TVN24 można dać statyczną kamerę, np. z widokiem na Warszawę. Wcale nie oznacza, że w czasie reklam w tv dla odbiorców internetowych dawaliby w tym samym czasie extra materiały. Dawaliby autopromocję i kamery pogodowe. Zresztą jak kogoś reklamy irytują w internecie może cofnąć program do tego co było wcześniej lub zapauzować na te kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kirk napisał(a):

Za dostęp do TVN24 nie trzeba dużo płacić. Poza tym co to znaczy "dużo"? Dla każdego to będzie inna wartość. Tak czy inaczej sama definicja płatnego kanału się nie zmienia, obecność reklam tu nie ma znaczenia żadnego.

10 zl za jeden kanal to sporo, gdybym tyle placil w pakiecie to za dostęp do około 200 kanałów placilbym 2000 zl na miesiąc. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież majac satelitę czy telewizje kablową chcąc miec dostęp do interesujących mnie treści musze wziąć pakiet, gdzie są także inne kanały. Gdyby każdy kanal to była równowartość 10 zl to wychodziłoby za taki pakiet 2000 zł miesięcznie. Zresztą zona ma swoje programy, ja mam swoje, dzieci swoje, a mamy jeszcze wspólne. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że kanały brane w całym pakiecie będą jednostkowo wychodziły taniej niż jakby kupować każdy z osobna. Nie odkrywacie teraz Ameryki. 

Są ludzie, których jednak nie interesuje samo posiadanie 200 kanałów albo korzystają tylko z NTC i chcą mieć dodatkowo dostęp do tego konkretnego kanału. Po co mam brać pakiet za 30 zł skoro interesuje mnie z niego góra kilka kanałów.

Dlatego 10 zł za TVN 24 dla kogoś może być ciekawą alternatywą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fanbonda napisał(a):

10 zl za jeden kanal to sporo, gdybym tyle placil w pakiecie to za dostęp do około 200 kanałów placilbym 2000 zl na miesiąc. 

Jak dla kogoś najważniejsze są kanały od TVN24 bo np. innych nie ogląda to jest właśnie dobry pomysł.

Ktoś też może mieć seriale już w streamingu, więc dla niego serialowe kanały są słabe. 

Tak samo dobrym pomysłem gdyby można było na platformie IPTV kupić wyłącznie kanały sportowe.

Gdy płacisz od 30-50 zł to masz dostęp do powtórkowych kanałów polsatu, profeszional orydzinal kontent od MWE Network itd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

10 zl za jeden kanal to sporo, gdybym tyle placil w pakiecie to za dostęp do około 200 kanałów placilbym 2000 zl na miesiąc. 

W TVN24 Go 8zł jeśli zapłacisz 100zł na rok z góry.
Tego typu kanały nie kupujesz na pęczki, tylko dobierasz wygodnie do zainteresowań.

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Przecież majac satelitę czy telewizje kablową chcąc miec dostęp do interesujących mnie treści musze wziąć pakiet, gdzie są także inne kanały.

Nie musisz, przy dzisiejszym rozwoju serwisów VOD możesz wziąć jeden serwis i jeden kanał informacyjny. Koszt dużo mniejszy niż pakiet kablówki czy przez satelitę za setki kanałów których nie oglądasz.

 

Przy czym w TVN 24 Go za 8zł miesięcznie, dostajesz dostęp do 2 kanałów linearnych, biblioteki VOD TVN24 oraz kanałów okazjonalnych Go 1 do Go 4.

Czy to dużo? Nigdzie takiej oferty nie dostanę za pakiet informacji, bo prócz filmów i seriali w jakimś serwisie VOD tylko to mnie interesuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, ze ja będę decydował o tym, która oferta jest najkorzystniejsza dla mnie i mojej rodziny? Nie interesuje nas wyłącznie kanal informacyjny TVN 24. Dla osób, których interesuje tylko ten kanał informacyjny to ciekawa propozycja. 

To o czym piszesz jest mrzonką w naszym przypadku. Nie ma jednego serwisu, w którym ja kibic sportu znajde pełną ofertę sportową, a reszta rodziny inne treści  

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Pozwolisz, ze ja będę decydował o tym, która oferta jest najkorzystniejsza dla mnie i mojej rodziny?

Uwaga cenna, gdyby miała odzwierciedlenie w dyskusji. Stwierdzenie "nie musisz" nie oznacza że zabraniam Ci decydować. Proszę nie przekręcać znaczenia słów i nie wkładać innym w usta to czego nie powiedzieli :)

Wyszedłeś w dyskusji o tym że opłata za jeden kanał to sporo. W dyskusji wykazaliśmy Ci że nie jest sporo, bo właśnie zależy co konkretnie daną osobę, czy rodzinę interesuje. Zatem pozwolisz że każdy z nas sam oceni co dla niego jest sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam są osobne aplkacje Pleyer dla TVN-u i 20 stacji związanych razem w pakiecie do 40zł z reklam i 50zł bez reklam oba z kanałami TV z na czele TVN24 bez Polsatu News.Podobnie Polsat box go tyle że ceny wachają się 20zł dla klientów Plusa i 30zł ogółem dla reszty poza Plusem.W Pleyerze nno być cofanie do 7dnia lub 3godzin,a Polsat box go do 3-ech godzin czyli jakby nie patrzeć wachania razem cenowo miedzy 60 a 70zł.Lecz istnieje samą aplkacja TVN24Go do cofania do 7 dni za 10zł lub 100zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Uwaga cenna, gdyby miała odzwierciedlenie w dyskusji. Stwierdzenie "nie musisz" nie oznacza że zabraniam Ci decydować. Proszę nie przekręcać znaczenia słów i nie wkładać innym w usta to czego nie powiedzieli :)

Wyszedłeś w dyskusji o tym że opłata za jeden kanał to sporo. W dyskusji wykazaliśmy Ci że nie jest sporo, bo właśnie zależy co konkretnie daną osobę, czy rodzinę interesuje. Zatem pozwolisz że każdy z nas sam oceni co dla niego jest sporo ;)

@dvbtowiec pozwolisz, ze bede wyrażał swoja opinię co dla mnie jest drogie. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, swordfish napisał(a):

Jaki jest najtańszy pakiet internetowy na rynku, aby mieć dostęp do TVN24 i Polsat News z możliwością cofania programu? Talerz satelitarny i gniazdko kablowe mnie nie interesuje. Chcę ofertę, aby móc na dowolnym internecie oglądać TVN24 i Polsat News. 

 

Niestety Polsat News przez internet jest dostępny tylko w Polsacie Box Go i to w pakiecie Premium za 30zł/mies wraz z około setką innych kanałów. Dodajmy, że u tego operatora nie ma z kolei TVN24 (jako chyba jedyny z operatorów internetowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...