Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spadek oglądalności może być spowodowany też wakacjami. A z oglądalnością nie będzie lepiej. Już nie będzie magazynu OE, który pewnie przyciągał sporo ludzi przed telewizory. Ciekawe co nowego wymyślą? Z telefonów komórkowych już chyba zrezygnowali? :D Może wprowadzą jakieś telegry? :lol: Traf na otwartą linię i wymień polityków na literę K :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy też chcą "odejść", bo kanał robi się nijaki. A PN ma się dobrze...

Kto Ci tak powiedział? :) PN ma się dobrze, z tym wyjątkiem, że nie emituje reklam ;) Ciekawe ile na dzień dobry będą sprzedawać gratisów w ramach pakietów z Polsatem i TV4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są krótsze, to widocznie trudno je upchnąć. Zaraz ktoś tu dogryzie, że w TVN24 może lecą same reklamy? Wolę reklamy niż:

 

Informacje > Bez komentarza x3 > Informacje > Bez komentarza x3 (powtórka) > Informacje....

Bo na to składa się świetna ramówka PN. Najlepsza wiadomość jest taka, że Polsat News nie wprowadził niczego nowego mimo, że skończył się już okres testowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN24 nie ma przeglądu prasy regionalnej :D

Mnie ciekawi po co w telewizji informacje o korkach? Jadę sobie samochodem, włączam radio, słyszę że tu i tu jest korek wiec wybieram objazd i po sprawie. No chyba że tak samo robi setka kierowców przez co tworzy się następny korek :lol2: Ale po co takie informacje w telewizji? Że niby siedzę sobie w domu, patrzę gdzie korki i już wiem jaką trasą jechać? Przecież każdy kto jeździ samochodem po swoim mieście doskonale wie że korki są zawsze w tych samych miejscach. TVN4 do szczęścia nie jest potrzebny. Tylko niepotrzebnie zajmują czas antenowy. Tyle że dzięki temu zyskują dynamikę i efekt urozmaicenia poranka. Akurat taka dynamika nie za bardzo mi się podoba. Wolę wyciszony PN. Z kolei na PN prowadzący pasma są strasznie drętwi :D Ale Jacoń na TVN24 też jest strasznie męczący :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj do Szkła kontaktowego zadzwonił jakiś fanboy TVN-u :DJakie macie profesjonalne animacje ... jaką macie ładną grafikę ... muzyka i dźwięk jest dobrze zgrana ... jesteście najlepsza telewizją i wszyscy od Was małpują, wszędzie pełno niebieskiego ... :lol2: Co dziwne miał całkiem poważny głos, nie był to jakiś dzieciak :D Sianecki był lekko zdziwiony. Do szkła dzwonili już w sprawach politycznych, jakichś emerytur, rożnych lokalnych [beep]ół, nawet widzowie wyznawali miłość prowadzącym ale o grafice i animacji TVN-u jeszcze nikt nie wspominał :lol2: I tak się zastanawiam o jaki niebieski mu chodziło? PN pomarańczowo-szary, TVP INFO biało-czerwony, Superstacja kolorowa z przewagą czerwonego, Polsat pomarańczowy, 1 i 2 chyba nie maja jakiegoś wyróżniającego się koloru. Coś się chłopaczkowi pomyrdało :D Tym czym dla [beep]rów jest RM I Trwam tym dla dzieciaków jest TVN :lol2: I ci i ci ślepo zapatrzeni w ojców dyrektorów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie wizerunku i marki zawsze było w TVNie na wysokim poziomie, także nie dziwię się takim komentarzom, choć są one dziś spóźnione o 2-3 lata, bo także inne telewizje się zmieniają i to dobrze. Na uwagę zasługuje choćby fakt, co dzieje się w Polsacie - takiego zrywu nie widziałem w zasadzie w tej stacji nigdy. Co do niebieskiego to chyba chodziło o studia. Bo rzeczywiście niebieskiego było swego czasu nawet więcej, a przecież w zasadzie nadal i Fakty, i Wiadomości i Wydarzenia mają "niebieskie" studia.

 

Jeśli chodzi o autopromocję, animacje to rzeczywiście oprawa TVN24 już się zużyła chyba. Ale grafika w serwisach informacyjnych i belki są w tej chwili bardzo dobrze ułożone, zdecydowanie najlepsze na rynku. Ostatnio właśnie porównywałem kanały informacyjne i zwracałem na to uwagę. Natomiast dźwięki i animacje ma dziś najlepsze Polsat News, co zapewne wynika z faktu, że kupił profesjonalną oprawę, a jest najmłodszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy też chcą "odejść", bo kanał robi się nijaki. A PN ma się dobrze...

Kto Ci tak powiedział? :) PN ma się dobrze, z tym wyjątkiem, że nie emituje reklam ;) Ciekawe ile na dzień dobry będą sprzedawać gratisów w ramach pakietów z Polsatem i TV4 ;)

ma się dobrze...

Znaczy, ma się coraz lepiej. TVN24 z opresji ratuje wojna - szkoda, że takie nieszczęście napędza koniunkturę. Notabene wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tu cicho...

...przy takim "wielkim" wydarzeniu:

 

Gdy na widowni niedzielnego festiwalu w Sopocie pojawił się Jacek Kurski, prowadzący Szymon Majewski ogłosił to wydarzenie ze sceny.

- Czułem się jak gwiazda - mówi Kurski, który pojawił się w Sopocie, by obejrzeć swój ulubiony zespół Modern Talking. - Reakcja ludzi to pośredni dowód skuteczności naszego bojkotu. TVN jest wyposzczony naszą nieobecnościa, skoro w Sopocie dostrzega mnie, skromnego , prowincjonalnego żuczka.

PIS od blisko półtora miesiąca nie występuje w TVN i TVN24. I, czy rzeczywiście ich nieobecność tak doskwiera stacji, że nawet w Sopocie zauważyła posła PIS. - Rzeczywiście Kurski "robił" za gwiazdę na festiwalu - "śmieje" się Karol Smoląg, rzecznik prasowy TVN

 

A jednak!

Według badań AGB Nielsen-Media Research w ciągu ostatniego miesiąca oglądalność TVP Info wyniosła ponad 280 tys. widzów w ciągu doby. TVN24 - 170 tys. - Liczby mówią za siebie.

Brawo TVP Info - a gdzie jest Polsat News?

 

źródło Rzeczpospolita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie TVP Info jest dostępne naziemnie :smile: Kilka dni temu wieczorem u mnie odbierało, był chyba "Sporowy wieczór". W studiu Leszek Blanik, co chwilę skakał po ekranie :D Czułem się jak nad morzem... ( w końcu to TVP Info Gdańsk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że wkrótce TVN24 będziemy mogli oglądać w 16:9. Wejścia w Dzień Dobry TVN są realizowane w 16:9, co pokazuje, że jingiel Serwisu informacyjnego TVN24 mają w formacie panoramicznym, poza tym kamery w tym formacie też raczej w studiu kanału są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...